Tweede topkandidaat Rode Duivels gelekt

476 stemmen
Tweede topkandidaat Rode Duivels gelekt

Behoudens ongelukken wordt Frank Vercauteren de nieuwe technisch directeur van de Rode Duivels. De enige vraag die nog rest is dus wie Roberto Martinez opvolgt als bondscoach. Domenico Tedesco lijkt de uitgesproken topfavoriet, al geraakte eerder op de dag bekend dat hij nog met één concurrent moet afrekenen. Nu weten we ook wie.


Het Nieuwsblad meldt namelijk dat behalve Tedesco ook Peter Bosz  op de shortlist prijkt, een naam die tot dusver niet uitlekte. Zij zouden tevens volgens Sporza zelfs de enige overgebleven kandidaten zijn om het roer van Martinez als Belgisch selectieheer over te nemen. Van de overige kanshebbers lijkt dan ook geen sprake meer.

Nochtans beantwoordt Bosz niet helemaal aan het geschetste profiel. Zo ging de KBVB op zoek naar een "seriële winnaar die weet hoe prijzen te pakken in topcompetities". In dat opzicht oogt het palmares van Bosz, die wel al aan de slag was bij topclubs zoals Ajax, Borussia Dortmund en Lyon, voorlopig echter nog maagdelijk wit.

TEDESCO IN POLE
Net zoals dat van Tedesco trouwens, in wiens trofeeënkast enkel een Duitse beker met RB Leipzig pronkt. Sporza weet alvast dat hij concreet de voorkeur geniet en noemt hem zelfs het "plan A bij uitstek". De onderhandelingen zouden zich bovendien al in een vergevorderde fase bevinden. Momenteel blijkt Bosz dus veruit de underdog.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Wie lijkt u een betere optie?

Meest recent

Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

26
26
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

200
200
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

147
147
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

314
314
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

180
180
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

105
105
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

119
119
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

318
318
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

467
467
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

283
283
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

122
122
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

37
37
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

382
382
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

51
51
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

448
448
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

655
655
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

107
107
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

310
310
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

127
127
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

48
48
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

97
97
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

215
215
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

227
227

Meer sportnieuws