'KRC Genk is Beerschot snel af voor oude bekende'

door
'KRC Genk is Beerschot snel af voor oude bekende'

KRC Genk doet het niet goed met zijn jonkies in de Challenger Pro League. Head of Football Dimitri De Condé liet weken geleden verstaan dat ze nog versterking zouden halen, want Racing Genk wil niet degraderen uit de reeks. Er is een opvallende transfer in de maak.


Volgens Het Belang van Limburg staat Dries Wouters op het punt om terug te keren naar Genk. De 26-jarige defensieve middenvelder/verdediger zit op een zijspoor bij KV Mechelen, waar Steven Defour hem naar de B-kern stuurde. KVM huurt Wouters van Schalke 04 en ook daar lijkt hij geen toekomst meer te hebben.

TERUGKEER

Bij Genk zou Wouters voor de nodige ervaring moeten zorgen en vooral een kwaliteitsinjectie brengen. Beerschot had ook concrete interesse in de komst van Wouters, maar die kiest wellicht voor een terugkeer naar de club waar hij zijn debuut maakte in eerste klasse. Wouters kende tot op heden een wisselvallige carrière, waarin hij te weinig echt aan de bak kwam. Op zijn 26ste speelde hij nog maar 78 wedstrijden op het hoogste niveau.

Bij KRC Genk kwam hij 66 keer in actie en kende hij dus zijn beste periode. Wouters ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Schalke 04. KV Mechelen had een aankoopoptie op de speler, maar die optie wordt dus zeker niet gelicht. Jong Genk kent een moeilijk seizoen en verloor gisteren nog met 3-2 van Beerschot. Anouar Ait El Hadj deed ook mee, maar hij zal wellicht snel zijn kans willen grijpen bij de A-ploeg.

LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

🚀

Moet Genk hem halen voor zijn beloftenteam?

Meest recent

Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

0
0
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

22
22
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

111
111
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

256
256
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

58
58
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

144
144
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

465
465
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

254
254
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

169
169
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

51
51
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

27
27
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

229
229
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

79
79
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

487
487
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

186
186
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

179
179
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

405
405
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

399
399
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

306
306
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

141
141
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

234
234
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

594
594
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

154
154
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

124
124

Meer sportnieuws