"Club gaat nog spelers halen, RSCA haalt geen PO II"

door

Club Brugge haalde tot op heden enkel Josef Bursik als nieuwe tweede keeper, maar voor de rest bleef het zeer stil. Al keerde Jack Hendry wel terug. Vooral aan uitgaande zijde liet Club zich opmerken. Wim De Coninck verwacht wel nog wat transfers


Club Brugge staat momenteel op een zesde plaats en dat is toch een blamage voor een club die dit seizoen al ruim 50 miljoen euro aan ingaande transfers besteedde. Bovendien is er wel meer dan genoeg talent in de kern. Mogen de fans nog nieuwe spelers verwachten?

"Dat ze uit de top 4 vielen, moet toch een flinke wake-upcall zijn. Bovendien heb ik het gevoel dat de situatie bij Club snel kan omslaan. Ze hebben een elftal dat zomaar eens een 15 op 15 kan neerzeten. Het is ook nog maar januari, dus veel ploegen kunnen nog een transformatie ondergaan. Ik denk dat zeker Club nog iets zal doen op de transfermarkt”, voorspelt De Coninck. Club Brugge speelt namiddag tegen Zulte Waregem en dat is een partij die ze moeten winnen.

RSCA

Eeuwige rivaal Anderlecht kent nog veel meer problemen. Zij dreigen zelfs naast de top acht te grijpen. “Anderlecht mag naar boven kijken, maar ze zullen play-off 2 niét halen, vermoed ik. De ploegen die boven hen staan zijn minstens even sterk. Misschien zelfs nog sterker dan Anderlecht op dit moment. Ach, ze zullen al blij zijn dat ze na die zege in Seraing niet meer bang naar beneden moeten kijken." Anderlecht staat voor een zware opdracht in de thuiswedstrijd tegen Royal Antwerp FC.

LEES OOK: ‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Gaat Club zich nog roeren op de transfermarkt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

108
108
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

3
3
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

142
142
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

215
215
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

68
68
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

82
82
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

61
61
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

131
131
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

283
283
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

176
176
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

86
86
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

29
29
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

207
207
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

244
244
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

402
402
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

362
362
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

248
248
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

41
41
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

149
149
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

124
124
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

46
46
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

178
178
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

85
85
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

367
367
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

97
97
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

102
102

Meer sportnieuws