'Hertha wijst twee aanbiedingen voor Lukebakio af'

door
'Hertha wijst twee aanbiedingen voor Lukebakio af'

Op 31 januari sluit de transfermarkt zich opnieuw af in de meeste Europese landen. Het beloven dus drukke uren te gaan worden voor de clubs die zich last-minute nog trachten te versterken. Ook rond heel wat Rode Duivels heerst er heel wat beweging. Zo raakte vandaag al bekend dat Dodi Lukebakio mag hopen op een droomtransfer.


Hertha Berlijn zit momenteel in nauwe schoentjes. De Duitse traditieclub staat momenteel op een voorlaatste plaats in de Bundesliga, en verder ziet ook het financiële aspect er allesbehalve goed uit. Zo wordt er gezocht naar een nieuwe investeerder die de torenhoge schulden wil wegwerken, en loopt die zoektocht bijzonder stroef. Om die reden zou de ploeg uit de Duitse hoofdstad enkele sterkhouders moeten verkopen. Dodi Lukebakio is één van de namen die ondertussen op interesse oogst. 

Het Spaanse Sevilla zou maar al te graag willen profiteren van de huidige situatie van Hertha BSC en Lukebakio. De Spaanse topclub zag een bod van 7,5 miljoen euro echter naar de prullenbak verwezen worden door de Duitsers. Opvallend genoeg diende ook PSV een gelijkwaardig bod neer bij de ploeg uit het Olympiastadion. Hertha wil echter 15 miljoen euro vangen voor de Rode Duivel, waardoor het verschil tussen de drie partijen momenteel enorm groot lijkt. 

Derde gegadigde uit Frankrijk

Volgens Sacha Tavolieri zou ook een derde gegadigde uit Frankrijk de situatie van Lukebakio op de voet volgen. Het zou overigens geen verrassing zijn moest die club Paris Saint-Germain zijn. De Franse topclub is naarstig op zoek naar een vleugelspeler, en zag vandaag al een bod op Johan Bakayoko geweigerd worden. De voorbije weken raakten ook de onderhandelingen met Malcom (Zenit) en Cherki (Lyon) niet van de grond. 



LEES OOK: ‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Moet Lukebakio vertrekken bij Hertha?

Meest recent

Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

23
23
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

118
118
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

29
29
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

72
72
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

43
43
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

76
76
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

219
219
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

648
648
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

343
343
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

259
259
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

683
683
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

161
161
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

622
622
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

446
446
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

139
139
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

937
937
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

42
42
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

386
386
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

854
854
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

949
949
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

333
333
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

521
521
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

223
223
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

388
388

Meer sportnieuws