Vertessen geeft aan waarom hij Union boven Antwerp verkoos

330
Vertessen geeft aan waarom hij Union boven Antwerp verkoos

Union kan straks tegen Charleroi al niet meer rekenen op Dante Vanzeir, want de spits legt dit weekend al zijn medische testen af bij New York Red Bulls en dus besloot Karel Geraerts hem niet te selecteren. Het vertrek van de eenmalige Rode Duivel is een aderlating voor de Brusselaars, maar die hebben niet tot zijn vertrek gewacht om hem te vervangen.


Zaterdag werd Yorbe Vertessen immers al voorgesteld als nieuwe spits. De Jonge Duivel wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van PSV en daarmee slaat Union een mooie slag. De 22-jarige had ook nog andere opties en met Antwerp trok ook één van de voornaamste concurrenten van Union aan zijn mouw. Vertessen verkoos echter het Dudenpark boven de Bosuil.

Bij Het Laatste Nieuws geeft Vertessen aan dat het fraaie Europese parcours van Union meegespeeld heeft in zijn beslissing. "Dat ze nog op drie fronten actief zijn, vind ik heel interessant, dus het antwoord is ja", stelt hij. "De mogelijke titelstrijd van Union heeft mijn keuze vergemakkelijkt. Ik wil bereiken wat mogelijk is: bijvoorbeeld de titel, de beker en zo ver mogelijk gaan in de Europa League. Persoonlijk wil ik zoveel mogelijk goals maken. Een aantal doelpunten heb ik niet in mijn hoofd, omdat ik het niveau hier nog niet zo goed ken. Maar ik wil belangrijk zijn voor het team. Ik leg mijn lat hoog."

TERUG NAAR PSV
De komende maanden zal Vertessen eerst een basisplaats moeten zien af te dwingen. Daarvoor zal hij in de weegschaal liggen met Boniface en Nilsson. In principe blijft Vertessen wel maar een half seizoen. "Ja, Union is een tussenstap. Het is de vraag hoe alles gaat verlopen. Ik focus nu op dit half jaar om zoveel mogelijk minuten te maken, en dan zien we."

LEES OOK: Burgess doet tranen rollen met één korte boodschap

Is Vertessen een aanwinst voor Union?

Meest recent

'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

20
20
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

14
14
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

38
38
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

15
15
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

43
43
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

22
22
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

67
67
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

51
51
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

66
66
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

202
202
Scaloni waarschuwt héél Argentinië na afhaken van Messi

Lionel Messi heeft afgelopen nacht afscheid genomen van de Argentijnse nationale ploeg. De 39-jarige ...

65
65
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

54
54
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

40
40
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

192
192
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

116
116
Ronaldo-statement zindert na: "Niet uit te leggen"

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

81
81
Onverwachte Duivel eist basisplaats op: "Ongelooflijke speler"

Een aantal Rode Duivels heeft serieus indruk gemaakt tijdens het voorbije vierluik. Zo werden met ...

192
192
'Vitor Bruno onverbiddelijk: aanvaller definitief afgeschreven'

Nu de interland-periode erop zit, mag ook RSC Anderlecht zijn internationals terug verwelkomen. En ...

316
316
"Grootste teleurstelling" - Waalse pers boort Duivel de grond in

Het eerste interland-luik onder Mark van Bommel zit er weeral op. De nederlagen tegen Frankrijk ...

564
564
Nieuwe naam voor Van Bommel: grote uitblinker Jonge Duivels

De nationale beloften hebben zich rechtstreeks geplaatst voor het EK U21 van komende zomer. Ze deden ...

414
414
Eigen ploegmaat slaat terug: Godts compleet vernederd

Mika Godts vindt zichzelf even goed als een ploegmaat van hem bij PSG. "Ik heb dezelfde kwaliteiten ...

321
321
Kippenvel! Messi schittert in emotioneel Argentijns afscheid

Dinsdagnacht is een einde gekomen aan één van de mooiste hoofdstukken uit de moderne ...

118
118
Grote lichtpunten bij Duivels: "Over zes weken andere speler"

Het heeft niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Maandagavond stonden ze tot de 77ste minuut nochtans ...

310
310

Meer sportnieuws