OHL en STVV zien Play-Off I droom stilaan uitdoven

55 stemmen
OHL en STVV zien Play-Off I droom stilaan uitdoven

Na een intense strijd hebben OHL en STVV de punten onder mekaar verdeeld. De Kanaries klommen al vroeg op voorsprong aan de Leuvense Dreef maar ook de start van de Leuvenaren in de tweede helft mocht er zijn. Beide ploegen lijken ondertussen wel kansloos voor een plek in Play-Off I.


Met OHL en STVV stonden deze avond twee ploegen tegenover mekaar die rekenden op Play-Off II en nog stiekem hoopten op een plek bij de eerste vier. Daarvoor was vandaag wel absoluut een zege nodig. Bij de bezoekers kwam Bruno opnieuw in het elftal en ook Brys rekende met Tamari op één van zijn aanvallende pionnen.

Onmondig OHL slikt vroege tegentreffer

Beide ploegen toonden veel grinta in de openingsfase en dat zorgde voor heel wat storende fouten. Na nog geen tien minuten spelen waren het wel de Kanaries die al vroeg op voorsprong klommen: de Japanners Okazaki en Hayashi combineerden prima en die laatste werkte de 0-1 voorbij Cojocaru. Ook nadien hield STVV een vaak onmondig OHL lange tijd gemakkelijk af.

De thuisploeg knokte zich halfweg de eerste periode toch wat meer in de wedstrijd maar in de zone van de waarheid liep er altijd wel iets mis voor het team van Marc Brys. We waren al op tien minuten van de rust toen Tamari na een goede actie via een bezoekend been in hoekschop besloot. Even later ging ook een halve volley van diezelfde Tamari nipt over de kooi van Schmidt. Op slag van rust zagen we plots toch nog twee huizenhoge kansen: eerst trapte Boya een gat in de lucht en aan de overzijde trapte Patris binnen het bereik van de bezoekende doelman. Halfweg leidde STVV maar het had zijn schaapjes nog niet op het droge.

STVV bezorgt zichzelf een droomstart aan de Leuvense Dreef.

Kanonstart is deze keer voor OHL

Meteen na de pauze ging Teixeira in de fout door Schrijvers omver te beuken in de zestien meter. Scheidsrechter Boterberg zag er een strafschop in en vanaf elf meter stelde Thorsteinsson gelijk: 1-1. Deze keer kende OHL een droomstart en STVV kreeg eigenlijk wat het verdiende, na de openingstreffer zakte het veel te diep in en zelf creëerde het nog weinig, ook in het begin van die tweede periode.

Pas iets over het uur was er nog eens bezoekende dreiging maar Thorsteinsson verijdelde deze keer een doelpunt door zijn voet nog tegen een gevaarlijke poging te zetten. Aan de overzijde knalde Nsingi vanuit een scherpe hoek op doelman Schmidt. Met invaller Gonzalez kregen de Leuvenaren nadien nog een extra wapen, de topschutter mocht nog een klein halfuur opdraven. De Spanjaard toonde zich ook nog een paar keer maar een overwinning voor één van beide ploegen kwam er niet meer. Met deze puntendeling doen beide ploegen geen al te beste zaak richting de Play-Offs.

Scoreverloop:

0-1 (9') Hayashi, 1-1 (53') Thorsteinsson

LEES OOK: ‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren
58

Denkt u dat beide ploegen Play-Off II halen?

Meest recent

Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

3
3
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

107
107
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

17
17
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

53
53
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

34
34
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

111
111
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

123
123
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

47
47
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

58
58
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

291
291
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

158
158
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

50
50
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

219
219
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

145
145
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

93
93
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

433
433
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

337
337
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

138
138
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

99
99
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

174
174
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201

Meer sportnieuws