'Anderlecht passeert onverwacht langs kassa op Deadline Day'

door
'Anderlecht passeert onverwacht langs kassa op Deadline Day'

Vincent Kompany zal zich zijn vertrek bij RSC Anderlecht niet beklaagd hebben. Onze landgenoot doet het uitstekend in The Championship met Burnley FC en lijkt zo goed als op weg naar promotie naar de Premier League. Ook op transfervlak laat de ex-Rode Duivel zich gelden.


Kompany lijkt goed te weten welke spelers hij erbij wil en komt nu opnieuw uit in ons land. Volgens Het Nieuwsblad heeft Burnley een akkoord met Enock Agyei, een 18-jarige aanvaller van RSC Anderlecht. Agyei staat te boek als een groot talent en lijkt zijn carrière niet bij RSCA, maar wel bij Burnley voort te zetten. Het contract van de jongeling loopt eind dit seizoen af en zal dus niet verlengd worden.

Agyei zou dan in de zomer de overstap maken naar Burnley, dat vanaf dan misschien wel in de opnieuw in de Premier League aan de slag zal gaan. Burnley zou naar verluidt heel wat andere geïnteresseerde clubs aftroeven. De genoemde bron maakt gewag van interesse van enkele Belgische clubs, waaronder Standard, en het Nederlandse PSV. De Eindhovenaren trokken met Fabio Silva al een ex-speler van RSCA aan. Maar ze pakken nu dus naast Agyei.

UPDATE
De transfer van Aygei naar Burnley zou wel degelijk deze mercato nog moeten plaatsvinden. Dat meldt journalist Kjell Doms op Twitter. Zo zou Anderlecht nog langs de kassa kunnen passeren voordat het contract van de jongeling deze zomer afloopt. Een onverhoopte financiële meevaller voor Paars-Wit, dus.

LEES OOK: 'Einde verhaal: flop wil Anderlecht verlaten'

Had hij het kunnen maken bij Anderlecht?

Meest recent

Garcia vs pers: Duivels nemen duidelijk standpunt in

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

13
13
'Einde verhaal: flop wil Anderlecht verlaten'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

66
66
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

46
46
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

138
138
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

18
18
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

116
116
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

44
44
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

197
197
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

61
61
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

181
181
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

380
380
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

248
248
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

63
63
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

115
115
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

213
213
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

140
140
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

113
113
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

102
102
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

167
167
Witsel weet niet wat hij ziet: "Dit was héél emotioneel"

Na ongeveer een uur spelen bracht Rudi Garcia Axel Witsel in het veld. Hij gaf het Luikse publiek zo ...

200
200
Onthuld: 'Mannaert verkoos deze topcoach boven Garcia'

Na het behoud in de A-divisie van de Nations League, heeft Rudi Garcia ook zijn tweede grote target ...

445
445
Garcia vs. De Bilde: is dít de reden voor spanningen?

De Rode Duivels vierden dinsdagavond een uitgebreid feestje na hun kwalificatie voor het WK 2026. ...

539
539
Twee nieuwe WK-sprookjes, opsteker Duivels bij loting

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht geplaatst voor het WK in Canada, Mexico en de ...

245
245
'De Cat grof wild: transferplannen Anderlecht bekend'

Door de vroegtijdige uitschakeling van de Belgische ploeg op het WK U17, is Nathan De Cat ruim op ...

404
404

Meer sportnieuws