'Arsenal gaat helemaal los met bod van 80 miljoen euro'

232 stemmen
'Arsenal gaat helemaal los met bod van 80 miljoen euro'

Bij Arsenal lijken ze alsmaar meer op weg om voor de eerste keer sinds 2004 nog eens de titel in de Premier League te mogen vieren en die kans willen de Gunners absoluut niet laten liggen. Om de strijd tot een goed einde te kunnen brengen haalden ze al Leandro Trossard en Jakub Kiwior binnen, maar Mikel Arteta wil er ook nog een extra middenvelder bij.


Het ziet er immers naar uit dat Arsenal dit seizoen niet meer zal kunnen rekenen op de alweer geblesseerde Mohamed Elneny. Daardoor blijft Rode Duivel Albert Sambi Lokonga over als enige alternatief voor titularissen Partey en Xhaka, maar onze landgenoot kan deze jaargang niet overtuigen. Hij kreeg deze week nog zijn kans in de FA Cup tegen Manchester City, maar viel alweer door de mand.

Daarom drukt Arsenal nog zeer hard door voor een extra middenvelder en Fabrizio Romano meldt dat ze nogmaals een bod uitgebracht hebben op Moises Caicedo. Enkele dagen geleden wees Brighton nog een aanbieding van 68 miljoen euro voor de jonge Ecuadoraan af en gaven ze aan niet mee te willen werken aan een winters vertrekt. Dat schrikte Arsenal echter niet af, want zij trokken hun bod nu op tot maar liefst 80 miljoen.

BEERSCHOT
Dat wordt stilaan wel zeer moeilijk om te weerstaan voor Brighton, al zou het goed kunnen dat ze toch voet bij stuk houden. Caicedo zelf zou alvast aandringen op een overgang naar het Emirates Stadium. Iets meer dan een jaar geleden stond hij nog op het Kiel in het shirt van Beerschot, maar zijn pijlsnelle ontwikkeling kan hem nu een ware megatransfer opleveren.


LEES OOK: Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Moet Brighton dat bod aanvaarden?

Meest recent

Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

12
12
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

51
51
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

365
365
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

854
854
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

40
40
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

371
371
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

113
113
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

266
266
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

519
519
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

136
136
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

116
116
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

279
279
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

194
194
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

192
192
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

242
242
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

683
683
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

497
497
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

561
561
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

247
247
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

293
293
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

865
865
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

721
721
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

239
239
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

162
162

Meer sportnieuws