Albert fileert Anderlecht: "Dit alles doet pijn ..."

472 stemmen
Albert fileert Anderlecht:

RSC Anderlecht hoopt nog versterking binnen te halen op de laatste dag van de wintermeracto. Paars-Wit wil onder meer een aanvaller strikken. Vorige week zag de recordkampioen met Julien Duranville een groot talent afzwaaien.


Anderlecht verkocht het toptalent aan Borussia Dortmund. De Duitse topclub legde naar verluidt rond de 10 miljoen euro op tafel. Anderlecht dwong ook een percentage op een doorverkoop af, waardoor het finale bedrag uiteindelijk nog kan oplopen. Toch denkt ex-Rode Duivel Philippe Albert dat de Brusselaars een slechte zaak gedaan hebben met de verkoop van het jeugdproduct.

Albert denkt namelijk dat Duranville in de toekomst veel meer waard zou geweest zijn. "Een club als Anderlecht had deze zeer getalenteerde speler, die binnen twee of drie jaar voor het drievoudige zou zijn vertrokken, moeten gebruiken en ontwikkelen", klinkt het bij La Capitale. "Want Duranville is zeker het drievoudige waard!. Ik heb echt de indruk dat sommige managers bij Sporting hun geld zo snel mogelijk terug willen verdienen. Het is een kortzichtig beheer. Ik heb maar twee seizoenen bij Anderlecht gespeeld, maar eerlijk gezegd doet dit alles pijn…"

LASTIG PARKET
Anderlecht zat natuurlijk in een lastig parket. Het kon de transfer tegenwerken, maar liep dan het risico dat het Duranville later voor veel minder of zelf gratis de deur uit zou zien lopen. In die optiek valt het te begrijpen dat RSCA meewerkte aan de overgang naar Dortmund, al zal een vertrek van een eigen product als Duranville altijd blijven steken, natuurlijk.

LEES OOK: Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Heeft Albert gelijk?

Meest recent

'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

69
69
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

73
73
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

68
68
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

50
50
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

145
145
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

428
428
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

602
602
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

522
522
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

92
92
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

415
415
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

569
569
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

254
254
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

72
72
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

250
250
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

470
470
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

268
268
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

744
744
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

230
230
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

248
248
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

582
582
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

766
766
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

636
636
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

226
226
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

751
751

Meer sportnieuws