"Club gaat nog spelers halen, RSCA haalt geen PO II"

door

Club Brugge haalde tot op heden enkel Josef Bursik als nieuwe tweede keeper, maar voor de rest bleef het zeer stil. Al keerde Jack Hendry wel terug. Vooral aan uitgaande zijde liet Club zich opmerken. Wim De Coninck verwacht wel nog wat transfers


Club Brugge staat momenteel op een zesde plaats en dat is toch een blamage voor een club die dit seizoen al ruim 50 miljoen euro aan ingaande transfers besteedde. Bovendien is er wel meer dan genoeg talent in de kern. Mogen de fans nog nieuwe spelers verwachten?

"Dat ze uit de top 4 vielen, moet toch een flinke wake-upcall zijn. Bovendien heb ik het gevoel dat de situatie bij Club snel kan omslaan. Ze hebben een elftal dat zomaar eens een 15 op 15 kan neerzeten. Het is ook nog maar januari, dus veel ploegen kunnen nog een transformatie ondergaan. Ik denk dat zeker Club nog iets zal doen op de transfermarkt”, voorspelt De Coninck. Club Brugge speelt namiddag tegen Zulte Waregem en dat is een partij die ze moeten winnen.

RSCA

Eeuwige rivaal Anderlecht kent nog veel meer problemen. Zij dreigen zelfs naast de top acht te grijpen. “Anderlecht mag naar boven kijken, maar ze zullen play-off 2 niét halen, vermoed ik. De ploegen die boven hen staan zijn minstens even sterk. Misschien zelfs nog sterker dan Anderlecht op dit moment. Ach, ze zullen al blij zijn dat ze na die zege in Seraing niet meer bang naar beneden moeten kijken." Anderlecht staat voor een zware opdracht in de thuiswedstrijd tegen Royal Antwerp FC.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Gaat Club zich nog roeren op de transfermarkt?

Meest recent

Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

81
81
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

4
4
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

65
65
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

108
108
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

643
643
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

127
127
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

263
263
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

376
376
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

112
112
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

249
249
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

309
309
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

62
62
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

532
532
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

439
439
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

178
178
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

483
483
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

463
463
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

87
87
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

388
388
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

616
616
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

235
235
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

279
279
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

312
312
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

390
390

Meer sportnieuws