Riemer looft twee spelers: "Team rondom hem bouwen"

door
Riemer looft twee spelers:

Brian Riemer laat tot op heden geen onaardige indruk achter. RSC Anderlecht probeert te voetballen, met de nodige diepgang, en de coach blijft ook de jonge talenten kansen geven. De Deense trainer sprak op zijn perspraatje over Julien Duranville, Kristian Arnstad en Marco Kana.


Duranville officialiseerde vandaag zijn transfer naar Borussia Dortmund. “Ik ben zeer triest dat hij de club verlaat. Hij trainde zelfs amper mee onder mij wegens blessureleed. Julien wilde Anderlecht verlaten, wij wilden hem houden. We zagen in hem een speler voor de toekomst, maar hij had de wens uitgesproken om naar Duitsland te gaan. Voor Anderlecht was het daarom een trieste dag en ik had graag langer met hem gewerkt."

Tegen Antwerp mist Riemer de geschorste Arnstad. “Op het middenveld hebben we veel keuzemogelijkheden. We zullen Kristian missen en hij maakt een groot deel uit van onze plannen. Hij deed het al geweldig sinds ik er ben. Jammer genoeg is hij geschorst tegen Antwerp."

ECHTE RSCA-SPELER

Tot slot had hij het over Kana, die een seizoen vol blessures kent. De jongeling lijkt zich weinig zorgen te moeten maken over zijn toekomst. "Ik wil Marco zo graag terug, want het is zo een goede speler. Hij kan als centrale verdediger uit de voeten en als defensieve middenvelder. Het is een echte Anderlecht-speler waar ik het team rondom wil bouwen. Ik denk dat hij de komende twee matchen nog niet kan spelen, maar ik hoop dat ik nadien weer met hem kan werken". De tegenvallende Amadou Diawara lijkt zo te moeten vrezen voor zijn basisplaats. Adrien Trebel heeft geen toekomst meer in Brussel.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

Is Kana beter dan Diawara?

Meest recent

Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

29
29
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

68
68
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

32
32
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

83
83
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

62
62
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

95
95
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

43
43
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

28
28
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

171
171
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

77
77
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

249
249
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

94
94
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

174
174
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

358
358
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

171
171
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

354
354
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

150
150
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

366
366
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

348
348
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

311
311
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

601
601
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

619
619
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

114
114
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

223
223

Meer sportnieuws