'Topcoach weigert aanbieding van Rode Duivels'

door
'Topcoach weigert aanbieding van Rode Duivels'

Het is intussen al zowat twee maanden geleden dat Roberto Martinez aankondigde dat hij het voor bekeken zou houden bij de Rode Duivels, na de pijnlijke uitschakeling in de groepsfase van het WK. De Spanjaard ging enkele weken geleden alweer aan de slag als bondscoach van Portugal, maar op zijn opvolgers als technisch directeur en bondscoach in ons land is het nog steeds wachten.


De KBVB stelde een task force samen om de zoektocht te leiden, bestaande uit CEO Peter Bossaert, Bart Verhaeghe, Sven Jaecques en Pierre Locht. Zij nemen echter hun tijd en buigen zich momenteel over de kandidaturen die de voorbije weken binnengestroomd zijn. De shortlist wordt samengesteld en daarop zouden enkele grote namen prijken.

WEIGERING

Joachim Löw was één van de namen die de voorbije dagen naar voor geschoven werd. De 62-jarige Duitser is vrij sinds hij anderhalf jaar geleden na het EK stopte als bondscoach van Duitsland, een functie die hij maar liefst vijftien jaar uitgevoerd had. Hij gaf in november al aan klaar te zijn voor een nieuwe uitdaging en dat zou dus de Rode Duivels kunnen zijn. Alleen ontkent zijn makelaar Harun Arslan bij Sport BILD dat Löw kandidaat is om de nationale ploeg over te nemen. "Daar is niets van aan", luidt zijn korte maar krachtige reactie. Er lijkt dus alweer een naam geschrapt te mogen worden. Het blijft zo koffiedik kijken wie de opvolger van Martinez zal worden.

Ook André Villas-Boas is blijkbaar geen optie meer. De Portugees werd volgens journalist Sasha Tavolieri wel degelijk gepolst, maar de voormalige trainer van Chelsea, Tottenham, Marseille en Zenit Sint-Petersburg zou het voorstel hebben geweigerd. Mauricio Pochettino lijkt dan weer financieel compleet onhaalbaar te zijn. De zoektocht gaat dus voort.

LEES OOK: Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Zal België binnen de maand een coach hebben?

Meest recent

Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

39
39
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

20
20
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

36
36
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

257
257
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

278
278
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

127
127
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

221
221
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

729
729
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

51
51
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

187
187
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

262
262
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

108
108
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

85
85
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

196
196
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

201
201
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

346
346
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

184
184
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

60
60
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

145
145
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

43
43
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

227
227
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

236
236
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

290
290
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

114
114
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

102
102

Meer sportnieuws