Done deal: Bayern haalt Cancelo op bij Man City

door
Done deal: Bayern haalt Cancelo op bij Man City

De laatste uurtjes van de wintermercato naderen weldra. Wat de grote namen betreft, wordt er zoals gewoonlijk opnieuw gekeken richting de Premier League. Toch is het Bayern München dat momenteel met één van de meest verrassende transfer gaat lopen. 


Zo weet de doorgaans uitstekend geïnformeerde Fabrizio Romano dat Joao Cancelo op een zucht staat van Bayern München. De Rekordmeister zou naar verluidt op dit moment de laatste details afronden wat de overgang van de Portugese back betreft. Cancelo zou worden gehuurd tot het einde van het seizoen, waarna Bayern een aankoopoptie van 70 miljoen euro bedong. Gezien het feit dat Man City niet bepaald veel alternatieven voor de Portugees achter de hand heeft, komt de transfer als een bliksem bij heldere hemel aan in Engeland. 

Man City ziet dus één van zijn sterkhouders vertrekken tijdens de laatste uren van de wintermercato. Het is nog niet meteen duidelijk of de Citizens ook nog op zoek gaan naar een vervanger van de Portugees. Met Sergio Gomez en Rico Lewis heeft Pep Guardiola twee 'onervaren' vervangers van Cancelo in huis, maar geen van beide spelers lijkt momenteel in de buurt te gaan komen van het niveau van de Portugese international. 

Op links of rechts bij Bayern? 

Het is nog maar de vraag of Joao Cancelo bij Bayern München wél op zijn favoriete rechtsachter positie zal kunnen spelen. Bij City moest de Portugees Kyle Walker voor zich dulden, en bij Bayern genieten Mazraoui, Pavard en Stanisic momenteel de voorkeur van Julian Nagelsmann. Op de linksachter heeft de Rekordmeister dan weer Alphonso Davies en Daley Blind achter de hand. 

LEES OOK: 'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Knappe transfer van Bayern München?

Meest recent

Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

37
37
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

60
60
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

42
42
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

60
60
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

101
101
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

26
26
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

455
455
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

141
141
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

146
146
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

43
43
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

609
609
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

159
159
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

277
277
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

58
58
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

210
210
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

385
385
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

139
139
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

372
372
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

62
62
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

264
264
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

637
637
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1431
1431
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

155
155
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

600
600

Meer sportnieuws