Done deal: Bayern haalt Cancelo op bij Man City

door
Done deal: Bayern haalt Cancelo op bij Man City

De laatste uurtjes van de wintermercato naderen weldra. Wat de grote namen betreft, wordt er zoals gewoonlijk opnieuw gekeken richting de Premier League. Toch is het Bayern München dat momenteel met één van de meest verrassende transfer gaat lopen. 


Zo weet de doorgaans uitstekend geïnformeerde Fabrizio Romano dat Joao Cancelo op een zucht staat van Bayern München. De Rekordmeister zou naar verluidt op dit moment de laatste details afronden wat de overgang van de Portugese back betreft. Cancelo zou worden gehuurd tot het einde van het seizoen, waarna Bayern een aankoopoptie van 70 miljoen euro bedong. Gezien het feit dat Man City niet bepaald veel alternatieven voor de Portugees achter de hand heeft, komt de transfer als een bliksem bij heldere hemel aan in Engeland. 

Man City ziet dus één van zijn sterkhouders vertrekken tijdens de laatste uren van de wintermercato. Het is nog niet meteen duidelijk of de Citizens ook nog op zoek gaan naar een vervanger van de Portugees. Met Sergio Gomez en Rico Lewis heeft Pep Guardiola twee 'onervaren' vervangers van Cancelo in huis, maar geen van beide spelers lijkt momenteel in de buurt te gaan komen van het niveau van de Portugese international. 

Op links of rechts bij Bayern? 

Het is nog maar de vraag of Joao Cancelo bij Bayern München wél op zijn favoriete rechtsachter positie zal kunnen spelen. Bij City moest de Portugees Kyle Walker voor zich dulden, en bij Bayern genieten Mazraoui, Pavard en Stanisic momenteel de voorkeur van Julian Nagelsmann. Op de linksachter heeft de Rekordmeister dan weer Alphonso Davies en Daley Blind achter de hand. 

LEES OOK: 'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

🚀

Knappe transfer van Bayern München?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

13
13
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

37
37
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

32
32
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

84
84
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

169
169
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

15
15
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

308
308
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

639
639
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

123
123
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

20
20
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

75
75
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

85
85
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

103
103
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

451
451
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

267
267
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

130
130
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

112
112
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

418
418
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

595
595
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

325
325
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

140
140
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

107
107
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

157
157
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32

Meer sportnieuws