Parker ook na eerste zege scherp voor Club Brugge

door
Parker ook na eerste zege scherp voor Club Brugge

De kop is eraf voor Scott Parker, want in zijn vijfde wedstrijd als hoofdtrainer van Club Brugge mocht hij eindelijk zijn eerste overwinning vieren. Na de nederlaag in Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht, STVV en Charleroi was het tegen Zulte Waregem wél raak, maar overschot had Blauw-Zwart aan de Gaverbeek niet. Het won met 1-2, maar had net zo goed opnieuw punten kunnen verliezen.


Club ging immers wel de rust in met een voorsprong, maar ontsnapte in de tweede helft een paar keer aan de gelijkmaker. Het had geluk dat Vossen nog de paal trof en dat kersverse Gouden Schoen Simon Mignolet nog een paar keer gepast tussenkwam. Daardoor pakte Club wel een grote opsteker, ook omdat het door de nederlaag van AA Gent opnieuw de top vier binnenkomt.

Desondanks was trainer Scott Parker nog lang niet tevreden. "Het was een moeilijke avond voor ons. Ons voetbal was traag en niet mooi om te zien", was de Engelsman opnieuw scherp bij La Dernière Heure. "Maar in de situatie waarin wij nu zitten, komt de eerste overwinning wel vaker op die manier. Ik ben wel blij met de mentaliteit die we getoond hebben. Maar we zijn nog ver verwijderd van het niveau dat ik wil zien."

DOMPER
Het was een nodige opsteker voor Club, want er komen zeer lastige weken aan. Er wachten hen toppers tegen Antwerp en Union in de competitie, waarna al de dubbele kraker tegen Benfica in de Champions League volgt. Parker zal voor die wedstrijden ongetwijfeld een kaars branden voor Ferran Jutgla, die aan de Gaverbeek al na een dik kwartier geblesseerd uitviel en naar het ziekenhuis afgevoerd moest worden.

LEES OOK: Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Zou Parker positiever moeten zijn?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

26
26
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

51
51
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

76
76
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

26
26
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

121
121
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

114
114
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

62
62
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

110
110
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

554
554
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

169
169
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

459
459
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

87
87
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

477
477
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

133
133
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

808
808
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

224
224

Meer sportnieuws