STVV maakt nieuwe club Kagawa bekend

107 stemmen
STVV maakt nieuwe club Kagawa bekend

STVV heeft op de slotdag van de wintermercato Shinji Kagawa nog van de hand gedaan. De Japanner keert terug naar zijn geboorteland. STVV nam uitgebreid afscheid van de ex-speler van Manchester United en Borussia Dortmund, die nooit helemaal kon overtuigen op Stayen.


"Na een verblijf van één jaar in Haspengouw stapt de wereldster op het vliegtuig naar Japan, om er zijn carrière af te sluiten bij zijn eerste profclub: Cerezo Osaka”, laat STVV weten. Ze bedanken Kagawa. "We zijn heel vereerd dat een klassespeler als Kagawa deel heeft uitgemaakt van STVV. Tijdens zijn verblijf op Stayen toonde Shinji regelmatig zijn onversneden klasse. Vooral het Olympische doelpunt tegen Charleroi zal ons altijd bijblijven”, zo blikt sportief directeur Andre Pinto terug. “Daarnaast was Kagawa ook een mentor voor onze jonge spelers. Onze youngsters konden op training met de ogen stelen van iemand die op het allerhoogste niveau gespeeld heeft", aldus Pinto.

De speler sprak de fans ook toe. “Ik wil iedereen bedanken voor de steun. Ik heb een fijne tijd beleefd bij STVV en heb er heel wat nieuwe vrienden leren kennen. Hopelijk bereikt STVV de play-offs, ik wens het team alleszins veel succes", vertelde de middenvelder op de website van de Kanaries.

LEES OOK: STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst
79

Had je meer verwacht van Kagawa bij STVV?

Meest recent

Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

6
6
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

31
31
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

28
28
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

62
62
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

285
285
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

139
139
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

55
55
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

348
348
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

109
109
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

702
702
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

103
103
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

92
92
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

79
79
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

192
192
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

351
351
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

313
313
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

543
543
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

917
917
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

149
149
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

938
938
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

219
219
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

694
694
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

242
242

Meer sportnieuws