'Chelsea heeft nieuwe transferbom bijna beet'

door
'Chelsea heeft nieuwe transferbom bijna beet'

De wintermercato zit er bijna op. Wereldwijd kunnen we ondertussen wel stellen dat Chelsea dé grote slokop werd tijdens de voorbije maand. De Blues spendeerden al een slordige 210 miljoen euro tijdens de nieuwe jaargang, en daar komt naar alle waarschijnlijkheid nog een monsterbedrag bij.


Chelsea FC is al enkele maanden geïnteresseerd in Enzo Fernandez. De Argentijn van Benfica moet ongeveer 120 miljoen euro kosten, en Benfica weigerde tot nu toe elk bod voor zijn goudhaantje op het middenveld. Ondertussen weet Fabrizio Romano wel dat Chelsea inmiddels de vraagprijs van Benfica op tafel heeft gelegd. Een bod van 120 miljoen euro zou vandaag zijn gearriveerd bij de technisch directeur van de Portugezen, Rui Costa.

Ondanks het feit dat de voorzitter van Benfica tijdens de voorbije weken meermaals aangaf dat Fernandez tot het einde van het seizoen in Portugal zou blijven, weet Romano dat er nu toch een kentering in de hele discussie zit aan te komen. De zaakwaarnemers van Fernandez zouden er op dit moment namelijk alles aan doen om de onderhandelingen zo snel mogelijk af te ronden. Het feit dat Chelsea aan de vraagprijs van Benfica voldoet, zou naar verluidt alles een stuk versnellen.

Tal van versterkingen

Chelsea versterkte zich de voorbije maand al met heel wat topnamen. Zo kwamen Mudryk (70 miljoen), Badiashile (38 miljoen), Madueke (35 miljoen), Andrey Santos (12,5 miljoen), David Fofana (12 miljoen) de club al versterken. Ook voor de uitleenbeurt van Joao Felix telden de Blues 11 miljoen euro neer. Last but not least legde Chelsea ook nog Malo Gusto van Olympique Lyon vast voor een slordige 30 miljoen. Laatstgenoemde komt wel pas op het einde van het seizoen richting Londen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Steunpilaar weg bij Club, Genk strijdt met Milan'

Knappe transfer van Chelsea?

Meest recent

Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

1
1
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

40
40
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

104
104
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

73
73
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

60
60
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

31
31
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

41
41
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

21
21
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

114
114
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

87
87
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

49
49
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

84
84
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

355
355
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

126
126
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

518
518
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

568
568
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

374
374
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

242
242
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

310
310
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

101
101
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

75
75
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

591
591
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87
Commotie in AA Gent - KV Mechelen: "Spookpenalty!"

Zondagnamiddag stond een cruciaal duel op het programma in de strijd om de Champions' Play-Offs. Zo ...

195
195

Meer sportnieuws