'Anderlecht heeft vervanger Debast in het vizier'

332
'Anderlecht heeft vervanger Debast in het vizier'

RSC Anderlecht speurt al jaren rond in de Major League Soccer en de Brusselaars laten soms wel eens talenten uit de Verenigde Staten proefdraaien. Voorlopig mondde dat nog niet uit in transfers. Paars-Wit heeft ondertussen een Amerikaanse verdediger op het oog.


Anderlecht toont al een tijdje interesse in Jalen Neal. Dat is een negentienjarige Amerikaanse centrale verdediger die uitkomt voor LA Galaxy, de ex-club van onder meer Jelle Van Damme. Het jonge talent moet zijn debuut nog maken in de Major League Soccer, maar hij wordt aanzien als een groot talent. Neal moet fysiek nog stappen zetten, maar hij maakte wel al zijn debuut voor het nationaal team. Hij mocht 90 minuten opdraven tegen Servië.

TORONTO

Bij Anderlecht moeten ze wellicht op zoek gaan naar een nieuwe centrale verdediger, want de kans is zeker aanwezig dat Zeno Debast in de zomer vertrekt. Aangezien Paars-Wit wellicht geen Europees ticket grijpt, zal Jesper Fredberg de nodige fondsen moeten vinden. De verkoop van spelers zal ook komende zomer plaatsvinden. Debast ligt nog tot medio 2025 onder contract en zonder een contractverlenging zou komende zomer een ideaal moment zijn om hem te verkopen. De jonge Rode Duivel is een van de zeldzame lichtpunten bij RSCA en Fredberg voorspelde hem onlangs nog een grote toekomst.

De Amerikaanse keeper Sean Johnson trekt niet naar Anderlecht. Paars-Wit polste de doelman, maar aangezien Hendrik Van Crombrugge nog niet weg is en RSCA daardoor nog geen doelman nodig heeft, koos die ervoor om in te gaan op de aanbieding van Toronto FC.

LEES OOK: ‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

Moet RSCA een bod doen op hem?

Meest recent

‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

39
39
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ondanks de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij RSC ...

21
21
Club Brugge mag dromen in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

13
13
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

40
40
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

16
16
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

203
203
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

267
267
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

187
187
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

239
239
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

162
162
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

56
56
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

259
259
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

93
93
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

116
116
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

38
38
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

258
258
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

179
179
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

57
57
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

191
191
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1136
1136
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

93
93
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106

Meer sportnieuws