Mazzu: "Hij wordt snel de beste trainer in België"

door
Mazzu:

Na zijn eerste zes competitiewedstrijden terug bij Charleroi blijft Felice Mazzu achter met een acht op achttien. Met twee zeges, twee gelijke spelen en twee nederlagen zijn de resultaten netjes verdeeld. Domper voor Mazzu is wel dat die twee nederlagen net kwamen tegen zijn ex-teams: na Anderlecht kwam nu ook Union winnen op Mambourg.


Veel overschot had Union niet, maar de 0-1 van Nilsson was wel voldoende voor de drie punten. Het was een wedstrijd die vooral tactisch op het scherpst van de snee gespeeld werd. Mazzu kwam zijn voormalige assistent Karel Geraerts tegen en er werd duchtig geschoven met de pionnen op het schaakbord, waarbij Geraerts uiteindelijk wel aan het langste eind trok.

Mazzu had na de wedstrijd niets dan lof voor zijn gewezen rechterhand. "Karel is tactisch sterk en een grote trainer", verklaarde hij aan RTBF. "Hij zal binnenkort één van de beste, zo niet dé beste trainer van België worden. Hij heeft geen enkel gebrek."

DEBUUT
De 41-jarige Geraerts maakt pas dit seizoen zijn debuut als hoofdtrainer, nadat hij in de zomer overnam toen Mazzu naar Anderlecht vertrok. Hij doet zo mogelijk echter nog beter dan Mazzu vorig seizoen. In de competitie parkeerde hij Union tot dusver stevig op de tweede plaats, terwijl de Brusselaars in de halve finale van de Croky Cup staan en na een indrukwekkend parcours straks ook nog aan de bak mogen in de achtste finale van de Europa League.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Is Geraerts nu al één van de beste trainers in België?

Meest recent

Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

3
3
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

120
120
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

112
112
Fink doet boekje open over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

43
43
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

189
189
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

313
313
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

256
256
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

58
58
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

83
83
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

93
93
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

114
114
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

191
191
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

60
60
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

144
144
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

323
323
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

106
106
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

419
419
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

285
285
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

61
61
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

18
18
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

83
83
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

84
84
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

144
144
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

1160
1160

Meer sportnieuws