'Lukaku keert op pittige wijze terug naar Engeland'

1464 stemmen
'Lukaku keert op pittige wijze terug naar Engeland'

De terugkeer van Romelu Lukaku bij Internazionale vorige zomer is nog geen groot succes geworden. Het seizoen van de Rode Duivel werd verstoord door hardnekkig blessureleed en daardoor is hij nog steeds zoekende naar zijn beste vorm. Ook zaterdag was hij slechts invaller in de 1-2-zege op Cremonese, waarin hij iets minder dan een kwartier mocht meespelen.


Op die manier beginnen er stilaan toch twijfels te komen of Inter ook volgend seizoen nog een beroep zal willen doen op onze landgenoot. Daar werd aanvankelijk wel van uitgegaan, maar er werd geen aankoopoptie of optie op een extra jaar opgenomen in de huurdeal met Chelsea. Zoals de zaken er nu voor staan, keert Lukaku in principe komende zomer terug naar Engeland. Maar dat zal mogelijk niet bij Chelsea zijn.

Calciomercato stelt immers dat Lukaku een zeer pikante transfer zou kunnen maken naar stadsrivaal Tottenham Hotspur. Er zou wel één grote voorwaarde verbonden zijn aan de interesse van de Spurs: Antonio Conte moet aanblijven als trainer. Lukaku werkte van 2019 tot 2021 al zeer vruchtbaar met Conte samen bij Inter, met de landstitel als hoogtepunt.

KANE
Een andere sleutelrol in het dossier is weggelegd voor Harry Kane. Het Tottenham-icoon gaat in de zomer zijn laatste contractjaar in en tekende nog niet bij. Een aantal grootmachten zouden daarvan willen profiteren, want onder meer Bayern München en Manchester United zouden overwegen een bod uit te brengen. Als Kane zou vertrekken, zal Tottenham natuurlijk een nieuwe aanvalsleider nodig hebben en dat zou Lukaku kunnen worden.

LEES OOK: Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Zou een reünie met Conte een goede zaak zijn voor Lukaku?

Meest recent

Hayen toont tanden: “Wij gaan ons niet verstoppen”

KRC Genk moet zijn seizoen proberen te redden tegen AA Gent. Een zege zou hen alsnog een Europees ...

11
11
'FC Barcelona doet bod, Atlético reageert met.... Yamal'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen versterking te halen. Anthony Gordon komt wellicht over ...

33
33
Patro Eisden verbaast België: “Onhoudbaar”

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

122
122
Anderlecht legt verdediger onder contract

RSC Anderlecht is volop bezig met talenten van eigen bodem langdurig vast te leggen. De Brusselaars ...

50
50
'Machtsstrijd bij Antwerp: nieuwe voorzitter op komst?'

Royal Antwerp FC is een club op drift, dat is al enkele jaren duidelijk. Eigenaar en voorzitter Paul ...

167
167
Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Dankzij de licentieproblemen van RWDM blijft Club NXT alsnog in 1B. Een opluchting voor Blauw-Zwart, ...

348
348
Einde tijdperk: Anderlecht maakt afscheid bekend

Sportieve baas Antoine Sibierski gaat straks ongetwijfeld met de grove borstel door de kleedkamer ...

461
461
Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Toby Alderweireld mag dan wel afscheid genomen hebben van het hoogste niveau bij de Rode Duivels, ...

242
242
Antwerp shopt bij Club Brugge: twee vliegen in één klap

Nu het tussenseizoen begonnen is, blijkt ook de jacht op talent opnieuw geopend. Ook deze zomer ...

221
221
'Anderlecht houdt adem in: goudhaantje gratis weg?'

Ondanks alle kommer en kwel bij het eerste elftal, kunnen de fans van RSC Anderlecht zich nog altijd ...

330
330
Ruben Van Gucht pakt uit met megaproject: Big Brother-vibes

Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren quasi niet uit het nieuws weg te slaan. De flamboyante ...

43
43
Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Het WK komt dichterbij. Nog een kleine twee weken en Mexico en Zuid-Afrika trappen het mondiale ...

128
128
‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Neymar werd geselecteerd door Carlo Ancelotti voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

62
62
Evenepoel onthult transfer die niemand kende

Remco Evenepoel is nu wereldbekend door het wielrennen, maar in het verleden werd hij in de ...

123
123
Inter-baas duidelijk: alle twijfels over Stankovic van tafel

Aleksandar Stankovic was dit seizoen één van de grote revelaties op het middenveld van ...

315
315
‘Gheysens hakt knopen door: onrust bij Antwerp groeit'

Paul Gheysens en Royal Antwerp FC zitten in de problemen. Eerder op de dag kwam het nieuws naar ...

274
274
'Droomtransfer De Busser krijgt alsmaar meer vorm'

Het seizoen is amper voorbij, maar de transferzomer komt al helemaal op gang. Sommige spelers waren ...

62
62
Seizoensafsluiter op krukken: ook Gent gehavend voor barrage

Het Belgische voetbalseizoen wordt zondag afgesloten met een barragematch tussen AA Gent en KRC ...

235
235
Beerschot hakt knoop over Messoudi door na gemiste promotie

Voor Beerschot eindigde het seizoen met een domper. De Mannekes streden het hele seizoen met KV ...

197
197
Vader Stankovic zet transferdossier helemaal op zijn kop

Bij Club Brugge zullen ze in de komende twee weken vernemen of Aleksandar Stankovic al dan niet ...

1317
1317
'Bounida ziet transfer in het water vallen'

Voor Rayane Bounida werd het afgelopen seizoen het jaar van de grote doorbraak. Het toptalent ...

121
121
'Financiële problemen Antwerp: belangrijke pion stapt op'

Voor Antwerp dreigt het alweer een moeilijke zomer te worden. De Great Old moet zijn spelerskern ...

250
250
TRANSFERUURTJE: 'Monsteraanbiedingen Club, nieuwe coach Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Union SG zet icoon Burgess onder druk: “Nu of nooit”

Union SG pakte dit seizoen de beker en werd tweede in de competitie. De Brusselse club blijft ...

203
203
Club Brugge troeft Anderlecht wéér af: “Terecht de beste”

Club Brugge heeft zich de afgelopen jaren gefocust op de jeugdopleiding en Club NXT. Afgelopen ...

399
399

Meer sportnieuws