Riemer looft twee spelers: "Team rondom hem bouwen"

door
Riemer looft twee spelers:

Brian Riemer laat tot op heden geen onaardige indruk achter. RSC Anderlecht probeert te voetballen, met de nodige diepgang, en de coach blijft ook de jonge talenten kansen geven. De Deense trainer sprak op zijn perspraatje over Julien Duranville, Kristian Arnstad en Marco Kana.


Duranville officialiseerde vandaag zijn transfer naar Borussia Dortmund. “Ik ben zeer triest dat hij de club verlaat. Hij trainde zelfs amper mee onder mij wegens blessureleed. Julien wilde Anderlecht verlaten, wij wilden hem houden. We zagen in hem een speler voor de toekomst, maar hij had de wens uitgesproken om naar Duitsland te gaan. Voor Anderlecht was het daarom een trieste dag en ik had graag langer met hem gewerkt."

Tegen Antwerp mist Riemer de geschorste Arnstad. “Op het middenveld hebben we veel keuzemogelijkheden. We zullen Kristian missen en hij maakt een groot deel uit van onze plannen. Hij deed het al geweldig sinds ik er ben. Jammer genoeg is hij geschorst tegen Antwerp."

ECHTE RSCA-SPELER

Tot slot had hij het over Kana, die een seizoen vol blessures kent. De jongeling lijkt zich weinig zorgen te moeten maken over zijn toekomst. "Ik wil Marco zo graag terug, want het is zo een goede speler. Hij kan als centrale verdediger uit de voeten en als defensieve middenvelder. Het is een echte Anderlecht-speler waar ik het team rondom wil bouwen. Ik denk dat hij de komende twee matchen nog niet kan spelen, maar ik hoop dat ik nadien weer met hem kan werken". De tegenvallende Amadou Diawara lijkt zo te moeten vrezen voor zijn basisplaats. Adrien Trebel heeft geen toekomst meer in Brussel.

LEES OOK: 'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Is Kana beter dan Diawara?

Meest recent

JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

4
4
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

107
107
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

22
22
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

558
558
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

66
66
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

71
71
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

230
230
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

134
134
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

581
581
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

50
50
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

46
46
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

43
43
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

316
316
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

165
165
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

415
415
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

221
221
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

239
239
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

73
73
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

309
309
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

313
313
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

352
352
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

91
91
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

474
474
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

464
464
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

510
510

Meer sportnieuws