Vereniging zadelt AA Gent met kater op na spektakelstuk

290 stemmen
Vereniging zadelt AA Gent met kater op na spektakelstuk

AA Gent stond voor dit weekend bij de eerste vier maar zou die plek meteen kunnen verliezen. De Buffalo's veerden recht na een dubbele mokerslag op Jan Breydel maar gaven finaal nog alles uit handen.


Na een ferme inhaalrace stond AA Gent voorlopig in Play-Off I. Het team van Hein Vanhaezebrouck kon deze namiddag al stevig wat druk zetten op Club Brugge, als het zelf de zege pakte op... Jan Breydel. Daar wachtte immers Cercle Brugge, een team dat ook nog volop in de running is voor een stek in Play-Off II. De thuisploeg deed het deze namiddag met dezelfde elf namen als vorige week, bij de Buffalo's kwam Castro-Montes in het elftal.

Jan Breydel krijgt slaapverwekkend vertoon te zien

Beide ploegen vertoonden enorm veel afval in het spel tijdens de openingsfase waardoor kansen een schaars goed waren. De Vereniging nam nadien wel steeds meer de wedstrijd in handen maar een karig bezet Jan Breydel kreeg geen kansen te zien in het eerste halfuur. Pas in het slotkwartier waren er een paar schermutselingen voor het doel van Nardi, een kopbal van Denkey vloog over en een afstandsschot van Francis werd eenvoudig gepakt door de bezoekende doelman. Halfweg stond het na een armtierige eerste helft nog 0-0.

AA Gent ondergaat de wedstrijd en dwingt geen enkele kans af in de eerste helft.

Knoeiende bezoekers gaan onderuit na spektakelrijk slot

Meteen na de pauze toonden de Buffalo's (even) tekenen van beterschap. Castro-Montes ging meteen prima zijn flank af, vond ook Cuypers maar die kon zijn schot niet kadreren. Aan de overzijde kreeg ook Ueda een eerste mogelijkheid, hij krulde de bal een paar meter naast. We zagen al meer 'spektakel' dan tijdens heel de eerste helft samen.Op het uur barstte de wedstrijd dan toch helemaal los: Vanhoutte en Deman combineerden prima op de linkerflank, centraal werd Ueda gevonden en die kopte de 1-0 in doel. Plots zwalpte AA Gent helemaal, vlak na de aftrap leden de bezoekers opnieuw balverlies en na razend snel combineren plaatste Denkey al de 2-0 voorbij een kansloze Nardi.

Halfweg de tweede periode rechtte AA Gent dan toch nog eens de rug, na een prima aanval besloot Cuypers met een harde knal op de paal maar in de rebound werkte De Sart de 2-1 binnen. Cercle Brugge was nu plots de onderliggende partij maar kreeg op de tegenaanval op een kwartier van het einde wel een prima kans via Denkey, die werd centraal vrijgespeeld en vond een prima Nardi op zijn weg. In de slotminuut kwam AA Gent toch nog langszij: invaller Lemajic kopte aan de tweede paal prachtig de 2-2 in de winkelhaak. Het venijn zat echter in het absolute slot, Cercle Brugge kreeg in de blessuretijd nog één kans en die werd ook fraai in een doelpunt omgezet door Daland: 3-2. Een absolute mokerslag voor de bezoekers en euforie troef bij de Vereniging.

Scoreverloop:

1-0 (58') Ueda, 2-0 (59') Denkey, 2-1 (66') De Sart, 2-2 (90') Lemajic, 3-2 (90+4') Daland

LEES OOK: Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Zal AA Gent Play-Off I halen?

Meest recent

Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

8
8
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

28
28
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

32
32
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

75
75
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

234
234
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

85
85
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

71
71
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

81
81
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

170
170
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

156
156
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

84
84
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

45
45
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

184
184
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

205
205
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

87
87
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

53
53
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

77
77
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

411
411
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

446
446
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

248
248
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

249
249
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

296
296
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

543
543
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

146
146
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

79
79

Meer sportnieuws