Vertessen geeft aan waarom hij Union boven Antwerp verkoos

330
Vertessen geeft aan waarom hij Union boven Antwerp verkoos

Union kan straks tegen Charleroi al niet meer rekenen op Dante Vanzeir, want de spits legt dit weekend al zijn medische testen af bij New York Red Bulls en dus besloot Karel Geraerts hem niet te selecteren. Het vertrek van de eenmalige Rode Duivel is een aderlating voor de Brusselaars, maar die hebben niet tot zijn vertrek gewacht om hem te vervangen.


Zaterdag werd Yorbe Vertessen immers al voorgesteld als nieuwe spits. De Jonge Duivel wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van PSV en daarmee slaat Union een mooie slag. De 22-jarige had ook nog andere opties en met Antwerp trok ook één van de voornaamste concurrenten van Union aan zijn mouw. Vertessen verkoos echter het Dudenpark boven de Bosuil.

Bij Het Laatste Nieuws geeft Vertessen aan dat het fraaie Europese parcours van Union meegespeeld heeft in zijn beslissing. "Dat ze nog op drie fronten actief zijn, vind ik heel interessant, dus het antwoord is ja", stelt hij. "De mogelijke titelstrijd van Union heeft mijn keuze vergemakkelijkt. Ik wil bereiken wat mogelijk is: bijvoorbeeld de titel, de beker en zo ver mogelijk gaan in de Europa League. Persoonlijk wil ik zoveel mogelijk goals maken. Een aantal doelpunten heb ik niet in mijn hoofd, omdat ik het niveau hier nog niet zo goed ken. Maar ik wil belangrijk zijn voor het team. Ik leg mijn lat hoog."

TERUG NAAR PSV
De komende maanden zal Vertessen eerst een basisplaats moeten zien af te dwingen. Daarvoor zal hij in de weegschaal liggen met Boniface en Nilsson. In principe blijft Vertessen wel maar een half seizoen. "Ja, Union is een tussenstap. Het is de vraag hoe alles gaat verlopen. Ik focus nu op dit half jaar om zoveel mogelijk minuten te maken, en dan zien we."

LEES OOK: Union SG flikt het weer: onbekende parel uit lage regionen

Is Vertessen een aanwinst voor Union?

Meest recent

'Wending in transfersoap: Genk shopt bij Anderlecht'

Zowel bij RSC Anderlecht als KRC Genk deed de eigen jeugd de kassa de voorbije maanden alweer stevig ...

103
103
'Club Brugge slaat toe: twee last-minute aanwinsten'

Zowel op inkomend als uitgaand vlak lijkt het huiswerk van Club Brugge al afgerond. Dat betekent ...

295
295
'Sibierski drukt stempel: Anderlecht breekt alle records'

In het slot van de mercato valt er plots nog heel wat te beleven bij RSC Anderlecht, dat woensdag de ...

437
437
'Antwerp pakt stevig uit: twee vliegen in één klap'

Traditiegetrouw heeft Antwerp alweer een drukke zomer achter de rug, waarin tot dusver al maar ...

277
277
Coucke scheert hoge toppen met megalomaan nieuw project

Marc Coucke heeft wel vaker laten zien dat hij niet bepaald bang is om groot te dromen. Ook nu duikt ...

78
78
‘Valse start Jesse Bisiwu: verdict bij Barça bekend’

Jesse Bisiwu maakte deze zomer de verrassende overstap van Club Brugge naar FC Barcelona. Nog voor ...

185
185
Charleroi stelt supertalent met geweldig filmpje voor

Sporting Charleroi heeft op de valreep nog een transfer afgerond. De Carolo’s zijn uitstekend ...

23
23
KV Kortrijk pakt uit met Anderlecht-talent

KV Kortrijk heeft op de slotdag van de zomermercato nog uitgepakt met een Anderlecht-talent. De ...

108
108
Anderlecht-fans komen plots met woest statement

RSC Anderlecht is behoorlijk aan het seizoen begonnen. Vooral de Europese kwalificatie voor de ...

438
438
José Mourinho slaat keihard terug op Vincent Kompany

José Mourinho is dit seizoen weer de hoofdtrainer van Real Madrid. De Portugese oefenmeester ...

348
348
Antwerp maakt nog last minute-vertrekker bekend

Royal Antwerp FC is bijna klaar op de zomermercato. Terwijl The Great Old nadrukkelijk in verband ...

156
156
‘Antwerp op zucht van stunt: groen licht Vermeeren’

Zien we Arthur Vermeeren binnenkort weer op de Bosuil? De middenvelder brak op jonge leeftijd door ...

353
353
STVV blijft gaan: Belgisch toptalent is elfde zomertransfer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

47
47
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht niet klaar, stunts Antwerp en OHL’

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dag bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

340
340
‘Grote verrassing: Mirisola trekt naar JPL-club’

KRC Genk wil op het slot van de zomermercato nog enkele deals afsluiten. Uitgaand wordt Robin ...

304
304
‘Enorme transferdomper: nog één Bertaccini-oplossing’

Adriano Bertaccini wil weg bij RSC Anderlecht en ook Paars-Wit wil de aanvaller lozen. Onder Vitor ...

444
444
'El Hadj blaast zélf transfer af ondanks akkoord Union'

Het slot van de zomermercato zit vol verrassingen. Ook bij Union SG is er een transfersoap van ...

243
243
Cercle krijgt nog nieuwe doelman van Monaco

Cercle Brugge is aan zijn seizoen begonnen met een twee op twaalf en had wellicht toch op meer ...

41
41
Genk heeft opvolger El Ouahdi helemaal binnen

Bij KRC Genk moesten ze in allerijl nog op zoek naar een extra versterking, want ze zagen deze week ...

96
96
Drukke dag Anderlecht: Bruno beoordeelt nieuwkomers

Anderlecht was woensdag zeer druk in de weer op de transfermarkt. Met Andrew Omobamidele, Oleg ...

538
538
'OHL wil ex-speler Club, Japanner voor Charleroi'

Donderdag is ook in België Deadline Day en dus zijn heel wat clubs nog druk in de weer. Bij OH ...

76
76
STVV strikt WK-ganger als ultieme attractie

Bij STVV hebben ze op de valreep ook nog enkele versterkingen aangetrokken. De Kanaries konden nog ...

69
69
'Anderlecht heeft aanwinst 11 klaar: één struikelblok'

Het was dinsdag een zeer drukke dag bij Anderlecht, want dat haalde maar liefst drie nieuwkomers ...

441
441
Anderlecht is gewaarschuwd: "We gaan er onze kans"

KV Kortrijk staat na drie wedstrijden met lege handen, maar volgens coach Michiel Jonckheere vertelt ...

379
379
Fans Anderlecht hoopvol en hebben grote lof voor één man

RSC Anderlecht deed tien zomertransfers. Dat waren er dus een stuk meer dan de vier à vijf ...

399
399

Meer sportnieuws