'Antwerp mag fluiten naar recordtransfer'

door
'Antwerp mag fluiten naar recordtransfer'

Antwerp ontpopte zich de aflopen jaren in een rotvaart opnieuw tot een stabiele topclub. Om verder te blijven groeien moet de Great Old evenwel stilaan af en toe ook eens langs de kassa zien te passeren. Met de verkoop van Manuel Benson en Martin Hongla, die opgeteld een slordige negen miljoen opbrachten, werd alvast een eerste stap gezet.


Die inkomsten verbleken echter tegenover de som die Willian Pacho naar verluidt in het laatje zal brengen. Het Nieuwsblad meldde eerder op de dag dat de 21-jarige Ecuadoriaan op weg is naar Eintracht Frankfurt, dat maar liefst 16 miljoen veil zou hebben om hem vanaf volgende zomer over te nemen. Cijfers die nadien zelfs nog wat kunnen oplopen.

Volgens het Duitse medium Sport1 is die berichtgeving echter ietwat voorbarig. Daar klinkt het zelfs stellig dat Frankfurt, dat afgelopen zomer reeds Aurélio Buta transfervrij wegplukte op de Bosuil, het vermelde bedrag sowieso niet op tafel zal leggen. Wel zijn beide ploegen, vorig seizoen nog tegenstanders in de Europa League, volop aan het onderhandelen.

TOCH RECORD
Het nummer vier in de Bundesliga, die wel beseft dat Pacho niet goedkoop zal zijn, heeft bovendien al een persoonlijk akkoord met de linksbenige verdediger op zak. Allicht wordt vroeg of laat dus toch een compromis gesloten, waarbij Pacho hoe dan ook de duurste vertrekker in de clubgeschiedenis zal worden. Afwachten hoe scherp dat record dan wordt gezet.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

Hoeveel is Pacho volgens u waard?

Meest recent

'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

45
45
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

118
118
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

324
324
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

31
31
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

259
259
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

24
24
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

337
337
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

35
35
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

314
314
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

312
312
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

106
106
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

170
170
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

603
603
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

347
347
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

122
122
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

429
429
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

109
109
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

36
36
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

145
145
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

616
616
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

96
96
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

244
244
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

234
234
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

134
134
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

346
346

Meer sportnieuws