'Arsenal gaat helemaal los met bod van 80 miljoen euro'

232 stemmen
'Arsenal gaat helemaal los met bod van 80 miljoen euro'

Bij Arsenal lijken ze alsmaar meer op weg om voor de eerste keer sinds 2004 nog eens de titel in de Premier League te mogen vieren en die kans willen de Gunners absoluut niet laten liggen. Om de strijd tot een goed einde te kunnen brengen haalden ze al Leandro Trossard en Jakub Kiwior binnen, maar Mikel Arteta wil er ook nog een extra middenvelder bij.


Het ziet er immers naar uit dat Arsenal dit seizoen niet meer zal kunnen rekenen op de alweer geblesseerde Mohamed Elneny. Daardoor blijft Rode Duivel Albert Sambi Lokonga over als enige alternatief voor titularissen Partey en Xhaka, maar onze landgenoot kan deze jaargang niet overtuigen. Hij kreeg deze week nog zijn kans in de FA Cup tegen Manchester City, maar viel alweer door de mand.

Daarom drukt Arsenal nog zeer hard door voor een extra middenvelder en Fabrizio Romano meldt dat ze nogmaals een bod uitgebracht hebben op Moises Caicedo. Enkele dagen geleden wees Brighton nog een aanbieding van 68 miljoen euro voor de jonge Ecuadoraan af en gaven ze aan niet mee te willen werken aan een winters vertrekt. Dat schrikte Arsenal echter niet af, want zij trokken hun bod nu op tot maar liefst 80 miljoen.

BEERSCHOT
Dat wordt stilaan wel zeer moeilijk om te weerstaan voor Brighton, al zou het goed kunnen dat ze toch voet bij stuk houden. Caicedo zelf zou alvast aandringen op een overgang naar het Emirates Stadium. Iets meer dan een jaar geleden stond hij nog op het Kiel in het shirt van Beerschot, maar zijn pijlsnelle ontwikkeling kan hem nu een ware megatransfer opleveren.


LEES OOK: Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Moet Brighton dat bod aanvaarden?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

22
22
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

357
357
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

455
455
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

97
97
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

206
206
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

373
373
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

195
195
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

363
363
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

139
139
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

75
75
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

479
479
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

272
272
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1455
1455
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

77
77
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

123
123
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

57
57
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

485
485
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

430
430
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

328
328
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

370
370
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

66
66
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

254
254
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

122
122
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

527
527
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

177
177

Meer sportnieuws