Storck zet KV Kortrijk op scherp: "Unieke kans"

117
Storck zet KV Kortrijk op scherp:

In de Jupiler Pro League zijn we dit weekend al toe aan speeldag 23. KV Kortrijk komt zaterdag in actie. De Kerels ontvangen KV Oostende in een duel in de kelder van het klassement. KVK-coach Bernd Storck zet zijn troepen op scherp voor de West-Vlaamse clash.


De Duitser en zijn spelers willen zich herpakken na de nederlaag op het veld van KV Mechelen. Het werd 3-2 in het AFAS-stadion. KVK toonde zich veerkrachtig en haalde twee keer een achterstand op. Eerst via De Neve, daarna via Kadri. Toch was het finaal KVM dat aan het langste eind trok. Het was invaller Julien Ngoy die de drie punten over de streep trok. KVK bleef zo met lege handen achter, iets wat het dit weekend koste wat het kost wil vermijden.

Storck beseft het belang van de wedstrijd tegen KVO. "We kunnen een nieuwe stap zetten in de goede richting", zegt hij bij Het Laatste Nieuws. "We spelen thuis en dat wil zeggen dat we enkel met een overwinning tevreden mogen zijn. Dit is een unieke kans om onszelf wat ademruimte te geven. Het is de belangrijkste wedstrijd van het seizoen", laat hij er geen twijfel over bestaan.

VEILIGE REGIONEN
Met een zege zou KVK mogelijk wat afstand nemen van de andere ploegen onderin én een rechtstreekse degradatieconcurrent een optater van jewelste geven. Na KVO geeft KVK STVV, Standard en RSC Anderlecht partij. Het is uitkijken naar hoe de wereld er dan zal uitzien in het Guldensporenstadion en of de wedstrijd tegen KVO tot dan effectief de belangrijkste van het seizoen bleek.

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Wat wordt het?

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

5
5
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

22
22
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

78
78
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

132
132
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

92
92
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

33
33
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

110
110
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

258
258
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

81
81
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

40
40
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

265
265
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

385
385
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

103
103
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

110
110
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

182
182
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

82
82
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

280
280
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

364
364
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

55
55
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

514
514
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

395
395
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

121
121
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77

Meer sportnieuws