Paars-Witte talenten tonen grote klasse in Virton

door
Paars-Witte talenten tonen grote klasse in Virton

Na een wedstrijd met enkel prachtdoelpunten heeft RSCA Futures voorlopig weer een plek bemachtigd bij de eerste zes, goed voor een heerlijke strijd richting de titel in de Challenger Pro League. De jonge talenten van Paars-Wit toonden zich in Virton lange tijd zeer efficiënt, gekruid met een paar heerlijke goals.


In de Challenger Pro League lagen de Paars-Witte beloften nog steeds op koers om een plek te bemachtigen bij de eerste zes, goed voor de Champion Play-Offs. Deze namiddag moest het jonge Anderlecht op bezoek bij Virton, die grepen vorige week een levenslijn onderin door na een spektakelrijke wedstrijd de zege te pakken bij concurrent Dender. De ploeg uit de provincie Luxemburg had zo plots weer uitzicht op het behoud.

Paars-Witte talenten zorgen voor vuurwerk

De jonge talenten van Neerpede begonnen prima in het verre Virton. Na een kwartier spelen dribbelde Camara zich prima vrij op links, zijn perfecte voorzet werd door Agyei fantastisch op de slof genomen aan de tweede paal en via de onderkant van de lat ging de bal in doel: 0-1. De thuisploeg kreeg ook zijn momenten maar het was Paars-Wit dat uiterst efficiënt was in het openingshalfuur: tien minuten later haalde Bellman (nieuwkomer uit Zweden) uit vanop een meter of twintig en zijn krul ging fantastisch naast Vincensini in doel: 0-2. De hekkensluiter uit de Challenger Pro League kreeg vlak voor de pauze toch weer hoop toen man in vorm Abdallah met een eveneens prachtige volley de 1-2 in doel schoot. Na een spektakelrijke eerste helft was dat meteen ook de ruststand.

RSCA Futures toont zich efficiënt in het eerste halfuur met prachtige doelpunten.

Topschutter doet boeken toe

Ook na de pauze bleven de bezoekers uiterst efficiënt in de zone van de waarheid. Na een paar minuten spelen werd Stassin prima in de loop aangespeeld en met een gekruist schot zette hij de Futures weer op rozen: 1-3. Voor Virton was het nu helemaal een hopeloze zaak en de thuisploeg toonde nadien vooral waarom het helemaal onderin staat in deze Challenger Pro League. Uiteindelijk trok het team van Gillet de zege eenvoudig over de streep en zo dienen ze Virton toch weer een mokerslag toe in de degradatiestrijd.

Scoreverloop:

0-1 (18') Agyei, 0-2 (28') Bellman, 1-2 (43') Abdallah, 1-3 (48') Stassin

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Halen de Futures de top-zes?

Meest recent

Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

21
21
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

93
93
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

62
62
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

33
33
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

26
26
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

166
166
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

304
304
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

191
191
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

117
117
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

331
331
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

182
182
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

333
333
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

156
156
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

86
86
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

619
619
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

299
299
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

706
706
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

479
479
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

301
301
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

187
187
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

149
149
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

118
118
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

107
107
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

183
183

Meer sportnieuws