Vanhaezebrouck: "Dit is heel pijnlijk"

646 stemmen
Vanhaezebrouck:

AA Gent geraakt maar niet echt op dreef. De Buffalo's verloren namiddag met 3-2 op het veld van Cercle Brugge. Nochtans leek het een punt te pakken na een 2-0-achterstand, maar het verloor alsnog. Hein Vanhaezebrouck baalde na de nederlaag in Brugge.


"Waarom we vandaag verliezen? We hebben te veel fouten gemaakt en we slikken daardoor twee doelpunten. Ik ben wel tevreden van de wissels, maar we gaan uiteindelijk naar huis zonder punten dus dat is pijnlijk", zei de coach bij Sporza.

TOP VIER

AA Gent blijft zo moeite ondervinden om echt een reeks neer te zetten. Daardoor zal het nog een héél lange strijd worden om alsnog een plaats in de top vier te pakken. De afgelopen twee seizoenen lukte dat ook al niet en het zou voor AA Gent toch een blamage zijn als dat weer niet zou lukken. Want de afgelopen jaren waren er ploegen zoals Union SG of RSC Anderlecht die er wel zaten en niet meteen meer financiële middelen hebben.

Bij de spelers kwam deze nederlaag daarom ook hard aan. Alessio Castro-Montes gaf ook zijn mening over het verlies. "Ik sta hier met een slecht gevoel. We kunnen vanavond opnieuw uit de top 4 liggen (wat ook gebeurde door de zege van Club Brugge, nvdr.). We komen terug van een 2-0 achterstand en het was heel pijnlijk om de wedstrijd toch nog te verliezen. We presteren zeker niet slecht, maar we moeten onszelf de vraag stellen of het wel goed genoeg is." Volgende week wacht AA Gent een zware thuismatch tegen KRC Genk.

🚀

Gaat Gent de top vier halen?

Meest recent

Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

19
19
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

161
161
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

322
322
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

43
43
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

489
489
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

153
153
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

74
74
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

643
643
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

667
667
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

131
131
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

269
269
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

122
122
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

520
520
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

189
189
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

137
137
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

797
797
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

355
355
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

702
702
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

602
602
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

866
866
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

71
71
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

229
229
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

167
167
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

769
769
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

372
372

Meer sportnieuws