'Belgische topclub dacht aan stunttransfer Nainggolan'

752
'Belgische topclub dacht aan stunttransfer Nainggolan'

Radja Nainggolan speelt de komende maanden wellicht terug in Italië. De 34-jarige middenvelder kan bij SPAL tekenen, waar hij zijn ex-ploegmaat Daniele De Rossi als trainer tegen het lijf zou lopen. De ex-Rode Duivel kreeg ondertussen een mooi aanbod en gaat dat wellicht aanvaarden. Hij kon ook rekenen op Belgische interesse.


Nainggolan zou een contract tot het einde van het seizoen kunnen ondertekenen en volgens Italiaanse media vraag hij daarvoor 500.000 euro. Een eerste voorstel van 200.000 euro van SPAL werd al geweigerd door de Belg. Maar SPAL geeft niet op en kwam met een tegenbod van 300.000 euro met enkele bonussen. De kans is heel groot dat de speler daarop zal ingaan.

SERIE A

Nainggolan heeft wel nog enkele ploegen die zijn komst wel zien zitten. Cagliari werd al vaker genoemd, maar concreet lijkt de interesse van zijn ex-team niet te zijn. Er is ook een kans dat Nainggolan zal terugkeren naar de Serie A, want Italiaanse media melden dat ook Hellas Verona en Salernitana wel graten zien in zijn komst. De komende dagen zal er wellicht meer duidelijkheid komen over de toekomst van de ervaren middenvelder.

Nainggolan liet al verstaan dat hij zeker niet in België zal blijven, ook al polsten enkele clubs hem. Het Nieuwsblad meldt dat AA Gent en Zulte Waregem interesse toonden, maar dat waren nooit concrete pistes. De ex-Rode Duivel kende zijn beste jaren in Italië en speelde er voor Piacenza, Cagliari, AS Roma en Internazionale. Voor deze clubs speelde hij in totaal 506 wedstrijden. Daarin was de Belg goed voor 58 doelpunten, 49 assists, 106 gele en 3 rode kaarten.

LEES OOK: Compper verrast met 'terugkeer' bij Antwerp

Jammer dat Nainggolan België verlaat?

Meest recent

Opvolger KVO in zware crisis: rechter grijpt keihard in

De crisis bij KV Diksmuide Oostende neemt een nieuwe wending. Nadat binnen de club verdeeldheid ...

3
3
Nicky Hayen beleeft absoluut horrorscenario in Engeland

Nicky Hayen heeft opnieuw een flinke klap moeten verwerken in Engeland. Burnley leek zaterdag ...

85
85
Verheye en Kerkhofs balen: Beerschot pakt koppositie

De kraker tussen promovendus Sporting Hasselt en leider Beerschot heeft een nipte zege opgeleverd ...

36
36
OHL tankt vertrouwen: Simons en co vloeren gewonde Wolven

Eindelijk! Dat zal ongetwijfeld het gevoel zijn bij de spelers, staff en supporters van OHL. De ...

13
13
Brighton geeft Arsenal pak voor de broek

In de Premier League moest Arsenal aan de bak tegen Brighton & Hove Albion. Een pittige ...

15
15
Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

9
9
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

216
216
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

163
163
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

64
64
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

203
203
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

58
58
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

57
57
Na zeperd tegen Union SG: "Veranderen onze aanpak niet"

Union SG is voorlopig te sterk voor heel wat ploegen in de Jupiler Pro League. Lommel SK kreeg er ...

19
19
Thibaut Courtois zorgt voor wondermooi sportverhaal

Thibaut Courtois kennen we vooral als één van de beste doelmannen van zijn generatie, ...

55
55
Verschueren geeft update over stadionplannen van Anderlecht

RSC Anderlecht speelt momenteel in een stadion van 21.000 zitplaatsen. Dat is te klein voor de ...

339
339
'AA Gent weigerde topschutter Jupiler Pro League'

Bij AA Gent kennen ze voorlopig een bijzonder goed seizoen. De Buffalo’s haalden ook een ...

302
302
Opvolger Vanaken? 'Club in transferstrijd van 20 miljoen'

Het seizoen in het clubvoetbal wordt in de komende drie weken even stilgelegd voor een ...

721
721
Vitor Bruno grijpt weer in: vijf wissels in basisploeg

RSC Anderlecht wil de extra lange interland-periode met een goed gevoel inzetten. En dus moeten de ...

320
320
'Dilemma voor Kompany: transferdeal van 40 miljoen'

Bayern München heeft de interland-break ingezet met een klinkende 7-0-overwinning tegen Union ...

70
70
Club casht zwaar in 2027: víj́f sterkhouders nu al grof wild

Net geen 100 miljoen euro. Zoveel verdiende Club Brugge afgelopen zomer met de verkoop van spelers. ...

385
385
Drama voor AA Gent: keihard verdict Ngom bekend

Met 19 op 21 kan AA Gent met een uitstekend rapport de interland-periode induiken. Maar vrijdagavond ...

241
241
TU: 'Real maakt Courtois-statement; pittige Lukaku-uitspraak'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

155
155
Marc Coucke doet zelfs Sidney Sweeney blozen met 'stunt'

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

54
54
Standard Luik krijgt serieuze tik: “Heel pijnlijk”

Standard Luik leek op weg naar een gelijkspel tegen leider KAA Gent, maar een kleine tien minuten ...

98
98
Lavia ontketent Chelsea-oorlog: legende reageert furieus

Romeo Lavia was goed aan het seizoen begonnen. De middenvelder is blessurevrij, begon in de basis ...

136
136

Meer sportnieuws