Fans KV Oostende pakken eigenaars opnieuw hard aan

166 stemmen
Fans KV Oostende pakken eigenaars opnieuw hard aan

KV Oostende heeft zaterdagavond nagelaten om een gouden zaak te doen in de strijd om het behoud. Het leek op weg naar een gouden zege in Kortrijk dankzij een late goal van Ambrose, maar gaf zijn voorsprong drie minuten voor tijd toch weer uit handen. Het moest zo uiteindelijk vrede nemen met een 2-2 en blijft daardoor op een degradatieplaats hangen.


Bij winst was het op zijn minst naast AS Eupen en Zulte Waregem gekomen, maar nu blijft het voorlaatste met twee punten achterstand op de eerste veilige plaats. De kustploeg wist wel komaf te maken met een reeks van zes nederlagen op rij, maar dat was voor de supporters een schrale troost. Zij lieten tijdens de wedstrijd alweer hun onvrede duidelijk blijken.

De voorbije dagen kwamen supporters al protesteren op het oefencomplex van KVO en ook in het Guldensporenstafion was het prijs. Er werd Bengaals vuur afgestoken en er waren ook enkele niet mis te verstane spandoeken, met onder meer 'KVO for sale' als opschrift. Ze zijn duidelijk niet tevreden met het bewind van Pacific Media Group, de Amerikaanse eigenaars van de club.

BERGAF
PMG kreeg Oostende in de zomer van 2020 in handen. Hun eerste seizoen werd nog een succes, want KVO beëindigde de reguliere competitie op een knappe vijfde plaats met dank aan de aanstelling van Alexander Blessin en slimme transfers als Jack Hendry en Arthur Theate. Daarna ging het echter snel bergaf, onder meer omdat de sterkhouders massaal verkocht werden en er geen adequate vervangers kwamen.

Zou een verkoop beter zijn voor KVO?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

57
57
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

140
140
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

33
33
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

130
130
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

70
70
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

58
58
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

147
147
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

236
236
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

333
333
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

182
182
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

526
526
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

57
57
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

329
329
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

246
246
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

362
362
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

244
244
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

169
169
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

215
215
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

166
166
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

634
634
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

50
50
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

289
289
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

111
111

Meer sportnieuws