'KV Kortrijk gaat voor verrassende transfer bij OHL'

348 stemmen
'KV Kortrijk gaat voor verrassende transfer bij OHL'

De strijd om het behoud zal de komende weken zeer spannend blijven, met een kloof van slechts vier punten tussen plaats veertien en zeventien. KV Kortrijk wist zich uit de gevarenzone te voetballen, maar is nog lang niet zeker van zijn stuk na een één op zes. De Kerels hopen daarom nog op versterking in de laatste dagen van de transferperiode.


KVK was deze maand al behoorlijk actief met de komst van verdedigers Christalino Atemona (Hertha BSC) en Martin Wasinski (Charleroi) en flankaanvaller Martin Regali (Ruzomberok). Maar ook op het middenveld wil Bernd Storck nog versterking en daarvoor denkt hij aan een bekende naam. Volgens Het Nieuwsblad wil hij Kristiyan Malinov weghalen bij OH Leuven.

Dat is opmerkelijk, want Malinov tekende op 25 januari nog een nieuwe overeenkomst tot 2025 aan Den Dreef. Hij is sinds Nieuwjaar zijn basisplaats wel kwijt. Op tweede kerstdag stond hij voor het laatst aan de aftrap tegen Club Brugge, daarna volgden slechts twee korte invalbeurten en bleef de Bulgaar drie keer aan de bank gekluisterd. Mogelijk zal hij dus wel geïnteresseerd zijn om op huurbasis minuten te pakken.

BRYS
De vraag is echter of Marc Brys bereid zal zijn om de ervaren middenvelder te laten vertrekken. In principe heeft hij genoeg opties op het middenveld met ook nog De Norre, Schrijvers, Keita en Maertens, maar die laatste ligt wel nog een tijdlang in de lappenmand. Het zal dus niet evident worden voor Kortrijk om de komst van Malinov nog rond te krijgen.

LEES OOK: Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Moet OHL meewerken aan een uitleenbeurt?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

88
88
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

223
223
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

244
244
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

79
79
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

65
65
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

520
520
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

280
280
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

131
131
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

127
127
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

126
126
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

300
300
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

128
128
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

427
427
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

105
105
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

140
140
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

575
575
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

215
215
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

73
73
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

372
372
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

280
280
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

150
150
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

202
202

Meer sportnieuws