Standard zet Club Brugge zwaar onder druk na vlotte zege

199 stemmen
Standard zet Club Brugge zwaar onder druk na vlotte zege

Standard opende vanavond de debatten met een thuispartij tegen KAS Eupen. De Rouches moeten winnen om hun kansen op de top vier gaaf te houden én de concurrenten af te houden voor de Europe play-offs. De Luikenaars toonden karakter en wonnen met 3-1.


De partij begon aan een gezapig tempo, maar bij de eerste echt grote kans was het meteen wel raak. Christie-Davis trapte na een goed een-tweetje met Baiye nog op Bodart, maar in de herneming had de goed gevolgde Charles-Cook de bal maar binnen te tikken: 0-1. De thuisploeg bakte er werkelijk niets van en Eupen hield makkelijk stand. Het was zelfs de meest dreigende ploeg en halverwege de eerste helft was die 0-1 een terechte tussenstand.

TWEE GOALS OP VIER MINUTEN

Nadien ging het plots snel. Na geharrewar voor doel maakte Balikwisha een beetje uit het niets de gelijkmaker. Standard tankte vertrouwen en Zinckernagel trapte vier minuten later de 2-1 tegen de touwen. Een ommekeer die niemand had zien aankomen. Die 2-1 was ook de ruststand. De Rouches begonnen goed aan die tweede periode. Perica miste een enorme mogelijkheid, maar enkele minuten later zorgde hij voor de 3-1. Daardoor leek de partij al na een uur gespeeld te zijn.

Standard was baas en gaf de zege niet meer uit handen, ook al trof Prevljak nog de paal. De Luikenaars tikken na 23 speeldagen zo af op 37 punten en staan op gelijke hoogte met Club Brugge, dat zondag naar Zulte Waregem trekt. 

Scoreverloop:
  • 0-1 (11') Regan Charles-Cook
  • 1-1 (31') William Balikwisha
  • 2-1 (35') Phillip Zinckernagel
  • 3-1 (59') Stipe Perica

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Gaat Standard de top vier halen?

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

36
36
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

25
25
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

11
11
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

16
16
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

13
13
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

60
60
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

121
121
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

403
403
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

41
41
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

272
272
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

56
56
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

205
205
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

645
645
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

313
313
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

407
407
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

590
590
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

374
374
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

157
157
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

66
66
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

81
81
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

162
162
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

62
62

Meer sportnieuws