'Bayern pakt uit: sterkhouder Man City op komst'

door
'Bayern pakt uit: sterkhouder Man City op komst'

Bayern München kent niet zijn beste periode, want het speelde zijn laatste drie wedstrijden telkens gelijk en zag daardoor zijn voorsprong in de Bundesliga smelten als sneeuw voor de zon. Het is duidelijk dat de Duitse recordkampioen snel het tij moet zien te keren en daarvoor willen ze zich nog versterken. Ze pakken zelfs uit met de komst van een sterkhouder van Manchester City.


De zeer betrouwbare David Ornstein van The Athletic meldt immers dat João Cancelo op het punt staat om naar Bayern te verkassen. De 28-jarige Portugees was de voorbije seizoenen nochtans een smaakmaker bij City en werd in de laatste twee edities telkens verkozen in het Elftal van het Jaar in de Premier League. De flankverdediger, die op beide flanken uit de voeten kan, trekt nu echter naar München.

Bayern zou Cancelo voor de rest van het seizoen huren en daarnaast ook een aankoopoptie afdwingen. Het is opmerkelijk dat City hem laat vertrekken zo laat in de transferperiode. De speler zou zelf echter zijn wens uitgesproken hebben om te vertrekken en de laatste weken lag hij ook niet meer in de bovenste schuif bij Pep Guardiola. Die koos in de laatste wedstrijden alsmaar vaker voor Nathan Aké en de 18-jarige Rico Lewis als flankverdedigers.

City haalde Cancelo in de zomer van 2019 binnen. Het telde 65 miljoen euro neer om hem over te nemen van Juventus en dat bleek een goede zet te zijn. Eerder kwam hij ook nog uit voor Benfica, Valencia en Internazionale. Bij Bayern moet hij voor extra concurrentie op de flanken zorgen, waar Noussair Mazraoui sinds het WK afwezig bleef door een hartprobleem.

LEES OOK: Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

Had Manchester City hem moeten houden?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

195
195
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

174
174
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

352
352
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

473
473
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

756
756
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

54
54
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

891
891
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

159
159
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

564
564
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

371
371
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

386
386
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

609
609
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

550
550
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

415
415
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

932
932
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

438
438
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

438
438
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

461
461
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1243
1243
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

258
258
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

463
463
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

232
232

Meer sportnieuws