Man City duwt Arsenal kopje onder na slaapverwekkend duel

85
Man City duwt Arsenal kopje onder na slaapverwekkend duel

In de vier de ronde van de FA Cup stond vanavond de topwedstrijd tussen Manchester City en Arsenal op het programma. Met Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Sambi Lokonga kwamen er drie Belgen aan spelen toe tijdens deze partij. Man City won na een povere match met 1-0 en plaatste zich zo voor de volgende ronde.


Trossard begon sterk aan de partij. Hij wist Tomiyasu te bedienen na een goede dribbel en zijn schot werd gered door Ortega. De aankoop van 30 miljoen euro was nadien weer gevaarlijk. Een goed schot van de Belg werd ook gered door Ortega. Het waren de Belgen die voor het gevaar zorgden, want KDB was aan de overzijde op zijn beurt heel dicht bij de 1-0. Zijn schot ging net naast. Haaland probeerde het ook eens met een omhaal, maar de Noor had geen succes. Na een toch wel teleurstellende eerste helft was het 0-0.

SAAIE PARTIJ

In de tweede helft mocht Lokonga opdraven. Zo stonden er drie Belgen op het veld, maar ook in de tweede helft bleven we op onze honger zitten. Het was een gezapig duel zonder al te veel tempo. Het was koffiedik kijken wie de zege eventueel naar zich zou toetrekken. Na 63 minuten schoten we plots wakker, toen Alvarez plots uitpakte met een knap schot op de paal. In de daaropvolgende fase wist Aké de bal mooi in doel te plaatsen: 1-0 voor City. Na 65 minuten haalde Arteta Trossard, een sterke eerste en onzichtbare tweede helft, naar de kant.

De match leek eindelijk te zijn losgebarsten, want plots ging het tempo de hoogte in. Arsenal ging plots drukken en drukte City tegen eigen doel, maar dat stormpje ging snel liggen. Guardiola haalde na 75 minuten De Bruyne naar de kant, maar dat veranderde niets meer aan het spelbeeld. City hield de 1-0 vast en gaat door naar de volgende ronde.

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

Gaat City de FA Cup winnen?

Meest recent

Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

9
9
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

9
9
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

61
61
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

56
56
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

81
81
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

58
58
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

60
60
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

161
161
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

252
252
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

78
78
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

415
415
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

473
473
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

191
191
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

131
131
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

126
126
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

202
202
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

195
195
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1725
1725
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

406
406
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

311
311

Meer sportnieuws