Albert fileert Anderlecht: "Dit alles doet pijn ..."

472 stemmen
Albert fileert Anderlecht:

RSC Anderlecht hoopt nog versterking binnen te halen op de laatste dag van de wintermeracto. Paars-Wit wil onder meer een aanvaller strikken. Vorige week zag de recordkampioen met Julien Duranville een groot talent afzwaaien.


Anderlecht verkocht het toptalent aan Borussia Dortmund. De Duitse topclub legde naar verluidt rond de 10 miljoen euro op tafel. Anderlecht dwong ook een percentage op een doorverkoop af, waardoor het finale bedrag uiteindelijk nog kan oplopen. Toch denkt ex-Rode Duivel Philippe Albert dat de Brusselaars een slechte zaak gedaan hebben met de verkoop van het jeugdproduct.

Albert denkt namelijk dat Duranville in de toekomst veel meer waard zou geweest zijn. "Een club als Anderlecht had deze zeer getalenteerde speler, die binnen twee of drie jaar voor het drievoudige zou zijn vertrokken, moeten gebruiken en ontwikkelen", klinkt het bij La Capitale. "Want Duranville is zeker het drievoudige waard!. Ik heb echt de indruk dat sommige managers bij Sporting hun geld zo snel mogelijk terug willen verdienen. Het is een kortzichtig beheer. Ik heb maar twee seizoenen bij Anderlecht gespeeld, maar eerlijk gezegd doet dit alles pijn…"

LASTIG PARKET
Anderlecht zat natuurlijk in een lastig parket. Het kon de transfer tegenwerken, maar liep dan het risico dat het Duranville later voor veel minder of zelf gratis de deur uit zou zien lopen. In die optiek valt het te begrijpen dat RSCA meewerkte aan de overgang naar Dortmund, al zal een vertrek van een eigen product als Duranville altijd blijven steken, natuurlijk.

LEES OOK: 'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heeft Albert gelijk?

Meest recent

Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

0
0
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

6
6
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

16
16
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

53
53
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

13
13
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

94
94
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

472
472
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

148
148
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

92
92
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

55
55
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

329
329
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

301
301
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

744
744
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

143
143
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

22
22
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

489
489
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

136
136
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

159
159
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

705
705
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

821
821
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

373
373
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

423
423
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

107
107
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

179
179

Meer sportnieuws