'Topcoach weigert aanbieding van Rode Duivels'

913 stemmen
'Topcoach weigert aanbieding van Rode Duivels'

Het is intussen al zowat twee maanden geleden dat Roberto Martinez aankondigde dat hij het voor bekeken zou houden bij de Rode Duivels, na de pijnlijke uitschakeling in de groepsfase van het WK. De Spanjaard ging enkele weken geleden alweer aan de slag als bondscoach van Portugal, maar op zijn opvolgers als technisch directeur en bondscoach in ons land is het nog steeds wachten.


De KBVB stelde een task force samen om de zoektocht te leiden, bestaande uit CEO Peter Bossaert, Bart Verhaeghe, Sven Jaecques en Pierre Locht. Zij nemen echter hun tijd en buigen zich momenteel over de kandidaturen die de voorbije weken binnengestroomd zijn. De shortlist wordt samengesteld en daarop zouden enkele grote namen prijken.

WEIGERING

Joachim Löw was één van de namen die de voorbije dagen naar voor geschoven werd. De 62-jarige Duitser is vrij sinds hij anderhalf jaar geleden na het EK stopte als bondscoach van Duitsland, een functie die hij maar liefst vijftien jaar uitgevoerd had. Hij gaf in november al aan klaar te zijn voor een nieuwe uitdaging en dat zou dus de Rode Duivels kunnen zijn. Alleen ontkent zijn makelaar Harun Arslan bij Sport BILD dat Löw kandidaat is om de nationale ploeg over te nemen. "Daar is niets van aan", luidt zijn korte maar krachtige reactie. Er lijkt dus alweer een naam geschrapt te mogen worden. Het blijft zo koffiedik kijken wie de opvolger van Martinez zal worden.

Ook André Villas-Boas is blijkbaar geen optie meer. De Portugees werd volgens journalist Sasha Tavolieri wel degelijk gepolst, maar de voormalige trainer van Chelsea, Tottenham, Marseille en Zenit Sint-Petersburg zou het voorstel hebben geweigerd. Mauricio Pochettino lijkt dan weer financieel compleet onhaalbaar te zijn. De zoektocht gaat dus voort.

LEES OOK: Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Zal België binnen de maand een coach hebben?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

39
39
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

60
60
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

27
27
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

62
62
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

95
95
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

91
91
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

64
64
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

340
340
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

123
123
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

67
67
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

305
305
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

291
291
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

99
99
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

154
154
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

146
146
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

295
295
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

258
258
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

169
169
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

376
376
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

603
603
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

390
390
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

186
186
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws