Hommeles: Union stuurt speler naar B-kern

534 stemmen
Hommeles: Union stuurt speler naar B-kern

Union SG is opnieuw aan een schitterend seizoen bezig. De Brusselaars zijn al een hele tijd ongeslagen in de Jupiler Pro League en lijken zich op te werpen als de belangrijkste concurrent van KRC Genk voor de titel. Daarnaast is de club ook nog actief in de beker én Europa. Toch is het niet allemaal rozengeur en maneschijn in het Dudenpark.


Zo heeft Union een probleempje met José Rodriguez. De Spanjaard van 28 mag beschikken van Union, dat met Hapoel Tel Aviv een nieuwe club dacht gevonden te hebben voor de speler. Maar Rodriguez legt het aanbod van de Israëliërs naast zich neer en wil niet vertrekken. Dat schrijft L'Avenir.

Union zou daarop besloten hebben om de speler naar de B-kern te verwijzen. Voor Rodriguez was dat naar verluidt een stevige verrassing. Hij heeft nog een contract tot midden 2024 in onze hoofdstad, maar lijkt daar dus geen toekomst meer te hebben. Een belangrijke kanttekening: de transfermarkt in Israël sluit pas morgen, waardoor er wel wat extra tijd is om een oplossing te vinden. Of die er ook zal komen, is wel maar zeer de vraag.

MACCABI TEL AVIV
Het zou voor Rodriguez overigens niet het eerste avontuur zijn in Israël. Hij was in verleden ook al actief bij Maccabi Tel Aviv. Voor die club speelde hij 81 duels. Daarin scoorde hij 1 keer en gaf hij ook 5 assists. Daarnaast speelde Rodriguez ook al voor onder meer Deportivo La Coruña, Galatasaray en FC Málaga. Sinds afgelopen zomer staat hij op de loonlijst van Union, maar hij kwam dit seizoen nog maar 13 keer in actie voor de ploeg van Karel Geraerts.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Zal Rodriguez nog vertrekken?

Meest recent

Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

11
11
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

20
20
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

227
227
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

21
21
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

99
99
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

86
86
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

460
460
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

101
101
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

93
93
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

316
316
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

22
22
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

559
559
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

433
433
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

65
65
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

380
380
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

427
427
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

203
203
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

232
232
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

420
420
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

601
601
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

154
154
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

344
344
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

113
113
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

793
793
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

151
151

Meer sportnieuws