'Antwerp gaat voor pikante transfer bij Club Brugge'

door
'Antwerp gaat voor pikante transfer bij Club Brugge'

Antwerp is dit seizoen meer dan ooit titelkandidaat, al volgt het in het klassement wel al op tien punten van leider Genk. De Great Old schakelde dit seizoen nog een tandje hoger qua transfers, met onder meer de komst van Vincent Janssen en Jurgen Ekkelenkamp in de zomer. Die laatste werd net voor de neus van rivaal Club Brugge weggehaald. Dat was al een statement, maar nu wil Antwerp zelfs een speler bij Blauw-Zwart weghalen.


Het Nieuwsblad weet namelijk dat de Great Old interesse toont in Senne Lammens. De 20-jarige doelman is einde contract en zal niet bijtekenen, omdat hij geen uitzicht heeft op een basisplaats. Club wil hem daarom graag deze maand al kwijt, want nu kan het nog een transfersom vangen. De Jonge Duivel is in ieder geval bijzonder gegeerd.

Naast Antwerp staat hij op de radar van nog heel wat eersteklassers, maar ook vanuit de Premier League is er heel wat interesse. Leeds United trekt al een tijdje aan zijn mouw en krijgt nu ook concurrentie van Everton. De Toffees willen hem deze week nog binnenhalen. Met Begovic (35), Jakupovic (38) en Lonergan (39) hebben ze drie doelmannen die op zijn zachtst gezegd op leeftijd zijn.

SPELEN
Alleen is het de vraag of Lammens die overstap zal zien zitten, want met Jordan Pickford zal hij de Engelse nationale nummer één voor zich moeten dulden. Hetzelfde probleem stelt zich overigens ook bij Antwerp, waar Jean Butez ongenaakbaar is. Lammens verlaat Club net omdat hij ergens eerste doelman wil worden en zal dus goed moeten nadenken. Bij Club hebben ze met de komst van Joe Bursik al geanticipeerd op zijn transfer.

LEES OOK: Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Zou Antwerp een goede stap zijn voor Lammens?

Meest recent

Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

9
9
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

205
205
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

221
221
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

245
245
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

84
84
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

30
30
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

108
108
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

53
53
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

63
63
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

155
155
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

581
581
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

93
93
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

170
170
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

210
210
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

225
225
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

118
118
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

112
112
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

79
79
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

37
37
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

173
173
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

318
318
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

137
137
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

432
432
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

53
53

Meer sportnieuws