Stengs komt met opvallende uitleg voor vuistslag

873
Stengs komt met opvallende uitleg voor vuistslag

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC hielden het afgelopen weekend op een 0-0 in het Lotto Park. Een uitslag waar niemand echt iets mee opschiet. De wedstrijd werd gekruid met twee rode kaarten.


Benito Raman rood kreeg aan de zijde van Anderlecht. Daarvoor mocht Calvin Stengs al gaan douchen. De Nederlander had een slag uitgedeeld aan RSCA-speler Diawara en mocht meteen beschikken van de scheidsrechter. Het bondsparket vroeg drie speeldagen voor de huurspeler van OGC Nice, maar de Great Old ging daar niet mee akkoord. De speler moest daardoor dinsdag voor de Geschillencommissie verschijnen. Hij kwam daar met zijn kant van het verhaal.

"Ik heb die speler nooit iets willen aandoen", wordt Stengs geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Ik werd in eerste instantie geraakt, toen reageerde ik niet, maar toen kwam er nog eens een arm en wilde ik mezelf losrukken. Ik moet hieruit leren, ik had niet moeten reageren. Maar ik heb hem nooit een klap willen geven", was hij duidelijk. Dat maakte rekening niet van de bondsprocureur. Die bleef vasthouden aan de oorspronkelijke strafeis: drie speeldagen effectieve schorsing en één met uitstel.

BEKER
Door het beroep van Antwerp kan Stengs wel gewoon meespelen in het duel in de halve finales van de beker. Een schorsing zou namelijk pas na woensdag van kracht worden. Stamnummer één neemt het daarin op tegen Union SG. Antwerp speelt eerst in het Dudenpark en mag de klus dan op 2 maart proberen te klaren voor eigen volk. In de competitie speelt Antwerp op de volgende speeldag dan weer eerst thuis tegen Club Brugge en de speelronde daarop uit bij KRC Genk. Mogelijk zonder Stengs.

LEES OOK: Antwerp benadeeld? Oud-ref dient Compper van antwoord

Drie speeldagen effectief: wat denk je daarvan?

Meest recent

Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

10
10
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

49
49
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

334
334
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

10
10
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

58
58
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

122
122
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

109
109
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

114
114
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

646
646
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

200
200
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

484
484
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

813
813
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

164
164
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

110
110
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

99
99
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

529
529
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

439
439
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

75
75
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

115
115
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

142
142
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

251
251
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

551
551
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

532
532
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

492
492

Meer sportnieuws