'Anderlecht vreest ook bliksemvertrek Debast'

door
'Anderlecht vreest ook bliksemvertrek Debast'

RSC Anderlecht speelde op speeldag 23 thuis 0-0 gelijk tegen Royal Antwerp FC. De bezoekers kregen de grootste mogelijkheden, maar konden niet scoren. Bij de thuisploeg speelde Zeno Debast een goede partij.


Het paars-witte jeugdproduct was op de afspraak en had een groot aandeel in de clean sheet van zijn ploeg. De jonge verdediger werpt zich zo steeds meer op tot een leider bij Anderlecht, en dat op zijn 19de. Dat ontgaat ook grote ploegen uit Europa niet. Volgens Pieter-Jan Calcoen van Het Nieuwsblad stuurde de Italiaanse topclub Internazionale een scout naar de wedstrijd voor Debast. Die deed het zoals aangegeven goed, waardoor we ons kunnen inbeelden dat de Nerazzurri nog wat meer gecharmeerd zullen zijn.

Volgens de genoemde krant is Anderlecht echter helemaal niet van plan om Debast deze mercato nog te laten gaan. Komende zomer zouden de kaarten, bij een mooi bod, wellicht helemaal anders liggen. Debast lijkt hoe dan ook nog wat langer aan boord te blijven in Brussel. De fans van RSCA zullen een zucht van opluchting slaken, want Brian Riemer heeft niet enorm veel mogelijkheden centraal achterin. Hannes Delcroix ligt in de lappenmand met een knieblessure en Wesley Hoedt mag al even uitkijken naar een andere club.

VANHEUSDEN
Met Zinho Vanheusden staat er al een jonge verdediger op de loonlijst van Inter. Vanheusden werd in het verleden eerst verhuurd en dan verkocht aan Standard, maar daarna teruggekocht door de Milanezen. Momenteel speelt hij op uitleenbasis voor het Nederlandse AZ Alkmaar. Als Inter Debast in de toekomst koopt, kan Anderlecht misschien ook een huurakkoord vinden met de Italianen. Dat zou voor beide clubs wel eens een win-winsituatie kunnen zijn.

LEES OOK: Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

Zou dat een mooie club zijn voor hem?

Meest recent

Duivels-fans in de wolken: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

10
10
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

104
104
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

141
141
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

156
156
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

74
74
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

96
96
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

217
217
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

151
151
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

53
53
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

333
333
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

247
247
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

122
122
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

405
405
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

90
90
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

776
776
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

270
270
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

216
216
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

166
166
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

380
380
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

148
148
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

128
128
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

83
83
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

430
430
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

88
88
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

49
49

Meer sportnieuws