TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft beet, Hazard maakt nog transfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft beet, Hazard maakt nog transfer'

Het einde van de winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig om last-minute nog versterking aan te trekken. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht lijken de verhoopte aanwinsten toch nog binnen te stromen. Zondag werd tijdens de wedstrijd tegen Antwerp al Harry Toffolo op de tribune gespot. De Engelse linksachter komt over van Nottingham Forest, waarbij het echter niet duidelijk is of het om een definitieve transfer of een uitleenbeurt gaat. Daarnaast blijft Anderlecht ook werk maken van een spits.



De voorbije dagen viel de naam van Petar Ratkov en Anderlecht maakt ook werk van de 19-jarige Serviër. Jesper Fredberg zou proberen om zo snel mogelijk een doorbraak in het dossier te forceren. Als dat niet zou lukken, zou hij echter ook al een aantal alternatieven achter de hand hebben. De kans lijkt ook reëel dat hij die nodig zal hebben, want Parma zou dicht bij een akkoord over de transfer van Ratkov staan.

Aan uitgaande zijde hoopt RSCA zijn sterkhouders aan boord te houden, maar er is wel groeiende interesse voor Zeno Debast. De jonge Rode Duivel werd tegen Antwerp gescout door Internazionale en kreeg een positief rapport. Anderlecht wil zijn goudhaantje deze maand echter niet laten vertrekken, zeker omdat er achterin amper opties zijn.



Er valt wellicht nog een vertrekker te noteren bij KRC Genk. De Limburgers nemen weldra afscheid van één van hun grootste talenten, want Mika Godts is op weg naar Ajax. De 17-jarige flankaanvaller weigerde de voorbije maanden zijn aflopende contract te verlengen en dus kiest Genk eieren voor zijn geld. Het grijpt zijn laatste kans op een transfersom en Ajax zou bereid zijn om 1 miljoen euro neer te tellen, plus een percentage van een doorverkoop.

Ook Paul Onuachu werd de laatste dagen nog gelinkt aan een transfer, maar de topschutter lijkt het seizoen gewoon in Genk te zullen uitdoen. Daar hintte hij zelf ook naar in een interview, waarin hij verkondigde afscheid te willen nemen met een tweede landstitel. Hij lijkt dus van plan om in de zomer eindelijk zijn transfer te gaan versieren.



Standard lijkt dezer dagen opvallend veel bij de andere Belgische topclubs te willen gaan shoppen. Na de interesse voor Hautekiet (Club Brugge) en Agyei (Anderlecht) zou het nu ook bij Antwerp willen aankloppen. Door het vertrek van Raskin en Amallah kan er op het middenveld nog iets bij en daarvoor zou Ronny Deila graag Pieter Gerkens zien komen. De middenvelder zou wellicht wel pas volgend seizoen aansluiten, want in de zomer is hij einde contract.

BUITENLAND

Het lijkt erop dat Thorgan Hazard alsnog deze maand zal vertrekken bij Borussia Dortmund. De Rode Duivel staat in de belangstelling van Everton, maar vooral PSV zou doorduwen voor zijn komst. De Nederlanders zouden volop aan het onderhandelen zijn met Hazard, die een overgang wel zou zien zitten, en Dortmund. De bedoeling zou zijn om de 29-jarige flankaanvaller voor de rest van het seizoen te huren met aankoopoptie.



Arsenal is ook van plan om nog stevig uit te halen in het slot van de mercato. De Gunners blijven doorduwen voor Moises Caicedo en zouden zondag een nieuw bod van maar liefst 80 miljoen euro uitgebracht hebben op de voormalige Beerschotter. Brighton liet de voorbije dagen wel al weten dat het geen enkele intentie heeft om Caicedo deze maand te laten vertrekken, maar de Ecuadoraan zou zelf wel aandringen op een transfer.

Chelsea wil echter nog straffer doen. De Blues kondigden zondag nog de komst aan van rechtsachter Malo Gusto, die het seizoen wel nog uit zal doen bij Olympique Lyon. Daarnaast blijven ze echter ook doordrukken voor de komst van Enzo Fernandez. Chelsea zou de Argentijnse middenvelder absoluut willen weghalen bij Benfica en zou daarvoor nu ook bereid zijn om de afkoopsom van 120 miljoen euro op tafel te leggen.

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Moet Hazard nog een transfer maken?

Meest recent

Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

0
0
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

12
12
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

30
30
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

60
60
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

53
53
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

47
47
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

104
104
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

28
28
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

188
188
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

140
140
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

113
113
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

123
123
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

120
120
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

98
98
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

263
263
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

351
351
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

50
50
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

199
199
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

184
184
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

226
226
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

188
188
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

100
100
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

243
243
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

977
977

Meer sportnieuws