'Belgische topclub dacht aan stunttransfer Nainggolan'

door
'Belgische topclub dacht aan stunttransfer Nainggolan'

Radja Nainggolan speelt de komende maanden wellicht terug in Italië. De 34-jarige middenvelder kan bij SPAL tekenen, waar hij zijn ex-ploegmaat Daniele De Rossi als trainer tegen het lijf zou lopen. De ex-Rode Duivel kreeg ondertussen een mooi aanbod en gaat dat wellicht aanvaarden. Hij kon ook rekenen op Belgische interesse.


Nainggolan zou een contract tot het einde van het seizoen kunnen ondertekenen en volgens Italiaanse media vraag hij daarvoor 500.000 euro. Een eerste voorstel van 200.000 euro van SPAL werd al geweigerd door de Belg. Maar SPAL geeft niet op en kwam met een tegenbod van 300.000 euro met enkele bonussen. De kans is heel groot dat de speler daarop zal ingaan.

SERIE A

Nainggolan heeft wel nog enkele ploegen die zijn komst wel zien zitten. Cagliari werd al vaker genoemd, maar concreet lijkt de interesse van zijn ex-team niet te zijn. Er is ook een kans dat Nainggolan zal terugkeren naar de Serie A, want Italiaanse media melden dat ook Hellas Verona en Salernitana wel graten zien in zijn komst. De komende dagen zal er wellicht meer duidelijkheid komen over de toekomst van de ervaren middenvelder.

Nainggolan liet al verstaan dat hij zeker niet in België zal blijven, ook al polsten enkele clubs hem. Het Nieuwsblad meldt dat AA Gent en Zulte Waregem interesse toonden, maar dat waren nooit concrete pistes. De ex-Rode Duivel kende zijn beste jaren in Italië en speelde er voor Piacenza, Cagliari, AS Roma en Internazionale. Voor deze clubs speelde hij in totaal 506 wedstrijden. Daarin was de Belg goed voor 58 doelpunten, 49 assists, 106 gele en 3 rode kaarten.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Jammer dat Nainggolan België verlaat?

Meest recent

Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

54
54
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

62
62
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

71
71
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

34
34
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

76
76
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

278
278
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

334
334
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

205
205
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

230
230
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

264
264
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

510
510
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

105
105
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

163
163
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

219
219
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

118
118
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

63
63
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

93
93
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

169
169
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

54
54
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

28
28
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

82
82
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

85
85
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

233
233
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

150
150

Meer sportnieuws