Albert fileert Anderlecht: "Dit alles doet pijn ..."

door
Albert fileert Anderlecht:

RSC Anderlecht hoopt nog versterking binnen te halen op de laatste dag van de wintermeracto. Paars-Wit wil onder meer een aanvaller strikken. Vorige week zag de recordkampioen met Julien Duranville een groot talent afzwaaien.


Anderlecht verkocht het toptalent aan Borussia Dortmund. De Duitse topclub legde naar verluidt rond de 10 miljoen euro op tafel. Anderlecht dwong ook een percentage op een doorverkoop af, waardoor het finale bedrag uiteindelijk nog kan oplopen. Toch denkt ex-Rode Duivel Philippe Albert dat de Brusselaars een slechte zaak gedaan hebben met de verkoop van het jeugdproduct.

Albert denkt namelijk dat Duranville in de toekomst veel meer waard zou geweest zijn. "Een club als Anderlecht had deze zeer getalenteerde speler, die binnen twee of drie jaar voor het drievoudige zou zijn vertrokken, moeten gebruiken en ontwikkelen", klinkt het bij La Capitale. "Want Duranville is zeker het drievoudige waard!. Ik heb echt de indruk dat sommige managers bij Sporting hun geld zo snel mogelijk terug willen verdienen. Het is een kortzichtig beheer. Ik heb maar twee seizoenen bij Anderlecht gespeeld, maar eerlijk gezegd doet dit alles pijn…"

LASTIG PARKET
Anderlecht zat natuurlijk in een lastig parket. Het kon de transfer tegenwerken, maar liep dan het risico dat het Duranville later voor veel minder of zelf gratis de deur uit zou zien lopen. In die optiek valt het te begrijpen dat RSCA meewerkte aan de overgang naar Dortmund, al zal een vertrek van een eigen product als Duranville altijd blijven steken, natuurlijk.

LEES OOK: 'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Heeft Albert gelijk?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

55
55
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

51
51
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

67
67
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

48
48
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

82
82
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

101
101
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

93
93
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

70
70
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

194
194
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

127
127
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

153
153
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

232
232
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

239
239
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

224
224
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

401
401
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

654
654
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

320
320
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

503
503
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

429
429
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

438
438
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

73
73

Meer sportnieuws