'Antwerp gaat voor pikante transfer bij Club Brugge'

door
'Antwerp gaat voor pikante transfer bij Club Brugge'

Antwerp is dit seizoen meer dan ooit titelkandidaat, al volgt het in het klassement wel al op tien punten van leider Genk. De Great Old schakelde dit seizoen nog een tandje hoger qua transfers, met onder meer de komst van Vincent Janssen en Jurgen Ekkelenkamp in de zomer. Die laatste werd net voor de neus van rivaal Club Brugge weggehaald. Dat was al een statement, maar nu wil Antwerp zelfs een speler bij Blauw-Zwart weghalen.


Het Nieuwsblad weet namelijk dat de Great Old interesse toont in Senne Lammens. De 20-jarige doelman is einde contract en zal niet bijtekenen, omdat hij geen uitzicht heeft op een basisplaats. Club wil hem daarom graag deze maand al kwijt, want nu kan het nog een transfersom vangen. De Jonge Duivel is in ieder geval bijzonder gegeerd.

Naast Antwerp staat hij op de radar van nog heel wat eersteklassers, maar ook vanuit de Premier League is er heel wat interesse. Leeds United trekt al een tijdje aan zijn mouw en krijgt nu ook concurrentie van Everton. De Toffees willen hem deze week nog binnenhalen. Met Begovic (35), Jakupovic (38) en Lonergan (39) hebben ze drie doelmannen die op zijn zachtst gezegd op leeftijd zijn.

SPELEN
Alleen is het de vraag of Lammens die overstap zal zien zitten, want met Jordan Pickford zal hij de Engelse nationale nummer één voor zich moeten dulden. Hetzelfde probleem stelt zich overigens ook bij Antwerp, waar Jean Butez ongenaakbaar is. Lammens verlaat Club net omdat hij ergens eerste doelman wil worden en zal dus goed moeten nadenken. Bij Club hebben ze met de komst van Joe Bursik al geanticipeerd op zijn transfer.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Zou Antwerp een goede stap zijn voor Lammens?

Meest recent

Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

115
115
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

28
28
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

69
69
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

305
305
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

115
115
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

531
531
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

351
351
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

299
299
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

472
472
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

20
20
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

59
59
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

494
494
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

377
377
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

256
256
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

309
309
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

98
98
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

710
710
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

266
266
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

509
509
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

756
756
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

217
217
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

444
444
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

197
197
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

197
197
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

180
180

Meer sportnieuws