'Vanzeir neemt laatste horde voor droomtransfer'

142 stemmen
'Vanzeir neemt laatste horde voor droomtransfer'

Union boekte afgelopen weekend opnieuw een knappe en felbevochten zege op het veld van Charleroi, waardoor het netjes in het spoor van leider KRC Genk blijft. Karel Geraerts moest op Mambourg nochtans weer een beetje puzzelen, want hij kon bijvoorbeeld voorin niet rekenen op Dante Vanzeir. De spits werd uit de selectie gelaten omdat zijn transfer naar New York Red Bulls in de laatste rechte lijn zit.


Geraerts had enkele dagen voor de wedstrijd al aangekondigd dat hij Vanzeir niet zou selecteren omdat de eenmalige Rode Duivel al vertrokken was om zijn medische proeven bij zijn toekomstige club af te leggen. La Dernière Heure meldt nu dat die ook zonder problemen verlopen zijn, waarmee een laatste groot obstakel voor de transfer uit de weg geruimd is.

Vanzeir wacht nu enkel nog op een Amerikaanse werkvergunning voor hij zijn handtekening onder een langdurig contract kan zetten. De verwachting zou zijn dat de overgang in de loop van maandag nog afgerond kan worden. Daarmee verliest Union een zeer belangrijke pion, al anticipeerde het wel al op de transfer door Yorbe Vertessen te huren van PSV.

ONTPLOFT
Voor Vanzeir lonkt nu een eerste buitenlandse avontuur. De 24-jarige spits ontplofte de voorbije 2,5 jaar volledig bij Union, waar hij goed was voor 48 doelpunten en 21 assists in 91 wedstrijden. Het leverde hem in november 2021 een eerste cap bij de Rode Duivels op tegen Wales, al bleef het daar ook bij. Eerder was Vanzeir er bij KRC Genk nooit helemaal in geslaagd om door te breken. De Limburgers verhuurden hem ook aan Beerschot en KV Mechelen.

LEES OOK: Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Is Union klaar voor het vertrek van Vanzeir?

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

0
0
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

17
17
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

182
182
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

76
76
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

235
235
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

123
123
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

157
157
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

115
115
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

72
72
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

443
443
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

377
377
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

444
444
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

941
941
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

814
814
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

257
257
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

579
579
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

742
742
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

280
280
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

1058
1058
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

891
891
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

416
416
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

970
970
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

214
214
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

401
401

Meer sportnieuws