Hommeles: Union stuurt speler naar B-kern

534 stemmen
Hommeles: Union stuurt speler naar B-kern

Union SG is opnieuw aan een schitterend seizoen bezig. De Brusselaars zijn al een hele tijd ongeslagen in de Jupiler Pro League en lijken zich op te werpen als de belangrijkste concurrent van KRC Genk voor de titel. Daarnaast is de club ook nog actief in de beker én Europa. Toch is het niet allemaal rozengeur en maneschijn in het Dudenpark.


Zo heeft Union een probleempje met José Rodriguez. De Spanjaard van 28 mag beschikken van Union, dat met Hapoel Tel Aviv een nieuwe club dacht gevonden te hebben voor de speler. Maar Rodriguez legt het aanbod van de Israëliërs naast zich neer en wil niet vertrekken. Dat schrijft L'Avenir.

Union zou daarop besloten hebben om de speler naar de B-kern te verwijzen. Voor Rodriguez was dat naar verluidt een stevige verrassing. Hij heeft nog een contract tot midden 2024 in onze hoofdstad, maar lijkt daar dus geen toekomst meer te hebben. Een belangrijke kanttekening: de transfermarkt in Israël sluit pas morgen, waardoor er wel wat extra tijd is om een oplossing te vinden. Of die er ook zal komen, is wel maar zeer de vraag.

MACCABI TEL AVIV
Het zou voor Rodriguez overigens niet het eerste avontuur zijn in Israël. Hij was in verleden ook al actief bij Maccabi Tel Aviv. Voor die club speelde hij 81 duels. Daarin scoorde hij 1 keer en gaf hij ook 5 assists. Daarnaast speelde Rodriguez ook al voor onder meer Deportivo La Coruña, Galatasaray en FC Málaga. Sinds afgelopen zomer staat hij op de loonlijst van Union, maar hij kwam dit seizoen nog maar 13 keer in actie voor de ploeg van Karel Geraerts.

LEES OOK: Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Zal Rodriguez nog vertrekken?

Meest recent

Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

23
23
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

27
27
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

61
61
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

152
152
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

161
161
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

74
74
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

37
37
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

65
65
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

445
445
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

168
168
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

426
426
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

454
454
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

154
154
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

83
83
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

233
233
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

329
329
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

253
253
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

107
107
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

272
272
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

148
148

Meer sportnieuws