Parker ook na eerste zege scherp voor Club Brugge

door
Parker ook na eerste zege scherp voor Club Brugge

De kop is eraf voor Scott Parker, want in zijn vijfde wedstrijd als hoofdtrainer van Club Brugge mocht hij eindelijk zijn eerste overwinning vieren. Na de nederlaag in Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht, STVV en Charleroi was het tegen Zulte Waregem wél raak, maar overschot had Blauw-Zwart aan de Gaverbeek niet. Het won met 1-2, maar had net zo goed opnieuw punten kunnen verliezen.


Club ging immers wel de rust in met een voorsprong, maar ontsnapte in de tweede helft een paar keer aan de gelijkmaker. Het had geluk dat Vossen nog de paal trof en dat kersverse Gouden Schoen Simon Mignolet nog een paar keer gepast tussenkwam. Daardoor pakte Club wel een grote opsteker, ook omdat het door de nederlaag van AA Gent opnieuw de top vier binnenkomt.

Desondanks was trainer Scott Parker nog lang niet tevreden. "Het was een moeilijke avond voor ons. Ons voetbal was traag en niet mooi om te zien", was de Engelsman opnieuw scherp bij La Dernière Heure. "Maar in de situatie waarin wij nu zitten, komt de eerste overwinning wel vaker op die manier. Ik ben wel blij met de mentaliteit die we getoond hebben. Maar we zijn nog ver verwijderd van het niveau dat ik wil zien."

DOMPER
Het was een nodige opsteker voor Club, want er komen zeer lastige weken aan. Er wachten hen toppers tegen Antwerp en Union in de competitie, waarna al de dubbele kraker tegen Benfica in de Champions League volgt. Parker zal voor die wedstrijden ongetwijfeld een kaars branden voor Ferran Jutgla, die aan de Gaverbeek al na een dik kwartier geblesseerd uitviel en naar het ziekenhuis afgevoerd moest worden.

LEES OOK: 'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Zou Parker positiever moeten zijn?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

166
166
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

235
235
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

111
111
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

103
103
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

280
280
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

66
66
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

145
145
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

488
488
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

151
151
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

301
301
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

518
518
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

190
190
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

175
175
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

160
160
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

425
425
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

771
771
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

683
683
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

372
372
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

620
620
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

433
433
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

657
657

Meer sportnieuws