RSCA-fans zijn het beu: "Zijn laatste match"

door
RSCA-fans zijn het beu:

RSC Anderlecht nam het initiatief tegen Antwerp, maar vooraan is er nu eenmaal een gebrek aan klasse. De Brusselaars pakten een punt en dat was het hoogste haalbare gezien de kansen. De fans van RSC Anderlecht hebben het stilaan gehad met één speler.


Anderlecht bakte er aanvallend niets van. Anders Dreyer was het nog meest dreigend, maar Yari Verschaeren, Benito Raman en Francis Amuzu speelden een zwakke partij. Vanuit het middenveld kwam er ook weinig. Majeed Ashimeru had vaak goede loopbewegingen, maar zijn laatste pass is en blijft een probleem. Het gaat véél te vaak mis in de laatste zone. Adrien Trebel kwam in de ploeg in de 84ste minuut, maar net als op Seraing was zijn invalbeurt dramatisch. Hij speelde zijn eerste ballen meteen verkeerd in en positioneel blijft hij een probleem als defensieve middenvelder.

Trebel ging op een bepaald doorjagen bij een Antwerp-speler waar al twee RSCA-spelers stonden. Trebel uit positie en het middenveld lag helemaal open waardoor Antwerp kon counteren. Het is dé hoofdreden waarom Trebel geen starter was onder Vincent Kompany en ook niet onder Brian Riemer. Tot overmaat van ramp viel hij ook nog eens geblesseerd uit na amper zes minuten. Weg allerlaatste kans op een vertrek. De fans hopen dat Theo Leoni eindelijk de voorkeur gaat krijgen op Trebel, die geen nieuw contract krijgt.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Wat moet RSCA doen met Trebel de komende maanden?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

54
54
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

258
258
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

260
260
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

173
173
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

105
105
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

187
187
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

368
368
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

51
51
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

104
104
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

49
49
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

226
226
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

162
162
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

58
58
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

56
56
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

90
90
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

189
189
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

127
127
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

116
116
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

394
394
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

93
93
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

101
101
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

784
784
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

246
246
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

292
292
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168

Meer sportnieuws