'Chelsea heeft nieuwe transferbom bijna beet'

112 stemmen
'Chelsea heeft nieuwe transferbom bijna beet'

De wintermercato zit er bijna op. Wereldwijd kunnen we ondertussen wel stellen dat Chelsea dé grote slokop werd tijdens de voorbije maand. De Blues spendeerden al een slordige 210 miljoen euro tijdens de nieuwe jaargang, en daar komt naar alle waarschijnlijkheid nog een monsterbedrag bij.


Chelsea FC is al enkele maanden geïnteresseerd in Enzo Fernandez. De Argentijn van Benfica moet ongeveer 120 miljoen euro kosten, en Benfica weigerde tot nu toe elk bod voor zijn goudhaantje op het middenveld. Ondertussen weet Fabrizio Romano wel dat Chelsea inmiddels de vraagprijs van Benfica op tafel heeft gelegd. Een bod van 120 miljoen euro zou vandaag zijn gearriveerd bij de technisch directeur van de Portugezen, Rui Costa.

Ondanks het feit dat de voorzitter van Benfica tijdens de voorbije weken meermaals aangaf dat Fernandez tot het einde van het seizoen in Portugal zou blijven, weet Romano dat er nu toch een kentering in de hele discussie zit aan te komen. De zaakwaarnemers van Fernandez zouden er op dit moment namelijk alles aan doen om de onderhandelingen zo snel mogelijk af te ronden. Het feit dat Chelsea aan de vraagprijs van Benfica voldoet, zou naar verluidt alles een stuk versnellen.

Tal van versterkingen

Chelsea versterkte zich de voorbije maand al met heel wat topnamen. Zo kwamen Mudryk (70 miljoen), Badiashile (38 miljoen), Madueke (35 miljoen), Andrey Santos (12,5 miljoen), David Fofana (12 miljoen) de club al versterken. Ook voor de uitleenbeurt van Joao Felix telden de Blues 11 miljoen euro neer. Last but not least legde Chelsea ook nog Malo Gusto van Olympique Lyon vast voor een slordige 30 miljoen. Laatstgenoemde komt wel pas op het einde van het seizoen richting Londen.

LEES OOK: ‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Knappe transfer van Chelsea?

Meest recent

Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

58
58
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

20
20
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

87
87
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

242
242
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

152
152
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

70
70
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

227
227
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

81
81
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

283
283
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

102
102
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

66
66
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

100
100
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

505
505
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

105
105
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

85
85
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

231
231
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

96
96
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

86
86
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

145
145
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

46
46
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

421
421

Meer sportnieuws