Hommeles: Union stuurt speler naar B-kern

door
Hommeles: Union stuurt speler naar B-kern

Union SG is opnieuw aan een schitterend seizoen bezig. De Brusselaars zijn al een hele tijd ongeslagen in de Jupiler Pro League en lijken zich op te werpen als de belangrijkste concurrent van KRC Genk voor de titel. Daarnaast is de club ook nog actief in de beker én Europa. Toch is het niet allemaal rozengeur en maneschijn in het Dudenpark.


Zo heeft Union een probleempje met José Rodriguez. De Spanjaard van 28 mag beschikken van Union, dat met Hapoel Tel Aviv een nieuwe club dacht gevonden te hebben voor de speler. Maar Rodriguez legt het aanbod van de Israëliërs naast zich neer en wil niet vertrekken. Dat schrijft L'Avenir.

Union zou daarop besloten hebben om de speler naar de B-kern te verwijzen. Voor Rodriguez was dat naar verluidt een stevige verrassing. Hij heeft nog een contract tot midden 2024 in onze hoofdstad, maar lijkt daar dus geen toekomst meer te hebben. Een belangrijke kanttekening: de transfermarkt in Israël sluit pas morgen, waardoor er wel wat extra tijd is om een oplossing te vinden. Of die er ook zal komen, is wel maar zeer de vraag.

MACCABI TEL AVIV
Het zou voor Rodriguez overigens niet het eerste avontuur zijn in Israël. Hij was in verleden ook al actief bij Maccabi Tel Aviv. Voor die club speelde hij 81 duels. Daarin scoorde hij 1 keer en gaf hij ook 5 assists. Daarnaast speelde Rodriguez ook al voor onder meer Deportivo La Coruña, Galatasaray en FC Málaga. Sinds afgelopen zomer staat hij op de loonlijst van Union, maar hij kwam dit seizoen nog maar 13 keer in actie voor de ploeg van Karel Geraerts.

LEES OOK: Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

Zal Rodriguez nog vertrekken?

Meest recent

Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

0
0
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

5
5
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

31
31
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

12
12
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

41
41
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

100
100
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

61
61
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

126
126
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

131
131
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

420
420
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

70
70
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

170
170
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

83
83
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

175
175
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

208
208
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

160
160
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

358
358
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

414
414
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

104
104
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

316
316
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

321
321
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

74
74
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

240
240
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

304
304
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

85
85

Meer sportnieuws