Mignolet nuchter: "Drie punten is enige dat telt"

door
Mignolet nuchter:

Voor de eerste keer sinds eind oktober is Club Brugge er nog eens in geslaagd om een wedstrijd in de Jupiler Pro League te winnen. Het beleefde alweer geen makkelijke avond op het veld van Zulte Waregem, maar het kon uiteindelijk een 1-2 over de streep trekken en zo een einde maken aan een reeks van zeven zegeloze matchen.


Daarvoor mochten ze bij Club toch weer Simon Mignolet danken. De doelman mocht enkele dagen geleden nog de Gouden Schoen in ontvangst nemen voor zijn ijzersterke prestaties in 2022 en was ook nu weer belangrijk met enkele reddingen. Tegelijk beseft hij ook dat Club nog niet de ploeg van weleer is en er nog een lange weg te gaan is.

"Uiteindelijk is het een mooie week geweest. Eerst was er de Gouden Schoen voor mij en nu deze nipte overwinning op verplaatsing, al moeten we natuurlijk nog veel beter kunnen", merkt hij op de website van Club op. "We komen uit een periode waar de drie punten het enige is wat telt en daar zijn we dus in gelukt. Nu je weet dat je tegen een ploeg moet spelen die vecht voor ieder punt omdat zij in eerste klasse willen blijven en dat het niet gemakkelijk zal zijn. Na de resultaten van de vorige weken is deze overwinning zeker een opsteker. Wat het niveau betreft zullen we morgen deze partij analyseren, maar natuurlijk weten we dat we ons spelpeil de komende weken nog zullen moeten opkrikken."


POLL: Ben je het eens met hem?

Meest recent

‘Zéér onverwachte ommekeer: monsterbod op Tielemans'

Youri Tielemans is dit seizoen dé patron bij Aston Villa. De middenvelder miste amper ...

12
12
‘Grote zorgen Anderlecht: Renard stipt transferprioriteit aan’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Er valt in de Champions Play-Offs niets meer ...

68
68
'Clásico-bom bij Real Madrid: sterspeler forceert vertrek'

Het Spaanse MARCA dropte een bom bij Real Madrid. Volgens de krant heeft Rodrygo geweigerd om in de ...

40
40
Géén Napoli? 'Verrassende club wil De Bruyne kapen'

Kevin De Bruyne werd de afgelopen dagen nadrukkelijk in verband gebracht met Napoli. De ploeg van ...

297
297
Anderlecht vloekt nog stééds op Mazzu: dit is waarom

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen Union SG. De Brusselse rivaal was al vaak de ...

201
201
Antwerp trommelt álle legendes op voor begrafenis

Royal Antwerp FC is begonnen aan de afbraak van de iconische Tribune 2 van de Bosuil. Op de ...

66
66
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt in JPL, kassa Club Brugge’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

469
469
Straffe wending Romelu Lukaku? “Kompany-rol bij Anderlecht”

De toekomstige terugkeer van Romelu Lukaku naar RSC Anderlecht blijft de gemoederen bezighouden. De ...

450
450
Union SG hoort cruciaal nieuws over peperduur nieuw stadion

RSC Anderlecht kwam plots op de proppen met plannen om een nieuw stadion te bouwen, maar rivaal ...

236
236
‘Standard vreest: Ivan Leko krijgt plots topaanbieding’

Ivan Leko had dit seizoen een duidelijk plan voor ogen bij Standard Luik, maar uiteindelijk zullen ...

160
160
JPL of CPL? Radja Nainggolan bereikt overeenkomst

Radja Nainggolan liet zich een paar dagen geleden nog uit over zijn toekomst bij Lokeren-Temse. De ...

241
241
Hoofdpijn Anderlecht: 'Toptransfer Stroeykens in de maak'

Mario Stroeykens was dit seizoen één van de sterkhouders van RSC Anderlecht, maar de ...

372
372
Verrassing van formaat: Standard pakt uit met Marc Wilmots

Standard Luik heeft stevig uitgepakt. De Rouches maakten op de officiële kanalen de komst van ...

348
348
'Club Brugge zorgt voor transferwending met Vetlesen'

Club Brugge blijf leider Union SG onder zware druk zetten en won zondagavond ook de belangrijke ...

681
681
Genk bevestigt: twee 'fantastische' transfers in aantocht

KRC Genk is definitief uit de titelrace geslagen, maar de Limburgers mochten maandag een mooie ...

629
629
Anderlecht-titularis zorgt voor irritatie: "Patsergedrag"

RSC Anderlecht is van plan om komende zomer met de grove borstel door de spelerskern te gaan. ...

397
397
'Wending compleet: trainersdossier KVM nadert ontknoping'

KV Mechelen greep afgelopen weekend definitief naast de eindzege in de Europe Play-Offs. En dus kan ...

217
217
'Alonso drukt meteen stempel: groot slachtoffer bij Real'

Het is enkel nog wachten op een officiële bevestiging, maar de aanstelling van Xabi Alonso als ...

292
292
X gaat los op Storck-saga: "Pocognoli naar Club Brugge"

De 'transfer' van Bernd Storck, vanuit KV Kortrijk naar Cercle Brugge, sloeg gisterenavond in als ...

178
178
'Club houdt hart vast: transfergesprekken Jashari lopen'

Club Brugge pakte een jaartje geleden uit met de komst van Ardon Jashari en zijn transfer werd een ...

493
493

Meer sportnieuws