'Topcoach weigert aanbieding van Rode Duivels'

913 stemmen
'Topcoach weigert aanbieding van Rode Duivels'

Het is intussen al zowat twee maanden geleden dat Roberto Martinez aankondigde dat hij het voor bekeken zou houden bij de Rode Duivels, na de pijnlijke uitschakeling in de groepsfase van het WK. De Spanjaard ging enkele weken geleden alweer aan de slag als bondscoach van Portugal, maar op zijn opvolgers als technisch directeur en bondscoach in ons land is het nog steeds wachten.


De KBVB stelde een task force samen om de zoektocht te leiden, bestaande uit CEO Peter Bossaert, Bart Verhaeghe, Sven Jaecques en Pierre Locht. Zij nemen echter hun tijd en buigen zich momenteel over de kandidaturen die de voorbije weken binnengestroomd zijn. De shortlist wordt samengesteld en daarop zouden enkele grote namen prijken.

WEIGERING

Joachim Löw was één van de namen die de voorbije dagen naar voor geschoven werd. De 62-jarige Duitser is vrij sinds hij anderhalf jaar geleden na het EK stopte als bondscoach van Duitsland, een functie die hij maar liefst vijftien jaar uitgevoerd had. Hij gaf in november al aan klaar te zijn voor een nieuwe uitdaging en dat zou dus de Rode Duivels kunnen zijn. Alleen ontkent zijn makelaar Harun Arslan bij Sport BILD dat Löw kandidaat is om de nationale ploeg over te nemen. "Daar is niets van aan", luidt zijn korte maar krachtige reactie. Er lijkt dus alweer een naam geschrapt te mogen worden. Het blijft zo koffiedik kijken wie de opvolger van Martinez zal worden.

Ook André Villas-Boas is blijkbaar geen optie meer. De Portugees werd volgens journalist Sasha Tavolieri wel degelijk gepolst, maar de voormalige trainer van Chelsea, Tottenham, Marseille en Zenit Sint-Petersburg zou het voorstel hebben geweigerd. Mauricio Pochettino lijkt dan weer financieel compleet onhaalbaar te zijn. De zoektocht gaat dus voort.

LEES OOK: Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Zal België binnen de maand een coach hebben?

Meest recent

Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

2
2
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

17
17
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

100
100
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

74
74
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

16
16
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

90
90
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

194
194
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

251
251
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

254
254
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

50
50
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

52
52
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

95
95
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

102
102
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

85
85
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

181
181
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

67
67
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

289
289
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

115
115
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

280
280
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

353
353
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

205
205

Meer sportnieuws