Gemengde gevoelens bij Kortrijk en Oostende: "We leven nog"

door
Gemengde gevoelens bij Kortrijk en Oostende:

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend, onder meer omdat er elke speeldag wel een belangrijk duel onderin het klassement gespeeld wordt. Zaterdagavond stonden met KV Kortrijk en KV Oostende bijvoorbeeld de nummers veertien en zeventien tegenover elkaar. Vier punten scheidden de West-Vlaamse teams en daar is geen verandering in gekomen.


Bij het laatste fluitsignaal stond er immers een 2-2 op het scorebord. KVK was vrij vroeg op voorsprong gekomen, maar in het absolute slot van de eerste helft kwamen de bezoekers langszij. Daarna was het wachten tot de slotfase, waarin Ambrose KVO drie levensbelangrijke punten leek te gaan bezorgen. In minuut 87 kon Gueye echter nog een gelijkspel uit de brand slepen.

Dat zorgde voor gemengde gevoelens bij beide teams. "Het was een moeilijke match voor ons. Die gelijkmaker vlak voor rust maakte het erg moeilijk en nadien verloren we de organisatie en onze vechtlust. Het belangrijkste is dat we nog een voorsprong van 4 punten hebben op Oostende", probeert Bernd Storck bij Sporza wel positief te blijven.

NOG IN LEVEN
Ook Dominik Thalhammer probeerde de moed erin te houden. "We hebben getoond dat we kwaliteit hebben", vond de Oostenrijker immers. "We hebben heel veel kansen gehad om te winnen, maar uiteindelijk is het niet gelukt om de drie punten te pakken. We zitten wel in de juiste richting en we blijven er vol in geloven."

LEES OOK: Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Wie mag het meest tevreden zijn over de match?

Meest recent

Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

23
23
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

43
43
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

239
239
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

25
25
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

140
140
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

181
181
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

29
29
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

433
433
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

46
46
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

39
39
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

279
279
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

243
243
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

117
117
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

259
259
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

90
90
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

89
89
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

128
128
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

106
106
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

58
58
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

70
70
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

47
47
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

66
66
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

267
267

Meer sportnieuws