OHL en STVV zien Play-Off I droom stilaan uitdoven

55
OHL en STVV zien Play-Off I droom stilaan uitdoven

Na een intense strijd hebben OHL en STVV de punten onder mekaar verdeeld. De Kanaries klommen al vroeg op voorsprong aan de Leuvense Dreef maar ook de start van de Leuvenaren in de tweede helft mocht er zijn. Beide ploegen lijken ondertussen wel kansloos voor een plek in Play-Off I.


Met OHL en STVV stonden deze avond twee ploegen tegenover mekaar die rekenden op Play-Off II en nog stiekem hoopten op een plek bij de eerste vier. Daarvoor was vandaag wel absoluut een zege nodig. Bij de bezoekers kwam Bruno opnieuw in het elftal en ook Brys rekende met Tamari op één van zijn aanvallende pionnen.

Onmondig OHL slikt vroege tegentreffer

Beide ploegen toonden veel grinta in de openingsfase en dat zorgde voor heel wat storende fouten. Na nog geen tien minuten spelen waren het wel de Kanaries die al vroeg op voorsprong klommen: de Japanners Okazaki en Hayashi combineerden prima en die laatste werkte de 0-1 voorbij Cojocaru. Ook nadien hield STVV een vaak onmondig OHL lange tijd gemakkelijk af.

De thuisploeg knokte zich halfweg de eerste periode toch wat meer in de wedstrijd maar in de zone van de waarheid liep er altijd wel iets mis voor het team van Marc Brys. We waren al op tien minuten van de rust toen Tamari na een goede actie via een bezoekend been in hoekschop besloot. Even later ging ook een halve volley van diezelfde Tamari nipt over de kooi van Schmidt. Op slag van rust zagen we plots toch nog twee huizenhoge kansen: eerst trapte Boya een gat in de lucht en aan de overzijde trapte Patris binnen het bereik van de bezoekende doelman. Halfweg leidde STVV maar het had zijn schaapjes nog niet op het droge.

STVV bezorgt zichzelf een droomstart aan de Leuvense Dreef.

Kanonstart is deze keer voor OHL

Meteen na de pauze ging Teixeira in de fout door Schrijvers omver te beuken in de zestien meter. Scheidsrechter Boterberg zag er een strafschop in en vanaf elf meter stelde Thorsteinsson gelijk: 1-1. Deze keer kende OHL een droomstart en STVV kreeg eigenlijk wat het verdiende, na de openingstreffer zakte het veel te diep in en zelf creëerde het nog weinig, ook in het begin van die tweede periode.

Pas iets over het uur was er nog eens bezoekende dreiging maar Thorsteinsson verijdelde deze keer een doelpunt door zijn voet nog tegen een gevaarlijke poging te zetten. Aan de overzijde knalde Nsingi vanuit een scherpe hoek op doelman Schmidt. Met invaller Gonzalez kregen de Leuvenaren nadien nog een extra wapen, de topschutter mocht nog een klein halfuur opdraven. De Spanjaard toonde zich ook nog een paar keer maar een overwinning voor één van beide ploegen kwam er niet meer. Met deze puntendeling doen beide ploegen geen al te beste zaak richting de Play-Offs.

Scoreverloop:

0-1 (9') Hayashi, 1-1 (53') Thorsteinsson

LEES OOK: ‘Knaltransfer Zekri: KV Mechelen vangt nóg meer’

Denkt u dat beide ploegen Play-Off II halen?

Meest recent

Amorim verrast met rollen voor Moreira en Saelemaekers

AC Milan is afgelopen weekend zijn seizoen goed begonnen. De Rossoneri pakte in hun ...

1
1
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

0
0
Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet

Donderdag hopen Anderlecht, STVV en AA Gent hun ticket voor hun respectievelijke Europese league ...

17
17
Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

63
63
Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Na de derde speeldag in de Jupiler Pro League zijn er nog drie teams die met het maximum van de ...

178
178
'Standard alsnog verlost van overbodige grootverdiener'

Voor Standard belooft het nog een bewogen einde van de zomerse transferperiode te gaan worden. Op ...

52
52
Trossard en Besiktas briesen na schandalige klap

Afgelopen weekend werd in de Turkse competitie de tweede speeldag afgewerkt en die werd voor de Rode ...

91
91
'STVV baalt: nòg plotse miljoenentransfer sterkhouder'

STVV kwam afgelopen weekend niet in actie, want de Kanaries mochten zich sparen voor de return tegen ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

345
345
Thorup krijgt de volle laag bij Genk: grijpt De Condé in?

KRC Genk is dit seizoen wisselvallig begonnen. Tegen Royal Antwerp leken de Limburgers op weg naar ...

372
372
Issame Charaï maakt Westerlo af: transfers nakend?

Westerlo kreeg afgelopen speeldag een pak voor de broek in de Jupiler Pro League. De Kemphanen ...

80
80
Infantino haalt snoeihard uit na FIFA-controverse

Gianni Infantino ligt zwaar onder vuur bij de FIFA. De voorzitter van de wereldvoetbalbond krijgt na ...

152
152
"Negatieve exponent" - Vandenbempt vreest voor titularis Club

Club Brugge blijft na drie speeldagen in de Jupiler Pro League zijn perfecte rapport behouden. ...

331
331
'Contract tot 2032: supertransfer Bradley Barcola nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

93
93
'Eerste doorbraak Ordoñez: Club ruikt spetterend bedrag'

Club Brugge lijkt in het uiterste slot van de transferperiode dan toch nog een grote uitgaande ...

391
391
'STVV houdt hart vast: volgende steunpilaar naar exit'

STVV bereidt zich momenteel voor op één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

321
321
Geurtje aan comeback Antwerp: ex-ref spreekt ferme taal

KRC Genk heeft zaterdagavond twee kostbare punten verspeeld. In de slotfase gaf het immers nog een ...

789
789
Godts debuteert bij PSG: Franse pers streng maar hoopvol

Ook in de Franse Ligue 1 is de kop eraf. En de openingsspeeldag leidde meteen tot puntenverlies voor ...

351
351
In extremis toptransfer Tresoldi: Leko doet boekje open

Nicolo Tresoldi kan voorlopig niet stoppen met scoren dit seizoen. Zondag bezorgde hij Club Brugge ...

547
547
Bijzondere wissel bij Antwerp: transfer in de maak?

Antwerp FC zorgde zaterdagavond voor een spectaculaire comeback in de slotfase tegen KRC Genk (4-4). ...

367
367
'Premier League davert: Arsenal-bom vlak voor deadline'

Arsenal FC is uitstekend aan het seizoen begonnen. Na de zege in de Community Shield werd ook ...

137
137
Club gered door VAR? Analisten vellen verdict penaltyfase

Club Brugge heeft zijn perfecte rapport intact gehouden met een zege tegen Cercle Brugge. Een ...

1273
1273
Miljoenentransfer Epolo: Wilmots spreekt duidelijke taal

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

374
374
Toptransfer na derby: Club-uitblinker kan meteen vertrekken

Club Brugge won de derby tegen Cercle dankzij een uitblinker die opnieuw het verschil maakte. Net nu ...

1039
1039
'Vuurwerk in Manchester: City heeft WK-sensatie beet'

Rodri werd deze week officieel gepresenteerd bij FC Barcelona. Manchester City speelde zo ...

134
134

Meer sportnieuws