Riemer looft twee spelers: "Team rondom hem bouwen"

662 stemmen
Riemer looft twee spelers:

Brian Riemer laat tot op heden geen onaardige indruk achter. RSC Anderlecht probeert te voetballen, met de nodige diepgang, en de coach blijft ook de jonge talenten kansen geven. De Deense trainer sprak op zijn perspraatje over Julien Duranville, Kristian Arnstad en Marco Kana.


Duranville officialiseerde vandaag zijn transfer naar Borussia Dortmund. “Ik ben zeer triest dat hij de club verlaat. Hij trainde zelfs amper mee onder mij wegens blessureleed. Julien wilde Anderlecht verlaten, wij wilden hem houden. We zagen in hem een speler voor de toekomst, maar hij had de wens uitgesproken om naar Duitsland te gaan. Voor Anderlecht was het daarom een trieste dag en ik had graag langer met hem gewerkt."

Tegen Antwerp mist Riemer de geschorste Arnstad. “Op het middenveld hebben we veel keuzemogelijkheden. We zullen Kristian missen en hij maakt een groot deel uit van onze plannen. Hij deed het al geweldig sinds ik er ben. Jammer genoeg is hij geschorst tegen Antwerp."

ECHTE RSCA-SPELER

Tot slot had hij het over Kana, die een seizoen vol blessures kent. De jongeling lijkt zich weinig zorgen te moeten maken over zijn toekomst. "Ik wil Marco zo graag terug, want het is zo een goede speler. Hij kan als centrale verdediger uit de voeten en als defensieve middenvelder. Het is een echte Anderlecht-speler waar ik het team rondom wil bouwen. Ik denk dat hij de komende twee matchen nog niet kan spelen, maar ik hoop dat ik nadien weer met hem kan werken". De tegenvallende Amadou Diawara lijkt zo te moeten vrezen voor zijn basisplaats. Adrien Trebel heeft geen toekomst meer in Brussel.

LEES OOK: Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Is Kana beter dan Diawara?

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

21
21
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

23
23
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

25
25
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

247
247
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

93
93
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

610
610
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

73
73
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

43
43
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

73
73
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

64
64
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

159
159
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

298
298
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

272
272
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

480
480
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

896
896
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

141
141
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

853
853
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

649
649
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

228
228
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

65
65
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

193
193
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

170
170
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1186
1186
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

632
632

Meer sportnieuws