'Bayern pakt uit: sterkhouder Man City op komst'

269 stemmen
'Bayern pakt uit: sterkhouder Man City op komst'

Bayern München kent niet zijn beste periode, want het speelde zijn laatste drie wedstrijden telkens gelijk en zag daardoor zijn voorsprong in de Bundesliga smelten als sneeuw voor de zon. Het is duidelijk dat de Duitse recordkampioen snel het tij moet zien te keren en daarvoor willen ze zich nog versterken. Ze pakken zelfs uit met de komst van een sterkhouder van Manchester City.


De zeer betrouwbare David Ornstein van The Athletic meldt immers dat João Cancelo op het punt staat om naar Bayern te verkassen. De 28-jarige Portugees was de voorbije seizoenen nochtans een smaakmaker bij City en werd in de laatste twee edities telkens verkozen in het Elftal van het Jaar in de Premier League. De flankverdediger, die op beide flanken uit de voeten kan, trekt nu echter naar München.

Bayern zou Cancelo voor de rest van het seizoen huren en daarnaast ook een aankoopoptie afdwingen. Het is opmerkelijk dat City hem laat vertrekken zo laat in de transferperiode. De speler zou zelf echter zijn wens uitgesproken hebben om te vertrekken en de laatste weken lag hij ook niet meer in de bovenste schuif bij Pep Guardiola. Die koos in de laatste wedstrijden alsmaar vaker voor Nathan Aké en de 18-jarige Rico Lewis als flankverdedigers.

City haalde Cancelo in de zomer van 2019 binnen. Het telde 65 miljoen euro neer om hem over te nemen van Juventus en dat bleek een goede zet te zijn. Eerder kwam hij ook nog uit voor Benfica, Valencia en Internazionale. Bij Bayern moet hij voor extra concurrentie op de flanken zorgen, waar Noussair Mazraoui sinds het WK afwezig bleef door een hartprobleem.

LEES OOK: SK Beveren heeft prijs met ex-speler van Bayern München

🚀

Had Manchester City hem moeten houden?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

20
20
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

333
333
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

427
427
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

94
94
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

199
199
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

362
362
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

194
194
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

357
357
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

137
137
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

73
73
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

477
477
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

268
268
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1443
1443
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

74
74
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

123
123
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

57
57
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

483
483
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

426
426
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

326
326
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

370
370
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

66
66
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

253
253
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

122
122
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

526
526
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

177
177

Meer sportnieuws