'KV Kortrijk gaat voor verrassende transfer bij OHL'

door
'KV Kortrijk gaat voor verrassende transfer bij OHL'

De strijd om het behoud zal de komende weken zeer spannend blijven, met een kloof van slechts vier punten tussen plaats veertien en zeventien. KV Kortrijk wist zich uit de gevarenzone te voetballen, maar is nog lang niet zeker van zijn stuk na een één op zes. De Kerels hopen daarom nog op versterking in de laatste dagen van de transferperiode.


KVK was deze maand al behoorlijk actief met de komst van verdedigers Christalino Atemona (Hertha BSC) en Martin Wasinski (Charleroi) en flankaanvaller Martin Regali (Ruzomberok). Maar ook op het middenveld wil Bernd Storck nog versterking en daarvoor denkt hij aan een bekende naam. Volgens Het Nieuwsblad wil hij Kristiyan Malinov weghalen bij OH Leuven.

Dat is opmerkelijk, want Malinov tekende op 25 januari nog een nieuwe overeenkomst tot 2025 aan Den Dreef. Hij is sinds Nieuwjaar zijn basisplaats wel kwijt. Op tweede kerstdag stond hij voor het laatst aan de aftrap tegen Club Brugge, daarna volgden slechts twee korte invalbeurten en bleef de Bulgaar drie keer aan de bank gekluisterd. Mogelijk zal hij dus wel geïnteresseerd zijn om op huurbasis minuten te pakken.

BRYS
De vraag is echter of Marc Brys bereid zal zijn om de ervaren middenvelder te laten vertrekken. In principe heeft hij genoeg opties op het middenveld met ook nog De Norre, Schrijvers, Keita en Maertens, maar die laatste ligt wel nog een tijdlang in de lappenmand. Het zal dus niet evident worden voor Kortrijk om de komst van Malinov nog rond te krijgen.

LEES OOK: Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Moet OHL meewerken aan een uitleenbeurt?

Meest recent

Duivel solliciteert meteen naar WK: "Verdien mijn plaats"

De Rode Duivels mogen naar het WK, zoveel is nu ook definitief duidelijk. De kwalificatie kon hen ...

19
19
Kranten unaniem: één Rode Duivel alweer dé uitblinker

De Rode Duivels hebben dinsdagavond uiteindelijk toch hun WK-ticket in stijl weten binnen te halen. ...

43
43
Deze landen mogen al naar WK, zo zien barrages eruit

Dinsdagavond werden de laatste kwalificatiewedstrijden voor het WK afgewerkt. Enkel in Noord-Amerika ...

74
74
Spanje, Zwitserland, Oostenrijk, Schotland naar WK na thrillers

Naast de Rode Duivels wisten nog een aantal Europese landen zich dinsdag van het WK te verzilveren. ...

53
53
Rode Duivels mogen met monsterscore toch nog naar WK

De Rode Duivels hebben dinsdagavond gewoon hun ticket voor het WK binnengehaald. Tegen Liechtenstein ...

66
66
Van Gaal ziet pijnlijke oorzaak voor crisis bij Ajax

Voor Ajax is het alweer een zwaar tegenvallend seizoen aan het worden. In de Eredivisie heeft het nu ...

36
36
Toch nog een opsteker: jonge Duivels mogen nog dromen van EK

Het is voor de Belgische nationale jeugdelftallen geen al te best interlandluik geworden. De Jonge ...

80
80
Rode Duivels op voorsprong, maar fans uiten grote twijfel

De Rode Duivels lijken goed op weg om hun ticket voor het WK gewoon binnen te halen. Tegen ...

115
115
'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

168
168
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

55
55
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

135
135
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

402
402
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

389
389
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

69
69
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

87
87
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

102
102
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

835
835
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

119
119
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

109
109
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

406
406
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

84
84
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

1213
1213
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

381
381
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

394
394
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

51
51

Meer sportnieuws