TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft beet, Hazard maakt nog transfer'

1260
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft beet, Hazard maakt nog transfer'

Het einde van de winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig om last-minute nog versterking aan te trekken. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht lijken de verhoopte aanwinsten toch nog binnen te stromen. Zondag werd tijdens de wedstrijd tegen Antwerp al Harry Toffolo op de tribune gespot. De Engelse linksachter komt over van Nottingham Forest, waarbij het echter niet duidelijk is of het om een definitieve transfer of een uitleenbeurt gaat. Daarnaast blijft Anderlecht ook werk maken van een spits.



De voorbije dagen viel de naam van Petar Ratkov en Anderlecht maakt ook werk van de 19-jarige Serviër. Jesper Fredberg zou proberen om zo snel mogelijk een doorbraak in het dossier te forceren. Als dat niet zou lukken, zou hij echter ook al een aantal alternatieven achter de hand hebben. De kans lijkt ook reëel dat hij die nodig zal hebben, want Parma zou dicht bij een akkoord over de transfer van Ratkov staan.

Aan uitgaande zijde hoopt RSCA zijn sterkhouders aan boord te houden, maar er is wel groeiende interesse voor Zeno Debast. De jonge Rode Duivel werd tegen Antwerp gescout door Internazionale en kreeg een positief rapport. Anderlecht wil zijn goudhaantje deze maand echter niet laten vertrekken, zeker omdat er achterin amper opties zijn.



Er valt wellicht nog een vertrekker te noteren bij KRC Genk. De Limburgers nemen weldra afscheid van één van hun grootste talenten, want Mika Godts is op weg naar Ajax. De 17-jarige flankaanvaller weigerde de voorbije maanden zijn aflopende contract te verlengen en dus kiest Genk eieren voor zijn geld. Het grijpt zijn laatste kans op een transfersom en Ajax zou bereid zijn om 1 miljoen euro neer te tellen, plus een percentage van een doorverkoop.

Ook Paul Onuachu werd de laatste dagen nog gelinkt aan een transfer, maar de topschutter lijkt het seizoen gewoon in Genk te zullen uitdoen. Daar hintte hij zelf ook naar in een interview, waarin hij verkondigde afscheid te willen nemen met een tweede landstitel. Hij lijkt dus van plan om in de zomer eindelijk zijn transfer te gaan versieren.



Standard lijkt dezer dagen opvallend veel bij de andere Belgische topclubs te willen gaan shoppen. Na de interesse voor Hautekiet (Club Brugge) en Agyei (Anderlecht) zou het nu ook bij Antwerp willen aankloppen. Door het vertrek van Raskin en Amallah kan er op het middenveld nog iets bij en daarvoor zou Ronny Deila graag Pieter Gerkens zien komen. De middenvelder zou wellicht wel pas volgend seizoen aansluiten, want in de zomer is hij einde contract.

BUITENLAND

Het lijkt erop dat Thorgan Hazard alsnog deze maand zal vertrekken bij Borussia Dortmund. De Rode Duivel staat in de belangstelling van Everton, maar vooral PSV zou doorduwen voor zijn komst. De Nederlanders zouden volop aan het onderhandelen zijn met Hazard, die een overgang wel zou zien zitten, en Dortmund. De bedoeling zou zijn om de 29-jarige flankaanvaller voor de rest van het seizoen te huren met aankoopoptie.



Arsenal is ook van plan om nog stevig uit te halen in het slot van de mercato. De Gunners blijven doorduwen voor Moises Caicedo en zouden zondag een nieuw bod van maar liefst 80 miljoen euro uitgebracht hebben op de voormalige Beerschotter. Brighton liet de voorbije dagen wel al weten dat het geen enkele intentie heeft om Caicedo deze maand te laten vertrekken, maar de Ecuadoraan zou zelf wel aandringen op een transfer.

Chelsea wil echter nog straffer doen. De Blues kondigden zondag nog de komst aan van rechtsachter Malo Gusto, die het seizoen wel nog uit zal doen bij Olympique Lyon. Daarnaast blijven ze echter ook doordrukken voor de komst van Enzo Fernandez. Chelsea zou de Argentijnse middenvelder absoluut willen weghalen bij Benfica en zou daarvoor nu ook bereid zijn om de afkoopsom van 120 miljoen euro op tafel te leggen.

LEES OOK: Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Moet Hazard nog een transfer maken?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

50
50
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

84
84
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

48
48
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

98
98
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

61
61
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

22
22
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

399
399
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

81
81
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

63
63
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

163
163
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

297
297
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

339
339
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

158
158
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws