'Bayern pakt uit: sterkhouder Man City op komst'

269
'Bayern pakt uit: sterkhouder Man City op komst'

Bayern München kent niet zijn beste periode, want het speelde zijn laatste drie wedstrijden telkens gelijk en zag daardoor zijn voorsprong in de Bundesliga smelten als sneeuw voor de zon. Het is duidelijk dat de Duitse recordkampioen snel het tij moet zien te keren en daarvoor willen ze zich nog versterken. Ze pakken zelfs uit met de komst van een sterkhouder van Manchester City.


De zeer betrouwbare David Ornstein van The Athletic meldt immers dat João Cancelo op het punt staat om naar Bayern te verkassen. De 28-jarige Portugees was de voorbije seizoenen nochtans een smaakmaker bij City en werd in de laatste twee edities telkens verkozen in het Elftal van het Jaar in de Premier League. De flankverdediger, die op beide flanken uit de voeten kan, trekt nu echter naar München.

Bayern zou Cancelo voor de rest van het seizoen huren en daarnaast ook een aankoopoptie afdwingen. Het is opmerkelijk dat City hem laat vertrekken zo laat in de transferperiode. De speler zou zelf echter zijn wens uitgesproken hebben om te vertrekken en de laatste weken lag hij ook niet meer in de bovenste schuif bij Pep Guardiola. Die koos in de laatste wedstrijden alsmaar vaker voor Nathan Aké en de 18-jarige Rico Lewis als flankverdedigers.

City haalde Cancelo in de zomer van 2019 binnen. Het telde 65 miljoen euro neer om hem over te nemen van Juventus en dat bleek een goede zet te zijn. Eerder kwam hij ook nog uit voor Benfica, Valencia en Internazionale. Bij Bayern moet hij voor extra concurrentie op de flanken zorgen, waar Noussair Mazraoui sinds het WK afwezig bleef door een hartprobleem.

LEES OOK: 'Bayern München zet alles op alles voor knaldeal met Arsenal'

Had Manchester City hem moeten houden?

Meest recent

Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

14
14
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

22
22
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

8
8
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

77
77
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

102
102
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

77
77
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

76
76
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

327
327
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

107
107
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

77
77
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

92
92
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

28
28
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

71
71
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

280
280
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

39
39
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

52
52
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

22
22
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

114
114
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

222
222
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

76
76
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

215
215
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1067
1067

Meer sportnieuws