Riemer looft twee spelers: "Team rondom hem bouwen"

door
Riemer looft twee spelers:

Brian Riemer laat tot op heden geen onaardige indruk achter. RSC Anderlecht probeert te voetballen, met de nodige diepgang, en de coach blijft ook de jonge talenten kansen geven. De Deense trainer sprak op zijn perspraatje over Julien Duranville, Kristian Arnstad en Marco Kana.


Duranville officialiseerde vandaag zijn transfer naar Borussia Dortmund. “Ik ben zeer triest dat hij de club verlaat. Hij trainde zelfs amper mee onder mij wegens blessureleed. Julien wilde Anderlecht verlaten, wij wilden hem houden. We zagen in hem een speler voor de toekomst, maar hij had de wens uitgesproken om naar Duitsland te gaan. Voor Anderlecht was het daarom een trieste dag en ik had graag langer met hem gewerkt."

Tegen Antwerp mist Riemer de geschorste Arnstad. “Op het middenveld hebben we veel keuzemogelijkheden. We zullen Kristian missen en hij maakt een groot deel uit van onze plannen. Hij deed het al geweldig sinds ik er ben. Jammer genoeg is hij geschorst tegen Antwerp."

ECHTE RSCA-SPELER

Tot slot had hij het over Kana, die een seizoen vol blessures kent. De jongeling lijkt zich weinig zorgen te moeten maken over zijn toekomst. "Ik wil Marco zo graag terug, want het is zo een goede speler. Hij kan als centrale verdediger uit de voeten en als defensieve middenvelder. Het is een echte Anderlecht-speler waar ik het team rondom wil bouwen. Ik denk dat hij de komende twee matchen nog niet kan spelen, maar ik hoop dat ik nadien weer met hem kan werken". De tegenvallende Amadou Diawara lijkt zo te moeten vrezen voor zijn basisplaats. Adrien Trebel heeft geen toekomst meer in Brussel.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

Is Kana beter dan Diawara?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

15
15
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

36
36
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

55
55
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

128
128
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

29
29
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

150
150
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

278
278
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

110
110
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

84
84
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

450
450
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

66
66
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

341
341
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

189
189
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

318
318
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

453
453
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

267
267
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

227
227
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

314
314
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

383
383
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

384
384
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

323
323
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

494
494
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

707
707
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

265
265
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

48
48

Meer sportnieuws