'Topcoach weigert aanbieding van Rode Duivels'

door
'Topcoach weigert aanbieding van Rode Duivels'

Het is intussen al zowat twee maanden geleden dat Roberto Martinez aankondigde dat hij het voor bekeken zou houden bij de Rode Duivels, na de pijnlijke uitschakeling in de groepsfase van het WK. De Spanjaard ging enkele weken geleden alweer aan de slag als bondscoach van Portugal, maar op zijn opvolgers als technisch directeur en bondscoach in ons land is het nog steeds wachten.


De KBVB stelde een task force samen om de zoektocht te leiden, bestaande uit CEO Peter Bossaert, Bart Verhaeghe, Sven Jaecques en Pierre Locht. Zij nemen echter hun tijd en buigen zich momenteel over de kandidaturen die de voorbije weken binnengestroomd zijn. De shortlist wordt samengesteld en daarop zouden enkele grote namen prijken.

WEIGERING

Joachim Löw was één van de namen die de voorbije dagen naar voor geschoven werd. De 62-jarige Duitser is vrij sinds hij anderhalf jaar geleden na het EK stopte als bondscoach van Duitsland, een functie die hij maar liefst vijftien jaar uitgevoerd had. Hij gaf in november al aan klaar te zijn voor een nieuwe uitdaging en dat zou dus de Rode Duivels kunnen zijn. Alleen ontkent zijn makelaar Harun Arslan bij Sport BILD dat Löw kandidaat is om de nationale ploeg over te nemen. "Daar is niets van aan", luidt zijn korte maar krachtige reactie. Er lijkt dus alweer een naam geschrapt te mogen worden. Het blijft zo koffiedik kijken wie de opvolger van Martinez zal worden.

Ook André Villas-Boas is blijkbaar geen optie meer. De Portugees werd volgens journalist Sasha Tavolieri wel degelijk gepolst, maar de voormalige trainer van Chelsea, Tottenham, Marseille en Zenit Sint-Petersburg zou het voorstel hebben geweigerd. Mauricio Pochettino lijkt dan weer financieel compleet onhaalbaar te zijn. De zoektocht gaat dus voort.

LEES OOK: Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Zal België binnen de maand een coach hebben?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: witte rook voor Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

9
9
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

3
3
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

59
59
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

94
94
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

41
41
Van der Elst verbluft door prestatie RSCA-smaakmaker

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

123
123
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

137
137
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

251
251
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

135
135
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

47
47
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

110
110
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

38
38
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

175
175
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

206
206
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

250
250
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

82
82
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

87
87
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

546
546
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

60
60
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

205
205
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

282
282
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

606
606
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

401
401

Meer sportnieuws