KV Mechelen likt zijn wonden: "We blijven hangen"

door
KV Mechelen likt zijn wonden:

KV Mechelen speelde een matige partij op het veld van KVC Westerlo en verloor terecht met 2-0. De Maneblussers moeten zo toch nog naar onderen kijken. Jannes Van Hecke zag ook dat KVM niet goed voor de dag kwam en reageerde na de partij bij Sporza.


"We hebben vandaag geen aanspraak gemaakt op de overwinning. Het was een moeilijke wedstrijd voor ons. We begonnen zeer aarzelend, met de 0-1 als logisch gevolg. In de tweede helft leken we ons dan te kunnen herpakken, maar we moesten meteen zuur toekijken hoe een stilstaande fase voor een dubbele achterstand zorgde. Uiteindelijk is het dus een terechte uitslag. We hebben zelf gewoon te weinig kunnen creëren. We misten dan ook enkele belangrijke spelers in ons elftal. We blijven zo wat hangen in het klassement. Spijtig", liet de speler weten.

KV Mechelen staat voorlopig op een dertiende plaats in de Jupiler Pro League. De Maneblussers hebben momenteel 25 punten en dat zijn er vijf meer dan Zulte Waregem. Zij staan op een zestiende plaats en nemen het morgen nog op tegen Club Brugge. Bij KVM hopen ze alvast dat de ploegen onderaan de rangschikking dit weekend niet al te veel punten weten te sprokkelen. Anders komt het degradatiespook weer rond de hoek kijken.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend
239

Gaat KVM nog in de degradatiestrijd verwikkeld geraken?

Meest recent

'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

5
5
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

6
6
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

17
17
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

47
47
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

34
34
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

74
74
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

94
94
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

224
224
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

239
239
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

364
364
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

305
305
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

257
257
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

305
305
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

84
84
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

196
196
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

288
288
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

66
66
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

126
126
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

187
187
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

194
194
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

127
127
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

79
79

Meer sportnieuws