TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft beet, Hazard maakt nog transfer'

1260 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft beet, Hazard maakt nog transfer'

Het einde van de winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig om last-minute nog versterking aan te trekken. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht lijken de verhoopte aanwinsten toch nog binnen te stromen. Zondag werd tijdens de wedstrijd tegen Antwerp al Harry Toffolo op de tribune gespot. De Engelse linksachter komt over van Nottingham Forest, waarbij het echter niet duidelijk is of het om een definitieve transfer of een uitleenbeurt gaat. Daarnaast blijft Anderlecht ook werk maken van een spits.



De voorbije dagen viel de naam van Petar Ratkov en Anderlecht maakt ook werk van de 19-jarige Serviër. Jesper Fredberg zou proberen om zo snel mogelijk een doorbraak in het dossier te forceren. Als dat niet zou lukken, zou hij echter ook al een aantal alternatieven achter de hand hebben. De kans lijkt ook reëel dat hij die nodig zal hebben, want Parma zou dicht bij een akkoord over de transfer van Ratkov staan.

Aan uitgaande zijde hoopt RSCA zijn sterkhouders aan boord te houden, maar er is wel groeiende interesse voor Zeno Debast. De jonge Rode Duivel werd tegen Antwerp gescout door Internazionale en kreeg een positief rapport. Anderlecht wil zijn goudhaantje deze maand echter niet laten vertrekken, zeker omdat er achterin amper opties zijn.



Er valt wellicht nog een vertrekker te noteren bij KRC Genk. De Limburgers nemen weldra afscheid van één van hun grootste talenten, want Mika Godts is op weg naar Ajax. De 17-jarige flankaanvaller weigerde de voorbije maanden zijn aflopende contract te verlengen en dus kiest Genk eieren voor zijn geld. Het grijpt zijn laatste kans op een transfersom en Ajax zou bereid zijn om 1 miljoen euro neer te tellen, plus een percentage van een doorverkoop.

Ook Paul Onuachu werd de laatste dagen nog gelinkt aan een transfer, maar de topschutter lijkt het seizoen gewoon in Genk te zullen uitdoen. Daar hintte hij zelf ook naar in een interview, waarin hij verkondigde afscheid te willen nemen met een tweede landstitel. Hij lijkt dus van plan om in de zomer eindelijk zijn transfer te gaan versieren.



Standard lijkt dezer dagen opvallend veel bij de andere Belgische topclubs te willen gaan shoppen. Na de interesse voor Hautekiet (Club Brugge) en Agyei (Anderlecht) zou het nu ook bij Antwerp willen aankloppen. Door het vertrek van Raskin en Amallah kan er op het middenveld nog iets bij en daarvoor zou Ronny Deila graag Pieter Gerkens zien komen. De middenvelder zou wellicht wel pas volgend seizoen aansluiten, want in de zomer is hij einde contract.

BUITENLAND

Het lijkt erop dat Thorgan Hazard alsnog deze maand zal vertrekken bij Borussia Dortmund. De Rode Duivel staat in de belangstelling van Everton, maar vooral PSV zou doorduwen voor zijn komst. De Nederlanders zouden volop aan het onderhandelen zijn met Hazard, die een overgang wel zou zien zitten, en Dortmund. De bedoeling zou zijn om de 29-jarige flankaanvaller voor de rest van het seizoen te huren met aankoopoptie.



Arsenal is ook van plan om nog stevig uit te halen in het slot van de mercato. De Gunners blijven doorduwen voor Moises Caicedo en zouden zondag een nieuw bod van maar liefst 80 miljoen euro uitgebracht hebben op de voormalige Beerschotter. Brighton liet de voorbije dagen wel al weten dat het geen enkele intentie heeft om Caicedo deze maand te laten vertrekken, maar de Ecuadoraan zou zelf wel aandringen op een transfer.

Chelsea wil echter nog straffer doen. De Blues kondigden zondag nog de komst aan van rechtsachter Malo Gusto, die het seizoen wel nog uit zal doen bij Olympique Lyon. Daarnaast blijven ze echter ook doordrukken voor de komst van Enzo Fernandez. Chelsea zou de Argentijnse middenvelder absoluut willen weghalen bij Benfica en zou daarvoor nu ook bereid zijn om de afkoopsom van 120 miljoen euro op tafel te leggen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: spits vindt de weg naar de netten

Moet Hazard nog een transfer maken?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: spits vindt de weg naar de netten

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

1
1
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

65
65
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

32
32
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

102
102
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

457
457
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

74
74
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

144
144
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

181
181
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

488
488
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

345
345
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

748
748
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

276
276
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

441
441
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

230
230
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

150
150
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

399
399
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

485
485
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

99
99
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

327
327
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

666
666
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

77
77
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

249
249
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

388
388

Meer sportnieuws