'Antwerp mag fluiten naar recordtransfer'

door
'Antwerp mag fluiten naar recordtransfer'

Antwerp ontpopte zich de aflopen jaren in een rotvaart opnieuw tot een stabiele topclub. Om verder te blijven groeien moet de Great Old evenwel stilaan af en toe ook eens langs de kassa zien te passeren. Met de verkoop van Manuel Benson en Martin Hongla, die opgeteld een slordige negen miljoen opbrachten, werd alvast een eerste stap gezet.


Die inkomsten verbleken echter tegenover de som die Willian Pacho naar verluidt in het laatje zal brengen. Het Nieuwsblad meldde eerder op de dag dat de 21-jarige Ecuadoriaan op weg is naar Eintracht Frankfurt, dat maar liefst 16 miljoen veil zou hebben om hem vanaf volgende zomer over te nemen. Cijfers die nadien zelfs nog wat kunnen oplopen.

Volgens het Duitse medium Sport1 is die berichtgeving echter ietwat voorbarig. Daar klinkt het zelfs stellig dat Frankfurt, dat afgelopen zomer reeds Aurélio Buta transfervrij wegplukte op de Bosuil, het vermelde bedrag sowieso niet op tafel zal leggen. Wel zijn beide ploegen, vorig seizoen nog tegenstanders in de Europa League, volop aan het onderhandelen.

TOCH RECORD
Het nummer vier in de Bundesliga, die wel beseft dat Pacho niet goedkoop zal zijn, heeft bovendien al een persoonlijk akkoord met de linksbenige verdediger op zak. Allicht wordt vroeg of laat dus toch een compromis gesloten, waarbij Pacho hoe dan ook de duurste vertrekker in de clubgeschiedenis zal worden. Afwachten hoe scherp dat record dan wordt gezet.

LEES OOK: 'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Hoeveel is Pacho volgens u waard?

Meest recent

Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

0
0
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

5
5
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

178
178
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

89
89
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

66
66
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

137
137
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

21
21
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

309
309
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

66
66
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

180
180
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

354
354
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

246
246
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

386
386
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

380
380
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

43
43
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

108
108
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

283
283
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

53
53
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

111
111
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

97
97
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

240
240
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

328
328
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1232
1232
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63

Meer sportnieuws