Westerlo stelt late winteraanwinst voor

door
Westerlo stelt late winteraanwinst voor

KVC Westerlo blijft het uitstekend doen in de Jupiler Pro League. De promovendus versloeg dit weekend KV Mechelen met 2-0 en blijft zo op koers voor een plaatsje in de top 8. Ook naast het veld loopt het gesmeerd met een late wintertransfer.


Westerlo kondigt op zijn website namelijk de komst aan van Yusuke Matsuo (25). De middenvelder komt over van Urawa Red Diamonds, een Japanse eersteklasser. Hij tekent een overeenkomst voor één jaar in 't Kuipje. Voor zijn vorige club scoorde Matsuo 11 goals in 40 wedstrijden. Hij was er ook goed voor 7 assists. "Wij wensen Yusuke veel succes toe in de Kempen", schrijft Westerlo.

Het is de eerste keer in zijn carrière dat Matsuo buiten Japan aan de slag gaat. Hij speelde eerder ook al voor Sendai University en Yokohama FC. Het was bij die laatste club dat Urawa Red Diamonds hem begin 2022 transfervrij wegplukte. Matsuo is de eerste winteraanwinst van Westerlo, dat al Lyle Foster en Halil Akbunar zag vertrekken.

JAPANSE TOER
Westerlo volgt zo het voorbeeld van heel wat andere ploegen in de JPL en gaat de Japanse toer op. Bij Sint-Truiden lopen door de Japanse connectie bijvoorbeeld verschillende Japanners rond. Matsuo hoopt zich net als enkele landgenoten in het verleden in de kijker te spelen en dan een mooie stap hogerop te zetten. Zo zou hij in de voetsporen treden van onder meer Daichi Kamada, die nu het mooie weer maakt bij het Duitse Eintracht Frankfurt.

LEES OOK: Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

Zal hij slagen bij Westerlo?

Meest recent

Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

191
191
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

190
190
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

277
277
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

348
348
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

37
37
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

338
338
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

55
55
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

59
59
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

67
67
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

204
204
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

241
241
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

392
392
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

88
88
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

173
173
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

290
290
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

173
173
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

72
72
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

157
157
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

160
160
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

348
348
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

173
173
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1261
1261
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

178
178
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

185
185
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

21
21

Meer sportnieuws