Fans KV Oostende pakken eigenaars opnieuw hard aan

166 stemmen
Fans KV Oostende pakken eigenaars opnieuw hard aan

KV Oostende heeft zaterdagavond nagelaten om een gouden zaak te doen in de strijd om het behoud. Het leek op weg naar een gouden zege in Kortrijk dankzij een late goal van Ambrose, maar gaf zijn voorsprong drie minuten voor tijd toch weer uit handen. Het moest zo uiteindelijk vrede nemen met een 2-2 en blijft daardoor op een degradatieplaats hangen.


Bij winst was het op zijn minst naast AS Eupen en Zulte Waregem gekomen, maar nu blijft het voorlaatste met twee punten achterstand op de eerste veilige plaats. De kustploeg wist wel komaf te maken met een reeks van zes nederlagen op rij, maar dat was voor de supporters een schrale troost. Zij lieten tijdens de wedstrijd alweer hun onvrede duidelijk blijken.

De voorbije dagen kwamen supporters al protesteren op het oefencomplex van KVO en ook in het Guldensporenstafion was het prijs. Er werd Bengaals vuur afgestoken en er waren ook enkele niet mis te verstane spandoeken, met onder meer 'KVO for sale' als opschrift. Ze zijn duidelijk niet tevreden met het bewind van Pacific Media Group, de Amerikaanse eigenaars van de club.

BERGAF
PMG kreeg Oostende in de zomer van 2020 in handen. Hun eerste seizoen werd nog een succes, want KVO beëindigde de reguliere competitie op een knappe vijfde plaats met dank aan de aanstelling van Alexander Blessin en slimme transfers als Jack Hendry en Arthur Theate. Daarna ging het echter snel bergaf, onder meer omdat de sterkhouders massaal verkocht werden en er geen adequate vervangers kwamen.

LEES OOK: Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Zou een verkoop beter zijn voor KVO?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

33
33
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

18
18
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

66
66
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

174
174
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

71
71
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

48
48
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

77
77
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

374
374
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

95
95
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

289
289
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

144
144
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

174
174
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

305
305
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

236
236
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

149
149
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

79
79
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

214
214
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

632
632
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

572
572
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

359
359
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

343
343
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

85
85
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

260
260
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

89
89
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

85
85

Meer sportnieuws