'Arsenal gaat helemaal los met bod van 80 miljoen euro'

232 stemmen
'Arsenal gaat helemaal los met bod van 80 miljoen euro'

Bij Arsenal lijken ze alsmaar meer op weg om voor de eerste keer sinds 2004 nog eens de titel in de Premier League te mogen vieren en die kans willen de Gunners absoluut niet laten liggen. Om de strijd tot een goed einde te kunnen brengen haalden ze al Leandro Trossard en Jakub Kiwior binnen, maar Mikel Arteta wil er ook nog een extra middenvelder bij.


Het ziet er immers naar uit dat Arsenal dit seizoen niet meer zal kunnen rekenen op de alweer geblesseerde Mohamed Elneny. Daardoor blijft Rode Duivel Albert Sambi Lokonga over als enige alternatief voor titularissen Partey en Xhaka, maar onze landgenoot kan deze jaargang niet overtuigen. Hij kreeg deze week nog zijn kans in de FA Cup tegen Manchester City, maar viel alweer door de mand.

Daarom drukt Arsenal nog zeer hard door voor een extra middenvelder en Fabrizio Romano meldt dat ze nogmaals een bod uitgebracht hebben op Moises Caicedo. Enkele dagen geleden wees Brighton nog een aanbieding van 68 miljoen euro voor de jonge Ecuadoraan af en gaven ze aan niet mee te willen werken aan een winters vertrekt. Dat schrikte Arsenal echter niet af, want zij trokken hun bod nu op tot maar liefst 80 miljoen.

BEERSCHOT
Dat wordt stilaan wel zeer moeilijk om te weerstaan voor Brighton, al zou het goed kunnen dat ze toch voet bij stuk houden. Caicedo zelf zou alvast aandringen op een overgang naar het Emirates Stadium. Iets meer dan een jaar geleden stond hij nog op het Kiel in het shirt van Beerschot, maar zijn pijlsnelle ontwikkeling kan hem nu een ware megatransfer opleveren.


LEES OOK: Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Moet Brighton dat bod aanvaarden?

Meest recent

Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

0
0
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

11
11
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

100
100
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

67
67
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

16
16
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

84
84
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

179
179
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

243
243
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

251
251
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

49
49
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

50
50
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

94
94
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

101
101
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

84
84
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

181
181
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

67
67
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

288
288
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

115
115
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

277
277
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

351
351
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

204
204

Meer sportnieuws