Gemengde gevoelens bij Kortrijk en Oostende: "We leven nog"

door
Gemengde gevoelens bij Kortrijk en Oostende:

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend, onder meer omdat er elke speeldag wel een belangrijk duel onderin het klassement gespeeld wordt. Zaterdagavond stonden met KV Kortrijk en KV Oostende bijvoorbeeld de nummers veertien en zeventien tegenover elkaar. Vier punten scheidden de West-Vlaamse teams en daar is geen verandering in gekomen.


Bij het laatste fluitsignaal stond er immers een 2-2 op het scorebord. KVK was vrij vroeg op voorsprong gekomen, maar in het absolute slot van de eerste helft kwamen de bezoekers langszij. Daarna was het wachten tot de slotfase, waarin Ambrose KVO drie levensbelangrijke punten leek te gaan bezorgen. In minuut 87 kon Gueye echter nog een gelijkspel uit de brand slepen.

Dat zorgde voor gemengde gevoelens bij beide teams. "Het was een moeilijke match voor ons. Die gelijkmaker vlak voor rust maakte het erg moeilijk en nadien verloren we de organisatie en onze vechtlust. Het belangrijkste is dat we nog een voorsprong van 4 punten hebben op Oostende", probeert Bernd Storck bij Sporza wel positief te blijven.

NOG IN LEVEN
Ook Dominik Thalhammer probeerde de moed erin te houden. "We hebben getoond dat we kwaliteit hebben", vond de Oostenrijker immers. "We hebben heel veel kansen gehad om te winnen, maar uiteindelijk is het niet gelukt om de drie punten te pakken. We zitten wel in de juiste richting en we blijven er vol in geloven."

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Wie mag het meest tevreden zijn over de match?

Meest recent

Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

47
47
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

155
155
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

31
31
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

132
132
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

146
146
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

159
159
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

321
321
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

177
177
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

466
466
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

241
241
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

321
321
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

81
81
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

139
139
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

274
274
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

71
71
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

83
83
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

664
664
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

116
116
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

97
97
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

291
291
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

227
227
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

398
398
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

205
205
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

47
47
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

156
156

Meer sportnieuws