Parker ook na eerste zege scherp voor Club Brugge

door
Parker ook na eerste zege scherp voor Club Brugge

De kop is eraf voor Scott Parker, want in zijn vijfde wedstrijd als hoofdtrainer van Club Brugge mocht hij eindelijk zijn eerste overwinning vieren. Na de nederlaag in Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht, STVV en Charleroi was het tegen Zulte Waregem wél raak, maar overschot had Blauw-Zwart aan de Gaverbeek niet. Het won met 1-2, maar had net zo goed opnieuw punten kunnen verliezen.


Club ging immers wel de rust in met een voorsprong, maar ontsnapte in de tweede helft een paar keer aan de gelijkmaker. Het had geluk dat Vossen nog de paal trof en dat kersverse Gouden Schoen Simon Mignolet nog een paar keer gepast tussenkwam. Daardoor pakte Club wel een grote opsteker, ook omdat het door de nederlaag van AA Gent opnieuw de top vier binnenkomt.

Desondanks was trainer Scott Parker nog lang niet tevreden. "Het was een moeilijke avond voor ons. Ons voetbal was traag en niet mooi om te zien", was de Engelsman opnieuw scherp bij La Dernière Heure. "Maar in de situatie waarin wij nu zitten, komt de eerste overwinning wel vaker op die manier. Ik ben wel blij met de mentaliteit die we getoond hebben. Maar we zijn nog ver verwijderd van het niveau dat ik wil zien."

DOMPER
Het was een nodige opsteker voor Club, want er komen zeer lastige weken aan. Er wachten hen toppers tegen Antwerp en Union in de competitie, waarna al de dubbele kraker tegen Benfica in de Champions League volgt. Parker zal voor die wedstrijden ongetwijfeld een kaars branden voor Ferran Jutgla, die aan de Gaverbeek al na een dik kwartier geblesseerd uitviel en naar het ziekenhuis afgevoerd moest worden.

LEES OOK: "Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

Zou Parker positiever moeten zijn?

Meest recent

Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

14
14
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

33
33
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

49
49
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

127
127
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

21
21
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

122
122
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

135
135
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

110
110
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

165
165
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

302
302
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

230
230
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

101
101
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

83
83
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

42
42
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

145
145
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

90
90
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

750
750
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

98
98
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

407
407
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

147
147
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

266
266
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

249
249
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

190
190

Meer sportnieuws