'Lukaku keert op pittige wijze terug naar Engeland'

1464 stemmen
'Lukaku keert op pittige wijze terug naar Engeland'

De terugkeer van Romelu Lukaku bij Internazionale vorige zomer is nog geen groot succes geworden. Het seizoen van de Rode Duivel werd verstoord door hardnekkig blessureleed en daardoor is hij nog steeds zoekende naar zijn beste vorm. Ook zaterdag was hij slechts invaller in de 1-2-zege op Cremonese, waarin hij iets minder dan een kwartier mocht meespelen.


Op die manier beginnen er stilaan toch twijfels te komen of Inter ook volgend seizoen nog een beroep zal willen doen op onze landgenoot. Daar werd aanvankelijk wel van uitgegaan, maar er werd geen aankoopoptie of optie op een extra jaar opgenomen in de huurdeal met Chelsea. Zoals de zaken er nu voor staan, keert Lukaku in principe komende zomer terug naar Engeland. Maar dat zal mogelijk niet bij Chelsea zijn.

Calciomercato stelt immers dat Lukaku een zeer pikante transfer zou kunnen maken naar stadsrivaal Tottenham Hotspur. Er zou wel één grote voorwaarde verbonden zijn aan de interesse van de Spurs: Antonio Conte moet aanblijven als trainer. Lukaku werkte van 2019 tot 2021 al zeer vruchtbaar met Conte samen bij Inter, met de landstitel als hoogtepunt.

KANE
Een andere sleutelrol in het dossier is weggelegd voor Harry Kane. Het Tottenham-icoon gaat in de zomer zijn laatste contractjaar in en tekende nog niet bij. Een aantal grootmachten zouden daarvan willen profiteren, want onder meer Bayern München en Manchester United zouden overwegen een bod uit te brengen. Als Kane zou vertrekken, zal Tottenham natuurlijk een nieuwe aanvalsleider nodig hebben en dat zou Lukaku kunnen worden.

LEES OOK: Vlaamse BV bekent: "Ben verliefd op Romelu Lukaku"

Zou een reünie met Conte een goede zaak zijn voor Lukaku?

Meest recent

‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

0
0
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

157
157
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

370
370
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

214
214
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

44
44
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

213
213
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

640
640
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

164
164
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

268
268
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

601
601
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

344
344
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

258
258
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

120
120
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

671
671
Spanje sloopt Argentijnse muur en grijpt wereldtitel

Na een zenuwslopende WK-finale heeft Spanje zich tot wereldkampioen gekroond. De ploeg van Luis de ...

84
84
Sporza genadeloos neergesabeld na gênant WK-momentje

Voor miljoenen voetbalfans is dit hét sportmoment van de voorbije vier jaar. Maar nog voor de ...

866
866
Fred Vanderbiest verrast en ziet dé sleutel tot nieuw succes

Na een historisch seizoen liggen de verwachtingen opnieuw bijzonder hoog bij KV Mechelen. Tegelijk ...

260
260
Fans gaan los op 'WK-schaamteshow': "Hele afkickkliniek?"

Niet alleen het voetbal maakt de tongen los tijdens de WK finale. De rustshow in typisch Amerikaanse ...

328
328
Donald Trump slaat iedereen met verstomming bij WK-finale

Daar is hij dan. Donald Trump verschijnt tijdens de WK finale voor het eerst in het stadion tijdens ...

318
318
Peter Vandenbempt beleeft ware nachtmerrie op WK

Al een dikke maand lang vliegt Peter Vandenbempt van het ene WK-stadion naar het andere. Vanavond ...

291
291
WK finale ontploft (nog) niet: Spanje zoekt opening

De spanning is om te snijden in de grootste voetbalwedstrijd van het jaar. Spanje en Argentinië ...

19
19
Bart De Wever weet nu al wie wereldkampioen wordt

Na weken vol verrassingen, sensationele uitslagen en een pak rake voorspellingen is het moment van ...

218
218
Beale geeft transferplannen van Zulte Waregem prijs

Voorlopig was het in de Jupiler Pro League nog relatief rustig inzake transfers. Onder meer bij ...

355
355
Kompany geweigerd: "Ik zat toen in een moeilijke fase"

Vincent Kompany is bezig aan een fantastische trainerscarrière. De huidige coach van Bayern ...

154
154

Meer sportnieuws