Mazzu: "Hij wordt snel de beste trainer in België"

door
Mazzu:

Na zijn eerste zes competitiewedstrijden terug bij Charleroi blijft Felice Mazzu achter met een acht op achttien. Met twee zeges, twee gelijke spelen en twee nederlagen zijn de resultaten netjes verdeeld. Domper voor Mazzu is wel dat die twee nederlagen net kwamen tegen zijn ex-teams: na Anderlecht kwam nu ook Union winnen op Mambourg.


Veel overschot had Union niet, maar de 0-1 van Nilsson was wel voldoende voor de drie punten. Het was een wedstrijd die vooral tactisch op het scherpst van de snee gespeeld werd. Mazzu kwam zijn voormalige assistent Karel Geraerts tegen en er werd duchtig geschoven met de pionnen op het schaakbord, waarbij Geraerts uiteindelijk wel aan het langste eind trok.

Mazzu had na de wedstrijd niets dan lof voor zijn gewezen rechterhand. "Karel is tactisch sterk en een grote trainer", verklaarde hij aan RTBF. "Hij zal binnenkort één van de beste, zo niet dé beste trainer van België worden. Hij heeft geen enkel gebrek."

DEBUUT
De 41-jarige Geraerts maakt pas dit seizoen zijn debuut als hoofdtrainer, nadat hij in de zomer overnam toen Mazzu naar Anderlecht vertrok. Hij doet zo mogelijk echter nog beter dan Mazzu vorig seizoen. In de competitie parkeerde hij Union tot dusver stevig op de tweede plaats, terwijl de Brusselaars in de halve finale van de Croky Cup staan en na een indrukwekkend parcours straks ook nog aan de bak mogen in de achtste finale van de Europa League.

LEES OOK: Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Is Geraerts nu al één van de beste trainers in België?

Meest recent

'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

27
27
Noa Lang zorgt voor groot mysterie met korte boodschap

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

10
10
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

52
52
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

27
27
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

96
96
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

100
100
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

56
56
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

76
76
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

198
198
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

312
312
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

154
154
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

88
88
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

35
35
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

417
417
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

65
65
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

171
171
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

493
493
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

329
329
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

115
115
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

102
102
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

292
292
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

436
436
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

199
199

Meer sportnieuws