Hommeles: Union stuurt speler naar B-kern

door
Hommeles: Union stuurt speler naar B-kern

Union SG is opnieuw aan een schitterend seizoen bezig. De Brusselaars zijn al een hele tijd ongeslagen in de Jupiler Pro League en lijken zich op te werpen als de belangrijkste concurrent van KRC Genk voor de titel. Daarnaast is de club ook nog actief in de beker én Europa. Toch is het niet allemaal rozengeur en maneschijn in het Dudenpark.


Zo heeft Union een probleempje met José Rodriguez. De Spanjaard van 28 mag beschikken van Union, dat met Hapoel Tel Aviv een nieuwe club dacht gevonden te hebben voor de speler. Maar Rodriguez legt het aanbod van de Israëliërs naast zich neer en wil niet vertrekken. Dat schrijft L'Avenir.

Union zou daarop besloten hebben om de speler naar de B-kern te verwijzen. Voor Rodriguez was dat naar verluidt een stevige verrassing. Hij heeft nog een contract tot midden 2024 in onze hoofdstad, maar lijkt daar dus geen toekomst meer te hebben. Een belangrijke kanttekening: de transfermarkt in Israël sluit pas morgen, waardoor er wel wat extra tijd is om een oplossing te vinden. Of die er ook zal komen, is wel maar zeer de vraag.

MACCABI TEL AVIV
Het zou voor Rodriguez overigens niet het eerste avontuur zijn in Israël. Hij was in verleden ook al actief bij Maccabi Tel Aviv. Voor die club speelde hij 81 duels. Daarin scoorde hij 1 keer en gaf hij ook 5 assists. Daarnaast speelde Rodriguez ook al voor onder meer Deportivo La Coruña, Galatasaray en FC Málaga. Sinds afgelopen zomer staat hij op de loonlijst van Union, maar hij kwam dit seizoen nog maar 13 keer in actie voor de ploeg van Karel Geraerts.

LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Zal Rodriguez nog vertrekken?

Meest recent

Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

95
95
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

108
108
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

102
102
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

67
67
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

154
154
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

69
69
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

243
243
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

33
33
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

869
869
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

273
273
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

308
308
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

85
85
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

384
384
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

177
177
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

23
23
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

323
323
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

124
124
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

129
129
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

268
268
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

149
149
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

204
204
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

458
458
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

395
395
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

423
423
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

388
388

Meer sportnieuws