'KV Kortrijk gaat voor verrassende transfer bij OHL'

door
'KV Kortrijk gaat voor verrassende transfer bij OHL'

De strijd om het behoud zal de komende weken zeer spannend blijven, met een kloof van slechts vier punten tussen plaats veertien en zeventien. KV Kortrijk wist zich uit de gevarenzone te voetballen, maar is nog lang niet zeker van zijn stuk na een één op zes. De Kerels hopen daarom nog op versterking in de laatste dagen van de transferperiode.


KVK was deze maand al behoorlijk actief met de komst van verdedigers Christalino Atemona (Hertha BSC) en Martin Wasinski (Charleroi) en flankaanvaller Martin Regali (Ruzomberok). Maar ook op het middenveld wil Bernd Storck nog versterking en daarvoor denkt hij aan een bekende naam. Volgens Het Nieuwsblad wil hij Kristiyan Malinov weghalen bij OH Leuven.

Dat is opmerkelijk, want Malinov tekende op 25 januari nog een nieuwe overeenkomst tot 2025 aan Den Dreef. Hij is sinds Nieuwjaar zijn basisplaats wel kwijt. Op tweede kerstdag stond hij voor het laatst aan de aftrap tegen Club Brugge, daarna volgden slechts twee korte invalbeurten en bleef de Bulgaar drie keer aan de bank gekluisterd. Mogelijk zal hij dus wel geïnteresseerd zijn om op huurbasis minuten te pakken.

BRYS
De vraag is echter of Marc Brys bereid zal zijn om de ervaren middenvelder te laten vertrekken. In principe heeft hij genoeg opties op het middenveld met ook nog De Norre, Schrijvers, Keita en Maertens, maar die laatste ligt wel nog een tijdlang in de lappenmand. Het zal dus niet evident worden voor Kortrijk om de komst van Malinov nog rond te krijgen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

Moet OHL meewerken aan een uitleenbeurt?

Meest recent

'Bliksemtransfer Hazard? Verrassende club loert'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

26
26
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

37
37
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

20
20
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

77
77
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

155
155
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

40
40
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

78
78
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

137
137
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

109
109
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

112
112
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

35
35
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

71
71
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

72
72
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

271
271
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

29
29
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

159
159
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

489
489
Achilleshiel Duivels blootgelegd: "Het blijft maar duren"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

131
131
Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

224
224
Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

124
124
Alle tickets verdeeld: dit zijn de twee laatste WK-deelnemers

Eindelijk is het zover. Met nog exact 71 dagen te gaan tot de openingsmatch tussen Mexico en ...

106
106
De Winter geeft oorzaak voor uitbarstingen De Bruyne

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) heeft bij de Rode Duivels voor een flinke portie frustratie ...

220
220
Frustraties lopen hoog op: opvallend beeld De Bruyne-Witsel

Mexico heeft de Rode Duivels in Chicago een lastige avond bezorgd. Zeker in de eerste helft van de ...

309
309

Meer sportnieuws