'Anderlecht vreest ook bliksemvertrek Debast'

door
'Anderlecht vreest ook bliksemvertrek Debast'

RSC Anderlecht speelde op speeldag 23 thuis 0-0 gelijk tegen Royal Antwerp FC. De bezoekers kregen de grootste mogelijkheden, maar konden niet scoren. Bij de thuisploeg speelde Zeno Debast een goede partij.


Het paars-witte jeugdproduct was op de afspraak en had een groot aandeel in de clean sheet van zijn ploeg. De jonge verdediger werpt zich zo steeds meer op tot een leider bij Anderlecht, en dat op zijn 19de. Dat ontgaat ook grote ploegen uit Europa niet. Volgens Pieter-Jan Calcoen van Het Nieuwsblad stuurde de Italiaanse topclub Internazionale een scout naar de wedstrijd voor Debast. Die deed het zoals aangegeven goed, waardoor we ons kunnen inbeelden dat de Nerazzurri nog wat meer gecharmeerd zullen zijn.

Volgens de genoemde krant is Anderlecht echter helemaal niet van plan om Debast deze mercato nog te laten gaan. Komende zomer zouden de kaarten, bij een mooi bod, wellicht helemaal anders liggen. Debast lijkt hoe dan ook nog wat langer aan boord te blijven in Brussel. De fans van RSCA zullen een zucht van opluchting slaken, want Brian Riemer heeft niet enorm veel mogelijkheden centraal achterin. Hannes Delcroix ligt in de lappenmand met een knieblessure en Wesley Hoedt mag al even uitkijken naar een andere club.

VANHEUSDEN
Met Zinho Vanheusden staat er al een jonge verdediger op de loonlijst van Inter. Vanheusden werd in het verleden eerst verhuurd en dan verkocht aan Standard, maar daarna teruggekocht door de Milanezen. Momenteel speelt hij op uitleenbasis voor het Nederlandse AZ Alkmaar. Als Inter Debast in de toekomst koopt, kan Anderlecht misschien ook een huurakkoord vinden met de Italianen. Dat zou voor beide clubs wel eens een win-winsituatie kunnen zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Zou dat een mooie club zijn voor hem?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

57
57
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

73
73
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

92
92
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

248
248
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

131
131
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

438
438
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

163
163
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

219
219
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

453
453
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

694
694
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

686
686
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

379
379
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

596
596
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

542
542
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

435
435
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

331
331
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws