'KBVB hakt knoop door over nieuwe bondscoach en TD'

1390 stemmen
'KBVB hakt knoop door over nieuwe bondscoach en TD'

De voorbije maanden nam de voetbalbond ruim zijn tijd voor de zoektocht naar een nieuwe bondscoach en technisch directeur. Roberto Martinez kondigde op 1 december aan dat hij beide functies voor bekeken zou houden, maar twee maanden later is zijn opvolger nog altijd niet bekend. Daar zou wel snel verandering in moeten komen.


Sporza meldt immers dat de KBVB in de komende dagen of zelfs uren de knoop over beide jobs zou willen doorhakken. De zoektocht is in ieder geval in de laatste rechte lijn beland. De Task Force zou zelfs zijn ontbonden, CEO Peter Bossaert en assistent-technisch directeur Jelle Schelstraete voeren de gesprekken met de laatste twee kandidaten voor elke functie.

De voorbije dagen vielen al de namen van Frank Vercauteren als technisch directeur en Domenico Tedesco als bondscoach en Sporza bevestigt die namen ook. Vooral Vercauteren lijkt zeer dicht bij zijn aanstelling te staan, want Het Nieuwsblad stelt dat er zelfs al een princiepsakkoord op tafel zou liggen. Hij gaat zo voor het eerst sinds zijn vertrek bij Antwerp in 2021 weer aan de slag.

TEDESCO OF?
Voor de functie van bondscoach heeft Tedesco nog één concurrent, maar het is niet duidelijk wie dat zou zijn. Wellicht zal die knoop ook snel doorgehakt worden. De eerste opdracht van de nieuwe bondscoach komt er al vrij snel aan. Eind maart blazen de Rode Duivels weer verzamelen voor een EK-kwalificatiematch in Zweden en een oefeninterland tegen Duitsland.

LEES OOK: België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

Is Vercauteren een goede keuze als TD?

Meest recent

Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

1
1
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

157
157
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

108
108
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

53
53
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

225
225
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

422
422
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

391
391
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

301
301
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

446
446
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

126
126
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

151
151
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

89
89
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

90
90
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

191
191
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

300
300
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

653
653
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

160
160
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

88
88
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

284
284
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

427
427
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

303
303
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

116
116
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

239
239

Meer sportnieuws