Done deal: Bayern haalt Cancelo op bij Man City

door
Done deal: Bayern haalt Cancelo op bij Man City

De laatste uurtjes van de wintermercato naderen weldra. Wat de grote namen betreft, wordt er zoals gewoonlijk opnieuw gekeken richting de Premier League. Toch is het Bayern München dat momenteel met één van de meest verrassende transfer gaat lopen. 


Zo weet de doorgaans uitstekend geïnformeerde Fabrizio Romano dat Joao Cancelo op een zucht staat van Bayern München. De Rekordmeister zou naar verluidt op dit moment de laatste details afronden wat de overgang van de Portugese back betreft. Cancelo zou worden gehuurd tot het einde van het seizoen, waarna Bayern een aankoopoptie van 70 miljoen euro bedong. Gezien het feit dat Man City niet bepaald veel alternatieven voor de Portugees achter de hand heeft, komt de transfer als een bliksem bij heldere hemel aan in Engeland. 

Man City ziet dus één van zijn sterkhouders vertrekken tijdens de laatste uren van de wintermercato. Het is nog niet meteen duidelijk of de Citizens ook nog op zoek gaan naar een vervanger van de Portugees. Met Sergio Gomez en Rico Lewis heeft Pep Guardiola twee 'onervaren' vervangers van Cancelo in huis, maar geen van beide spelers lijkt momenteel in de buurt te gaan komen van het niveau van de Portugese international. 

Op links of rechts bij Bayern? 

Het is nog maar de vraag of Joao Cancelo bij Bayern München wél op zijn favoriete rechtsachter positie zal kunnen spelen. Bij City moest de Portugees Kyle Walker voor zich dulden, en bij Bayern genieten Mazraoui, Pavard en Stanisic momenteel de voorkeur van Julian Nagelsmann. Op de linksachter heeft de Rekordmeister dan weer Alphonso Davies en Daley Blind achter de hand. 

LEES OOK: 'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Knappe transfer van Bayern München?

Meest recent

'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

30
30
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

95
95
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

187
187
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

127
127
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

269
269
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

335
335
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

304
304
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

134
134
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

196
196
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

108
108
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

334
334
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

163
163
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

201
201
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

175
175
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

147
147
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

492
492
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

81
81
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

172
172
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

346
346
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

262
262
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

88
88
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

414
414
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

346
346
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

238
238

Meer sportnieuws