'Tweede club denkt aan Trebel'

760 stemmen
'Tweede club denkt aan Trebel'

RSC Anderlecht wil doodgraag af van Adrien Trebel. De Franse middenvelder weegt veel te zwaar op het budget en sportief is zijn meerwaarde ook bijzonder beperkt geworden. Maar door zijn blessure van gisteren is een transfer ver weg, al werd er wel een tweede club genoemd.


Trebel speelde gisteren zes minuten en werd toen met een spierblessure gewisseld. In die zes minuten leed Trebel weer een aantal zeer gevaarlijk balverlies, net zoals vorige week op Seraing. Deze Trebel heeft momenteel geen plaats in zelfs dit Anderlecht. De middenvelder ligt ook niet meer in de bovenste schuif bij andere clubs.

Deze mercato toonde de Turkse laagvlieger Hatayspor interesse en volgens Het Nieuwsblad dacht de Franse tweedeklasser Sochaux ook aan hem. Trebel gaat na dit seizoen een stevige trap terug moeten zetten, dat is duidelijk. Of gaat Mogi Bayat hem naar clubs als pakweg Sporting Charleroi of AA Gent loodsen?

BLESSURE

Brian Riemer, die in Trebel hoogstens een vierde keuze ziet op het middenveld, sprak over de ernst van de blessure van de ex-speler van Standard en FC Nantes. “We moeten morgen (vandaag, red) bekijken wat er aan de hand is, maar hopelijk is het niet zo erg. We namen geen risico’s in zo’n intense match en wisselden Adrien uit voorzorg." Bij Anderlecht hopen ze dat Trebel geen ernstige blessure heeft en dat hij alsnog vertrekt. Maar die kans lijkt klein, want de speler kan de komende maanden nog 1 miljoen euro bruto verdienen. Trebel weet dat zijn volgende contract financieel een stuk minder zal zijn, waardoor er al een héél mooi voorstel moet komen om alsnog vroegtijdig te vertrekken uit Brussel.

LEES OOK: 'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

Zal Trebel nog vertrekken?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

37
37
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

32
32
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

31
31
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

136
136
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

64
64
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

234
234
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

249
249
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

68
68
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

293
293
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

445
445
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

392
392
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

148
148
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

224
224
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

282
282
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

815
815
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

532
532
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

297
297

Meer sportnieuws