'Belgische topclub dacht aan stunttransfer Nainggolan'

door
'Belgische topclub dacht aan stunttransfer Nainggolan'

Radja Nainggolan speelt de komende maanden wellicht terug in Italië. De 34-jarige middenvelder kan bij SPAL tekenen, waar hij zijn ex-ploegmaat Daniele De Rossi als trainer tegen het lijf zou lopen. De ex-Rode Duivel kreeg ondertussen een mooi aanbod en gaat dat wellicht aanvaarden. Hij kon ook rekenen op Belgische interesse.


Nainggolan zou een contract tot het einde van het seizoen kunnen ondertekenen en volgens Italiaanse media vraag hij daarvoor 500.000 euro. Een eerste voorstel van 200.000 euro van SPAL werd al geweigerd door de Belg. Maar SPAL geeft niet op en kwam met een tegenbod van 300.000 euro met enkele bonussen. De kans is heel groot dat de speler daarop zal ingaan.

SERIE A

Nainggolan heeft wel nog enkele ploegen die zijn komst wel zien zitten. Cagliari werd al vaker genoemd, maar concreet lijkt de interesse van zijn ex-team niet te zijn. Er is ook een kans dat Nainggolan zal terugkeren naar de Serie A, want Italiaanse media melden dat ook Hellas Verona en Salernitana wel graten zien in zijn komst. De komende dagen zal er wellicht meer duidelijkheid komen over de toekomst van de ervaren middenvelder.

Nainggolan liet al verstaan dat hij zeker niet in België zal blijven, ook al polsten enkele clubs hem. Het Nieuwsblad meldt dat AA Gent en Zulte Waregem interesse toonden, maar dat waren nooit concrete pistes. De ex-Rode Duivel kende zijn beste jaren in Italië en speelde er voor Piacenza, Cagliari, AS Roma en Internazionale. Voor deze clubs speelde hij in totaal 506 wedstrijden. Daarin was de Belg goed voor 58 doelpunten, 49 assists, 106 gele en 3 rode kaarten.

LEES OOK: Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

Jammer dat Nainggolan België verlaat?

Meest recent

Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

2
2
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

22
22
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

116
116
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

259
259
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

59
59
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

144
144
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

470
470
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

256
256
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

169
169
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

51
51
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

28
28
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

229
229
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

79
79
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

488
488
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

186
186
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

179
179
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

405
405
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

400
400
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

307
307
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

142
142
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

234
234
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

594
594
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

154
154
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

124
124

Meer sportnieuws