Man City duwt Arsenal kopje onder na slaapverwekkend duel

85 stemmen
Man City duwt Arsenal kopje onder na slaapverwekkend duel

In de vier de ronde van de FA Cup stond vanavond de topwedstrijd tussen Manchester City en Arsenal op het programma. Met Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Sambi Lokonga kwamen er drie Belgen aan spelen toe tijdens deze partij. Man City won na een povere match met 1-0 en plaatste zich zo voor de volgende ronde.


Trossard begon sterk aan de partij. Hij wist Tomiyasu te bedienen na een goede dribbel en zijn schot werd gered door Ortega. De aankoop van 30 miljoen euro was nadien weer gevaarlijk. Een goed schot van de Belg werd ook gered door Ortega. Het waren de Belgen die voor het gevaar zorgden, want KDB was aan de overzijde op zijn beurt heel dicht bij de 1-0. Zijn schot ging net naast. Haaland probeerde het ook eens met een omhaal, maar de Noor had geen succes. Na een toch wel teleurstellende eerste helft was het 0-0.

SAAIE PARTIJ

In de tweede helft mocht Lokonga opdraven. Zo stonden er drie Belgen op het veld, maar ook in de tweede helft bleven we op onze honger zitten. Het was een gezapig duel zonder al te veel tempo. Het was koffiedik kijken wie de zege eventueel naar zich zou toetrekken. Na 63 minuten schoten we plots wakker, toen Alvarez plots uitpakte met een knap schot op de paal. In de daaropvolgende fase wist Aké de bal mooi in doel te plaatsen: 1-0 voor City. Na 65 minuten haalde Arteta Trossard, een sterke eerste en onzichtbare tweede helft, naar de kant.

De match leek eindelijk te zijn losgebarsten, want plots ging het tempo de hoogte in. Arsenal ging plots drukken en drukte City tegen eigen doel, maar dat stormpje ging snel liggen. Guardiola haalde na 75 minuten De Bruyne naar de kant, maar dat veranderde niets meer aan het spelbeeld. City hield de 1-0 vast en gaat door naar de volgende ronde.

LEES OOK: 'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Gaat City de FA Cup winnen?

Meest recent

Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

7
7
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

35
35
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

12
12
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

48
48
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

344
344
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

81
81
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

151
151
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

63
63
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

208
208
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

58
58
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

90
90
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

115
115
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

103
103
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

166
166
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

99
99
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

130
130
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

350
350
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

161
161
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

156
156
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

93
93
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

172
172
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

267
267
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

57
57
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

234
234

Meer sportnieuws