Parker ook na eerste zege scherp voor Club Brugge

door
Parker ook na eerste zege scherp voor Club Brugge

De kop is eraf voor Scott Parker, want in zijn vijfde wedstrijd als hoofdtrainer van Club Brugge mocht hij eindelijk zijn eerste overwinning vieren. Na de nederlaag in Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht, STVV en Charleroi was het tegen Zulte Waregem wél raak, maar overschot had Blauw-Zwart aan de Gaverbeek niet. Het won met 1-2, maar had net zo goed opnieuw punten kunnen verliezen.


Club ging immers wel de rust in met een voorsprong, maar ontsnapte in de tweede helft een paar keer aan de gelijkmaker. Het had geluk dat Vossen nog de paal trof en dat kersverse Gouden Schoen Simon Mignolet nog een paar keer gepast tussenkwam. Daardoor pakte Club wel een grote opsteker, ook omdat het door de nederlaag van AA Gent opnieuw de top vier binnenkomt.

Desondanks was trainer Scott Parker nog lang niet tevreden. "Het was een moeilijke avond voor ons. Ons voetbal was traag en niet mooi om te zien", was de Engelsman opnieuw scherp bij La Dernière Heure. "Maar in de situatie waarin wij nu zitten, komt de eerste overwinning wel vaker op die manier. Ik ben wel blij met de mentaliteit die we getoond hebben. Maar we zijn nog ver verwijderd van het niveau dat ik wil zien."

DOMPER
Het was een nodige opsteker voor Club, want er komen zeer lastige weken aan. Er wachten hen toppers tegen Antwerp en Union in de competitie, waarna al de dubbele kraker tegen Benfica in de Champions League volgt. Parker zal voor die wedstrijden ongetwijfeld een kaars branden voor Ferran Jutgla, die aan de Gaverbeek al na een dik kwartier geblesseerd uitviel en naar het ziekenhuis afgevoerd moest worden.

LEES OOK: Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Zou Parker positiever moeten zijn?

Meest recent

Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

216
216
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

159
159
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

174
174
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

26
26
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

208
208
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

93
93
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

640
640
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

291
291
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

539
539
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

106
106
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

463
463
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

67
67
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

516
516
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

332
332
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

269
269
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

166
166
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

378
378
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

353
353
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

529
529
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

46
46
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

410
410
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

236
236
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

431
431
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

556
556

Meer sportnieuws