'Arsenal gaat helemaal los met bod van 80 miljoen euro'

door
'Arsenal gaat helemaal los met bod van 80 miljoen euro'

Bij Arsenal lijken ze alsmaar meer op weg om voor de eerste keer sinds 2004 nog eens de titel in de Premier League te mogen vieren en die kans willen de Gunners absoluut niet laten liggen. Om de strijd tot een goed einde te kunnen brengen haalden ze al Leandro Trossard en Jakub Kiwior binnen, maar Mikel Arteta wil er ook nog een extra middenvelder bij.


Het ziet er immers naar uit dat Arsenal dit seizoen niet meer zal kunnen rekenen op de alweer geblesseerde Mohamed Elneny. Daardoor blijft Rode Duivel Albert Sambi Lokonga over als enige alternatief voor titularissen Partey en Xhaka, maar onze landgenoot kan deze jaargang niet overtuigen. Hij kreeg deze week nog zijn kans in de FA Cup tegen Manchester City, maar viel alweer door de mand.

Daarom drukt Arsenal nog zeer hard door voor een extra middenvelder en Fabrizio Romano meldt dat ze nogmaals een bod uitgebracht hebben op Moises Caicedo. Enkele dagen geleden wees Brighton nog een aanbieding van 68 miljoen euro voor de jonge Ecuadoraan af en gaven ze aan niet mee te willen werken aan een winters vertrekt. Dat schrikte Arsenal echter niet af, want zij trokken hun bod nu op tot maar liefst 80 miljoen.

BEERSCHOT
Dat wordt stilaan wel zeer moeilijk om te weerstaan voor Brighton, al zou het goed kunnen dat ze toch voet bij stuk houden. Caicedo zelf zou alvast aandringen op een overgang naar het Emirates Stadium. Iets meer dan een jaar geleden stond hij nog op het Kiel in het shirt van Beerschot, maar zijn pijlsnelle ontwikkeling kan hem nu een ware megatransfer opleveren.


LEES OOK: Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Moet Brighton dat bod aanvaarden?

Meest recent

Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

2
2
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

1
1
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

21
21
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

46
46
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

36
36
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

530
530
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

130
130
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

72
72
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

242
242
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

127
127
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

307
307
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

166
166
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

271
271
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

86
86
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

224
224
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

441
441
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

430
430
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

204
204
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

222
222
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

120
120
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

350
350
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

758
758
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

227
227
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

195
195
'Lammens grijnst: United dropte heuse transferbom'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

168
168

Meer sportnieuws