'Chelsea heeft nieuwe transferbom bijna beet'

door
'Chelsea heeft nieuwe transferbom bijna beet'

De wintermercato zit er bijna op. Wereldwijd kunnen we ondertussen wel stellen dat Chelsea dé grote slokop werd tijdens de voorbije maand. De Blues spendeerden al een slordige 210 miljoen euro tijdens de nieuwe jaargang, en daar komt naar alle waarschijnlijkheid nog een monsterbedrag bij.


Chelsea FC is al enkele maanden geïnteresseerd in Enzo Fernandez. De Argentijn van Benfica moet ongeveer 120 miljoen euro kosten, en Benfica weigerde tot nu toe elk bod voor zijn goudhaantje op het middenveld. Ondertussen weet Fabrizio Romano wel dat Chelsea inmiddels de vraagprijs van Benfica op tafel heeft gelegd. Een bod van 120 miljoen euro zou vandaag zijn gearriveerd bij de technisch directeur van de Portugezen, Rui Costa.

Ondanks het feit dat de voorzitter van Benfica tijdens de voorbije weken meermaals aangaf dat Fernandez tot het einde van het seizoen in Portugal zou blijven, weet Romano dat er nu toch een kentering in de hele discussie zit aan te komen. De zaakwaarnemers van Fernandez zouden er op dit moment namelijk alles aan doen om de onderhandelingen zo snel mogelijk af te ronden. Het feit dat Chelsea aan de vraagprijs van Benfica voldoet, zou naar verluidt alles een stuk versnellen.

Tal van versterkingen

Chelsea versterkte zich de voorbije maand al met heel wat topnamen. Zo kwamen Mudryk (70 miljoen), Badiashile (38 miljoen), Madueke (35 miljoen), Andrey Santos (12,5 miljoen), David Fofana (12 miljoen) de club al versterken. Ook voor de uitleenbeurt van Joao Felix telden de Blues 11 miljoen euro neer. Last but not least legde Chelsea ook nog Malo Gusto van Olympique Lyon vast voor een slordige 30 miljoen. Laatstgenoemde komt wel pas op het einde van het seizoen richting Londen.

Knappe transfer van Chelsea?

Meest recent

'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

42
42
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

70
70
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

47
47
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

451
451
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

24
24
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

176
176
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

538
538
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

424
424
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

227
227
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

420
420
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

162
162
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

306
306
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

692
692
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

428
428
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

498
498
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

206
206
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

845
845
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

118
118
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

561
561
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

388
388
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

491
491
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

1025
1025
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

666
666
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

415
415
'Barcelona grijpt in: drietal moet opzouten'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

161
161

Meer sportnieuws