'Chelsea heeft nieuwe transferbom bijna beet'

door
'Chelsea heeft nieuwe transferbom bijna beet'

De wintermercato zit er bijna op. Wereldwijd kunnen we ondertussen wel stellen dat Chelsea dé grote slokop werd tijdens de voorbije maand. De Blues spendeerden al een slordige 210 miljoen euro tijdens de nieuwe jaargang, en daar komt naar alle waarschijnlijkheid nog een monsterbedrag bij.


Chelsea FC is al enkele maanden geïnteresseerd in Enzo Fernandez. De Argentijn van Benfica moet ongeveer 120 miljoen euro kosten, en Benfica weigerde tot nu toe elk bod voor zijn goudhaantje op het middenveld. Ondertussen weet Fabrizio Romano wel dat Chelsea inmiddels de vraagprijs van Benfica op tafel heeft gelegd. Een bod van 120 miljoen euro zou vandaag zijn gearriveerd bij de technisch directeur van de Portugezen, Rui Costa.

Ondanks het feit dat de voorzitter van Benfica tijdens de voorbije weken meermaals aangaf dat Fernandez tot het einde van het seizoen in Portugal zou blijven, weet Romano dat er nu toch een kentering in de hele discussie zit aan te komen. De zaakwaarnemers van Fernandez zouden er op dit moment namelijk alles aan doen om de onderhandelingen zo snel mogelijk af te ronden. Het feit dat Chelsea aan de vraagprijs van Benfica voldoet, zou naar verluidt alles een stuk versnellen.

Tal van versterkingen

Chelsea versterkte zich de voorbije maand al met heel wat topnamen. Zo kwamen Mudryk (70 miljoen), Badiashile (38 miljoen), Madueke (35 miljoen), Andrey Santos (12,5 miljoen), David Fofana (12 miljoen) de club al versterken. Ook voor de uitleenbeurt van Joao Felix telden de Blues 11 miljoen euro neer. Last but not least legde Chelsea ook nog Malo Gusto van Olympique Lyon vast voor een slordige 30 miljoen. Laatstgenoemde komt wel pas op het einde van het seizoen richting Londen.

LEES OOK: Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Knappe transfer van Chelsea?

Meest recent

'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

1
1
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

12
12
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

26
26
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

187
187
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

74
74
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

96
96
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

28
28
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

48
48
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

104
104
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

110
110
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

212
212
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

187
187
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

36
36
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

271
271
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

88
88
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

44
44
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

117
117
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

176
176
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

41
41
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

122
122
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

152
152
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

167
167

Meer sportnieuws