Parker ook na eerste zege scherp voor Club Brugge

door
Parker ook na eerste zege scherp voor Club Brugge

De kop is eraf voor Scott Parker, want in zijn vijfde wedstrijd als hoofdtrainer van Club Brugge mocht hij eindelijk zijn eerste overwinning vieren. Na de nederlaag in Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht, STVV en Charleroi was het tegen Zulte Waregem wél raak, maar overschot had Blauw-Zwart aan de Gaverbeek niet. Het won met 1-2, maar had net zo goed opnieuw punten kunnen verliezen.


Club ging immers wel de rust in met een voorsprong, maar ontsnapte in de tweede helft een paar keer aan de gelijkmaker. Het had geluk dat Vossen nog de paal trof en dat kersverse Gouden Schoen Simon Mignolet nog een paar keer gepast tussenkwam. Daardoor pakte Club wel een grote opsteker, ook omdat het door de nederlaag van AA Gent opnieuw de top vier binnenkomt.

Desondanks was trainer Scott Parker nog lang niet tevreden. "Het was een moeilijke avond voor ons. Ons voetbal was traag en niet mooi om te zien", was de Engelsman opnieuw scherp bij La Dernière Heure. "Maar in de situatie waarin wij nu zitten, komt de eerste overwinning wel vaker op die manier. Ik ben wel blij met de mentaliteit die we getoond hebben. Maar we zijn nog ver verwijderd van het niveau dat ik wil zien."

DOMPER
Het was een nodige opsteker voor Club, want er komen zeer lastige weken aan. Er wachten hen toppers tegen Antwerp en Union in de competitie, waarna al de dubbele kraker tegen Benfica in de Champions League volgt. Parker zal voor die wedstrijden ongetwijfeld een kaars branden voor Ferran Jutgla, die aan de Gaverbeek al na een dik kwartier geblesseerd uitviel en naar het ziekenhuis afgevoerd moest worden.

LEES OOK: Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Zou Parker positiever moeten zijn?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

7
7
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

44
44
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

59
59
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

34
34
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

214
214
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

118
118
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

397
397
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

154
154
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

200
200
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

433
433
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

670
670
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

306
306
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

660
660
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

121
121
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

369
369
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

583
583
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

527
527
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

62
62
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

425
425
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

576
576
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

153
153
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

325
325
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333

Meer sportnieuws