'Antwerp gaat voor pikante transfer bij Club Brugge'

door
'Antwerp gaat voor pikante transfer bij Club Brugge'

Antwerp is dit seizoen meer dan ooit titelkandidaat, al volgt het in het klassement wel al op tien punten van leider Genk. De Great Old schakelde dit seizoen nog een tandje hoger qua transfers, met onder meer de komst van Vincent Janssen en Jurgen Ekkelenkamp in de zomer. Die laatste werd net voor de neus van rivaal Club Brugge weggehaald. Dat was al een statement, maar nu wil Antwerp zelfs een speler bij Blauw-Zwart weghalen.


Het Nieuwsblad weet namelijk dat de Great Old interesse toont in Senne Lammens. De 20-jarige doelman is einde contract en zal niet bijtekenen, omdat hij geen uitzicht heeft op een basisplaats. Club wil hem daarom graag deze maand al kwijt, want nu kan het nog een transfersom vangen. De Jonge Duivel is in ieder geval bijzonder gegeerd.

Naast Antwerp staat hij op de radar van nog heel wat eersteklassers, maar ook vanuit de Premier League is er heel wat interesse. Leeds United trekt al een tijdje aan zijn mouw en krijgt nu ook concurrentie van Everton. De Toffees willen hem deze week nog binnenhalen. Met Begovic (35), Jakupovic (38) en Lonergan (39) hebben ze drie doelmannen die op zijn zachtst gezegd op leeftijd zijn.

SPELEN
Alleen is het de vraag of Lammens die overstap zal zien zitten, want met Jordan Pickford zal hij de Engelse nationale nummer één voor zich moeten dulden. Hetzelfde probleem stelt zich overigens ook bij Antwerp, waar Jean Butez ongenaakbaar is. Lammens verlaat Club net omdat hij ergens eerste doelman wil worden en zal dus goed moeten nadenken. Bij Club hebben ze met de komst van Joe Bursik al geanticipeerd op zijn transfer.

LEES OOK: Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Zou Antwerp een goede stap zijn voor Lammens?

Meest recent

'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

18
18
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

26
26
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

95
95
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

41
41
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

68
68
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

28
28
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

217
217
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

158
158
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

220
220
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

239
239
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

115
115
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

237
237
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

911
911
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

96
96
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

50
50
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

115
115
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

600
600
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

245
245
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

658
658
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

185
185
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

248
248
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

44
44
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

56
56
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

701
701
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

861
861

Meer sportnieuws