'KRC Genk is Beerschot snel af voor oude bekende'

523 stemmen
'KRC Genk is Beerschot snel af voor oude bekende'

KRC Genk doet het niet goed met zijn jonkies in de Challenger Pro League. Head of Football Dimitri De Condé liet weken geleden verstaan dat ze nog versterking zouden halen, want Racing Genk wil niet degraderen uit de reeks. Er is een opvallende transfer in de maak.


Volgens Het Belang van Limburg staat Dries Wouters op het punt om terug te keren naar Genk. De 26-jarige defensieve middenvelder/verdediger zit op een zijspoor bij KV Mechelen, waar Steven Defour hem naar de B-kern stuurde. KVM huurt Wouters van Schalke 04 en ook daar lijkt hij geen toekomst meer te hebben.

TERUGKEER

Bij Genk zou Wouters voor de nodige ervaring moeten zorgen en vooral een kwaliteitsinjectie brengen. Beerschot had ook concrete interesse in de komst van Wouters, maar die kiest wellicht voor een terugkeer naar de club waar hij zijn debuut maakte in eerste klasse. Wouters kende tot op heden een wisselvallige carrière, waarin hij te weinig echt aan de bak kwam. Op zijn 26ste speelde hij nog maar 78 wedstrijden op het hoogste niveau.

Bij KRC Genk kwam hij 66 keer in actie en kende hij dus zijn beste periode. Wouters ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Schalke 04. KV Mechelen had een aankoopoptie op de speler, maar die optie wordt dus zeker niet gelicht. Jong Genk kent een moeilijk seizoen en verloor gisteren nog met 3-2 van Beerschot. Anouar Ait El Hadj deed ook mee, maar hij zal wellicht snel zijn kans willen grijpen bij de A-ploeg.

LEES OOK: WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

🚀

Moet Genk hem halen voor zijn beloftenteam?

Meest recent

Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

15
15
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

3
3
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

19
19
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

15
15
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

109
109
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

87
87
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

19
19
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

107
107
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

22
22
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

263
263
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

351
351
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

157
157
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

104
104
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

784
784
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

459
459
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

813
813
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

599
599
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128

Meer sportnieuws