Vertessen geeft aan waarom hij Union boven Antwerp verkoos

330
Vertessen geeft aan waarom hij Union boven Antwerp verkoos

Union kan straks tegen Charleroi al niet meer rekenen op Dante Vanzeir, want de spits legt dit weekend al zijn medische testen af bij New York Red Bulls en dus besloot Karel Geraerts hem niet te selecteren. Het vertrek van de eenmalige Rode Duivel is een aderlating voor de Brusselaars, maar die hebben niet tot zijn vertrek gewacht om hem te vervangen.


Zaterdag werd Yorbe Vertessen immers al voorgesteld als nieuwe spits. De Jonge Duivel wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van PSV en daarmee slaat Union een mooie slag. De 22-jarige had ook nog andere opties en met Antwerp trok ook één van de voornaamste concurrenten van Union aan zijn mouw. Vertessen verkoos echter het Dudenpark boven de Bosuil.

Bij Het Laatste Nieuws geeft Vertessen aan dat het fraaie Europese parcours van Union meegespeeld heeft in zijn beslissing. "Dat ze nog op drie fronten actief zijn, vind ik heel interessant, dus het antwoord is ja", stelt hij. "De mogelijke titelstrijd van Union heeft mijn keuze vergemakkelijkt. Ik wil bereiken wat mogelijk is: bijvoorbeeld de titel, de beker en zo ver mogelijk gaan in de Europa League. Persoonlijk wil ik zoveel mogelijk goals maken. Een aantal doelpunten heb ik niet in mijn hoofd, omdat ik het niveau hier nog niet zo goed ken. Maar ik wil belangrijk zijn voor het team. Ik leg mijn lat hoog."

TERUG NAAR PSV
De komende maanden zal Vertessen eerst een basisplaats moeten zien af te dwingen. Daarvoor zal hij in de weegschaal liggen met Boniface en Nilsson. In principe blijft Vertessen wel maar een half seizoen. "Ja, Union is een tussenstap. Het is de vraag hoe alles gaat verlopen. Ik focus nu op dit half jaar om zoveel mogelijk minuten te maken, en dan zien we."

LEES OOK: Lardot geeft toe: Union ontsnapt, pech voor Standard

Is Vertessen een aanwinst voor Union?

Meest recent

Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

40
40
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

51
51
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

37
37
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

68
68
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

640
640
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

72
72
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

76
76
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

59
59
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

476
476
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

113
113
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

39
39
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

62
62
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

608
608
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

546
546
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

580
580
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

83
83
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1071
1071
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

363
363
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

52
52
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

107
107
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

556
556
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw target Anderlecht, plotse knaltransfer David'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

346
346
Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Lois Openda miste het WK na een miserabel seizoen bij Juventus. De aanvaller zit dit seizoen bij ...

109
109
Coucke kookt van woede en deelt snoeiharde boodschap

Marc Coucke heeft de voorbije uren opnieuw duidelijk laten merken dat hij zich niet zomaar neerlegt ...

354
354
Nu al onbegrip na debuut Romelu Lukaku bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku heeft zijn debuut bij Fenerbahçe gemaakt. In de Champions League ...

330
330

Meer sportnieuws