'Bayern pakt uit: sterkhouder Man City op komst'

269 stemmen
'Bayern pakt uit: sterkhouder Man City op komst'

Bayern München kent niet zijn beste periode, want het speelde zijn laatste drie wedstrijden telkens gelijk en zag daardoor zijn voorsprong in de Bundesliga smelten als sneeuw voor de zon. Het is duidelijk dat de Duitse recordkampioen snel het tij moet zien te keren en daarvoor willen ze zich nog versterken. Ze pakken zelfs uit met de komst van een sterkhouder van Manchester City.


De zeer betrouwbare David Ornstein van The Athletic meldt immers dat João Cancelo op het punt staat om naar Bayern te verkassen. De 28-jarige Portugees was de voorbije seizoenen nochtans een smaakmaker bij City en werd in de laatste twee edities telkens verkozen in het Elftal van het Jaar in de Premier League. De flankverdediger, die op beide flanken uit de voeten kan, trekt nu echter naar München.

Bayern zou Cancelo voor de rest van het seizoen huren en daarnaast ook een aankoopoptie afdwingen. Het is opmerkelijk dat City hem laat vertrekken zo laat in de transferperiode. De speler zou zelf echter zijn wens uitgesproken hebben om te vertrekken en de laatste weken lag hij ook niet meer in de bovenste schuif bij Pep Guardiola. Die koos in de laatste wedstrijden alsmaar vaker voor Nathan Aké en de 18-jarige Rico Lewis als flankverdedigers.

City haalde Cancelo in de zomer van 2019 binnen. Het telde 65 miljoen euro neer om hem over te nemen van Juventus en dat bleek een goede zet te zijn. Eerder kwam hij ook nog uit voor Benfica, Valencia en Internazionale. Bij Bayern moet hij voor extra concurrentie op de flanken zorgen, waar Noussair Mazraoui sinds het WK afwezig bleef door een hartprobleem.

LEES OOK: 'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
58

Had Manchester City hem moeten houden?

Meest recent

'Bruno baalt: De Cat stap dichter bij Anderlecht-exit'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

0
0
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

235
235
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

154
154
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

87
87
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

133
133
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

57
57
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

59
59
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

137
137
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

253
253
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

555
555
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

140
140
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

76
76
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

101
101
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

257
257
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

394
394
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

289
289
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

112
112
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

217
217
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

373
373
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

80
80
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

624
624
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

82
82
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

237
237
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

111
111

Meer sportnieuws