"Club gaat nog spelers halen, RSCA haalt geen PO II"

988 stemmen

Club Brugge haalde tot op heden enkel Josef Bursik als nieuwe tweede keeper, maar voor de rest bleef het zeer stil. Al keerde Jack Hendry wel terug. Vooral aan uitgaande zijde liet Club zich opmerken. Wim De Coninck verwacht wel nog wat transfers


Club Brugge staat momenteel op een zesde plaats en dat is toch een blamage voor een club die dit seizoen al ruim 50 miljoen euro aan ingaande transfers besteedde. Bovendien is er wel meer dan genoeg talent in de kern. Mogen de fans nog nieuwe spelers verwachten?

"Dat ze uit de top 4 vielen, moet toch een flinke wake-upcall zijn. Bovendien heb ik het gevoel dat de situatie bij Club snel kan omslaan. Ze hebben een elftal dat zomaar eens een 15 op 15 kan neerzeten. Het is ook nog maar januari, dus veel ploegen kunnen nog een transformatie ondergaan. Ik denk dat zeker Club nog iets zal doen op de transfermarkt”, voorspelt De Coninck. Club Brugge speelt namiddag tegen Zulte Waregem en dat is een partij die ze moeten winnen.

RSCA

Eeuwige rivaal Anderlecht kent nog veel meer problemen. Zij dreigen zelfs naast de top acht te grijpen. “Anderlecht mag naar boven kijken, maar ze zullen play-off 2 niét halen, vermoed ik. De ploegen die boven hen staan zijn minstens even sterk. Misschien zelfs nog sterker dan Anderlecht op dit moment. Ach, ze zullen al blij zijn dat ze na die zege in Seraing niet meer bang naar beneden moeten kijken." Anderlecht staat voor een zware opdracht in de thuiswedstrijd tegen Royal Antwerp FC.

LEES OOK: Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

Gaat Club zich nog roeren op de transfermarkt?

Meest recent

Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

83
83
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

39
39
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

24
24
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

120
120
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

121
121
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

416
416
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

75
75
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

78
78
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

624
624
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

153
153
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

64
64
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

128
128
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

337
337
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

566
566
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

320
320
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

667
667
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

252
252
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

37
37
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

341
341
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

120
120
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

93
93
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

487
487
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

242
242
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

301
301

Meer sportnieuws