'Witte rook nabij: KBVB in Duitsland voor nieuwe bondscoach'

door
'Witte rook nabij: KBVB in Duitsland voor nieuwe bondscoach'

Het WK in Qatar werd een ware catastrofe voor de Rode Duivels. Het was dan ook niet meer dan logisch dat Roberto Martinez na het tornooi besliste om de handdoek te werpen. Ondertussen lijkt er een einde te gaan komen aan een maandenlange zoektocht richting een nieuwe bondscoach. De top van de KBVB zou naar verluidt in Duitsland zijn om de laatste details af te ronden. 


Vandaag raakte al bekend dat Domenico Tedesco de voorkeur geniet van de top van de KBVB om Roberto Martinez op te volgen. De 37-jarige Italiaan vertoeft momenteel in Duitsland, en daar zou er op dit moment onderhandeld worden over een overgang naar de Belgische voetbalbond, weet Het Nieuwsblad. Tedesco zou de voorkeur genieten op Peter Bosz, welke pas zou worden aangesproken indien de onderhandelingen met de Italiaan niet zouden afgerond worden. Toch zou alles er op wijzen dat Tedesco morgen zal worden voorgesteld als nieuwe bondscoach. 

Tedesco zou ook twee vaste assistenten willen meenemen naar de Rode Duivels. Zo zou Andreas Hinkel zijn rechterhand worden, en zou Max Urwantschky de nieuwe keeperstrainer gaan zijn. Beide heren werkten al met Tedesco samen bij Lokomotiv Moskou en RB Leipzig. Met zijn 37-jarige leetijd zou de Italiaan ook de jongste bondsoach aller tijden worden bij de Duivels. 

Korte carrière

Tedesco won gezien zijn jonge leeftijd nog niet al te veel prijzen. Zijn meest succesvolle passage kende hij bij RB Leipzig. Daar veroverde hij in 2022 de Duitse beker. Als speler kwam Tedesco dan weer nooit op het hoogste niveau uit. 

LEES OOK: Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

Is Tedesco een geschikte opvolger voor Martinez?

Meest recent

Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

14
14
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

74
74
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

89
89
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

83
83
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

143
143
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

98
98
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

550
550
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

112
112
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

893
893
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

258
258
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

70
70
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

367
367
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

414
414
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

58
58
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

143
143
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

51
51
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

434
434
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

612
612
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

419
419
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

297
297
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

454
454
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

84
84
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

304
304

Meer sportnieuws