'Topcoach weigert aanbieding van Rode Duivels'

door
'Topcoach weigert aanbieding van Rode Duivels'

Het is intussen al zowat twee maanden geleden dat Roberto Martinez aankondigde dat hij het voor bekeken zou houden bij de Rode Duivels, na de pijnlijke uitschakeling in de groepsfase van het WK. De Spanjaard ging enkele weken geleden alweer aan de slag als bondscoach van Portugal, maar op zijn opvolgers als technisch directeur en bondscoach in ons land is het nog steeds wachten.


De KBVB stelde een task force samen om de zoektocht te leiden, bestaande uit CEO Peter Bossaert, Bart Verhaeghe, Sven Jaecques en Pierre Locht. Zij nemen echter hun tijd en buigen zich momenteel over de kandidaturen die de voorbije weken binnengestroomd zijn. De shortlist wordt samengesteld en daarop zouden enkele grote namen prijken.

WEIGERING

Joachim Löw was één van de namen die de voorbije dagen naar voor geschoven werd. De 62-jarige Duitser is vrij sinds hij anderhalf jaar geleden na het EK stopte als bondscoach van Duitsland, een functie die hij maar liefst vijftien jaar uitgevoerd had. Hij gaf in november al aan klaar te zijn voor een nieuwe uitdaging en dat zou dus de Rode Duivels kunnen zijn. Alleen ontkent zijn makelaar Harun Arslan bij Sport BILD dat Löw kandidaat is om de nationale ploeg over te nemen. "Daar is niets van aan", luidt zijn korte maar krachtige reactie. Er lijkt dus alweer een naam geschrapt te mogen worden. Het blijft zo koffiedik kijken wie de opvolger van Martinez zal worden.

Ook André Villas-Boas is blijkbaar geen optie meer. De Portugees werd volgens journalist Sasha Tavolieri wel degelijk gepolst, maar de voormalige trainer van Chelsea, Tottenham, Marseille en Zenit Sint-Petersburg zou het voorstel hebben geweigerd. Mauricio Pochettino lijkt dan weer financieel compleet onhaalbaar te zijn. De zoektocht gaat dus voort.

LEES OOK: Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Zal België binnen de maand een coach hebben?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

57
57
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

22
22
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

46
46
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

42
42
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

76
76
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

210
210
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

173
173
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

288
288
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

359
359
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

95
95
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

154
154
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

145
145
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

290
290
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

938
938
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

391
391
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

293
293
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

794
794
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

223
223
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

734
734
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

154
154
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1061
1061

Meer sportnieuws