"Club gaat nog spelers halen, RSCA haalt geen PO II"

door

Club Brugge haalde tot op heden enkel Josef Bursik als nieuwe tweede keeper, maar voor de rest bleef het zeer stil. Al keerde Jack Hendry wel terug. Vooral aan uitgaande zijde liet Club zich opmerken. Wim De Coninck verwacht wel nog wat transfers


Club Brugge staat momenteel op een zesde plaats en dat is toch een blamage voor een club die dit seizoen al ruim 50 miljoen euro aan ingaande transfers besteedde. Bovendien is er wel meer dan genoeg talent in de kern. Mogen de fans nog nieuwe spelers verwachten?

"Dat ze uit de top 4 vielen, moet toch een flinke wake-upcall zijn. Bovendien heb ik het gevoel dat de situatie bij Club snel kan omslaan. Ze hebben een elftal dat zomaar eens een 15 op 15 kan neerzeten. Het is ook nog maar januari, dus veel ploegen kunnen nog een transformatie ondergaan. Ik denk dat zeker Club nog iets zal doen op de transfermarkt”, voorspelt De Coninck. Club Brugge speelt namiddag tegen Zulte Waregem en dat is een partij die ze moeten winnen.

RSCA

Eeuwige rivaal Anderlecht kent nog veel meer problemen. Zij dreigen zelfs naast de top acht te grijpen. “Anderlecht mag naar boven kijken, maar ze zullen play-off 2 niét halen, vermoed ik. De ploegen die boven hen staan zijn minstens even sterk. Misschien zelfs nog sterker dan Anderlecht op dit moment. Ach, ze zullen al blij zijn dat ze na die zege in Seraing niet meer bang naar beneden moeten kijken." Anderlecht staat voor een zware opdracht in de thuiswedstrijd tegen Royal Antwerp FC.

LEES OOK: Hasi onder vuur: brengt Neerpede alweer redding?

Gaat Club zich nog roeren op de transfermarkt?

Meest recent

Hasi onder vuur: brengt Neerpede alweer redding?

RSC Anderlecht moet winnen tegen KV Mechelen. Paars-Wit heeft geen topploeg, waardoor ze dus hun ...

0
0
'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

254
254
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

278
278
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

55
55
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

82
82
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

60
60
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

47
47
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

83
83
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

46
46
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

119
119
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

183
183
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

84
84
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

110
110
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

54
54
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

216
216
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

328
328
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

217
217
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

274
274
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

188
188
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

126
126
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

562
562
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

64
64
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

385
385
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

92
92
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

337
337

Meer sportnieuws