'Chelsea heeft nieuwe transferbom bijna beet'

door
'Chelsea heeft nieuwe transferbom bijna beet'

De wintermercato zit er bijna op. Wereldwijd kunnen we ondertussen wel stellen dat Chelsea dé grote slokop werd tijdens de voorbije maand. De Blues spendeerden al een slordige 210 miljoen euro tijdens de nieuwe jaargang, en daar komt naar alle waarschijnlijkheid nog een monsterbedrag bij.


Chelsea FC is al enkele maanden geïnteresseerd in Enzo Fernandez. De Argentijn van Benfica moet ongeveer 120 miljoen euro kosten, en Benfica weigerde tot nu toe elk bod voor zijn goudhaantje op het middenveld. Ondertussen weet Fabrizio Romano wel dat Chelsea inmiddels de vraagprijs van Benfica op tafel heeft gelegd. Een bod van 120 miljoen euro zou vandaag zijn gearriveerd bij de technisch directeur van de Portugezen, Rui Costa.

Ondanks het feit dat de voorzitter van Benfica tijdens de voorbije weken meermaals aangaf dat Fernandez tot het einde van het seizoen in Portugal zou blijven, weet Romano dat er nu toch een kentering in de hele discussie zit aan te komen. De zaakwaarnemers van Fernandez zouden er op dit moment namelijk alles aan doen om de onderhandelingen zo snel mogelijk af te ronden. Het feit dat Chelsea aan de vraagprijs van Benfica voldoet, zou naar verluidt alles een stuk versnellen.

Tal van versterkingen

Chelsea versterkte zich de voorbije maand al met heel wat topnamen. Zo kwamen Mudryk (70 miljoen), Badiashile (38 miljoen), Madueke (35 miljoen), Andrey Santos (12,5 miljoen), David Fofana (12 miljoen) de club al versterken. Ook voor de uitleenbeurt van Joao Felix telden de Blues 11 miljoen euro neer. Last but not least legde Chelsea ook nog Malo Gusto van Olympique Lyon vast voor een slordige 30 miljoen. Laatstgenoemde komt wel pas op het einde van het seizoen richting Londen.

LEES OOK: 'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

Knappe transfer van Chelsea?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

38
38
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

48
48
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

36
36
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

179
179
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

229
229
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

27
27
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

71
71
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

159
159
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

116
116
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

455
455
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

531
531
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

462
462
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

507
507
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

316
316
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

456
456
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1184
1184
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1344
1344
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

386
386
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

406
406
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

370
370
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

365
365
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

652
652
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

786
786
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

323
323

Meer sportnieuws