'Hertha wijst twee aanbiedingen voor Lukebakio af'

57 stemmen
'Hertha wijst twee aanbiedingen voor Lukebakio af'

Op 31 januari sluit de transfermarkt zich opnieuw af in de meeste Europese landen. Het beloven dus drukke uren te gaan worden voor de clubs die zich last-minute nog trachten te versterken. Ook rond heel wat Rode Duivels heerst er heel wat beweging. Zo raakte vandaag al bekend dat Dodi Lukebakio mag hopen op een droomtransfer.


Hertha Berlijn zit momenteel in nauwe schoentjes. De Duitse traditieclub staat momenteel op een voorlaatste plaats in de Bundesliga, en verder ziet ook het financiële aspect er allesbehalve goed uit. Zo wordt er gezocht naar een nieuwe investeerder die de torenhoge schulden wil wegwerken, en loopt die zoektocht bijzonder stroef. Om die reden zou de ploeg uit de Duitse hoofdstad enkele sterkhouders moeten verkopen. Dodi Lukebakio is één van de namen die ondertussen op interesse oogst. 

Het Spaanse Sevilla zou maar al te graag willen profiteren van de huidige situatie van Hertha BSC en Lukebakio. De Spaanse topclub zag een bod van 7,5 miljoen euro echter naar de prullenbak verwezen worden door de Duitsers. Opvallend genoeg diende ook PSV een gelijkwaardig bod neer bij de ploeg uit het Olympiastadion. Hertha wil echter 15 miljoen euro vangen voor de Rode Duivel, waardoor het verschil tussen de drie partijen momenteel enorm groot lijkt. 

Derde gegadigde uit Frankrijk

Volgens Sacha Tavolieri zou ook een derde gegadigde uit Frankrijk de situatie van Lukebakio op de voet volgen. Het zou overigens geen verrassing zijn moest die club Paris Saint-Germain zijn. De Franse topclub is naarstig op zoek naar een vleugelspeler, en zag vandaag al een bod op Johan Bakayoko geweigerd worden. De voorbije weken raakten ook de onderhandelingen met Malcom (Zenit) en Cherki (Lyon) niet van de grond. 



LEES OOK: Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Moet Lukebakio vertrekken bij Hertha?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

98
98
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

75
75
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

91
91
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

24
24
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

46
46
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

170
170
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

41
41
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

191
191
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

78
78
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

349
349
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

340
340
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

147
147
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

194
194
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

372
372
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

48
48
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

414
414
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

411
411
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

644
644
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

752
752
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

294
294
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

455
455
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws