Degryse: "Dit is heel pijnlijk voor Anderlecht"

door
Degryse:

RSC Anderlecht zag heel wat spelers de club verlaten in januari en er kwamen met Anders Dreyer en Islam Slimani maar twee nieuwe spelers in de plaats. Ex-speler Marc Degryse moet met lede ogen vaststellen dat de Brusselaars niet versterkt uit de mercato komen. Bij HLN.be sprak hij over de transferperiode van RSCA.


Slimani werd de nieuwe spits. Een 34-jarige aanvaller op retour en zeker niet de man die de Brusselse fans graag hadden zien komen. "Het is toch een oudgediende die niet meer op zijn top is. Hij is echt de vierde of de vijfde keuze." Tolu Arokodare was de eerste keuze, maar via makelaars Didier Frenay en Mogi Bayat trok hij alsnog naar KRC Genk. "Uiteindelijk trekt hij een paar uur voor het sluiten van de transfermarkt toch naar Genk. Dat is gewoon pijnlijk voor Anderlecht. Zeker omdat het gebeurt door Didier Frenay, een makelaar die een beetje in ruzie ligt met paars-wit. Die zet Anderlecht dan een neus", vertelt hij.

TOP ACHT

Anderlecht had al geen sterk team, maar beter lijken ze niet te zijn geworden na deze transferperiode. Degryse ziet het somber in voor zijn ex-ploeg. "Anderlecht is niet sterker geworden, want ze zagen toch wel wat kwaliteit vertrekken. Ze lieten bepaalde spelers gaan omdat het niet anders kon, zoals met Duranville. Ze hebben weinig middelen om spelers aan te trekken. Knokken om plaats acht is echt het maximale wat ze nog kunnen bereiken met deze groep", aldus de voormalige aanvaller.

LEES OOK: Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Is RSCA versterkt?

Meest recent

TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

5
5
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

84
84
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

95
95
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

70
70
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

40
40
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

27
27
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

134
134
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

53
53
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

187
187
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

133
133
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

209
209
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

139
139
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

221
221
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

137
137
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

430
430
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

364
364
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

23
23
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

839
839
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

72
72
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

180
180
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

152
152
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

360
360
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

493
493
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

195
195

Meer sportnieuws