Verhaeghe duidelijk over rol in bestuur Mignolet: "Iets heel anders"

280 stemmen
Verhaeghe duidelijk over rol in bestuur Mignolet:

De Gouden Schoen van Simon Mignolet was een bekroning op het harde werk van de doelman de afgelopen jaren bij Club Brugge. Voorzitter Bart Verhaeghe twijfelde dan ook niet om het contract van de Rode Duivel met vijf jaar te verlengen. 


'Big Si' was de gedoodverfde favoriet om de Gouden Schoen 2022 in ontvangst te nemen. De Brugse doelman hield zijn ploeg meer dan één keer recht met zijn saves en is, volgens Verhaeghe, een voorbeeld voor zijn teamgenoten. De Blauw-Zwarte voorzitter is fan van Mignolet, en niet alleen als speler. Er wordt dan ook al druk gespeculeerd over een eventuele managementsfunctie voor de Rode Duivel.

Maar daar is Verhaeghe niet mee akkoord.  “In voetbal wordt zo veel verteld over wat iemand na zijn carrière kan doen. Wat heel duidelijk is: het métier van een club runnen is een heel ander vak dan op het veld staan. Daar heb je nog andere scholing voor nodig”, aldus de grote man achter Club Brugge aan Het Nieuwsblad. 

TE SNEL
Al sluit de voorzitter niet uit dat Mignolet ooit een rol in het bestuur van de club kan opnemen. “Als je bereid bent daardoor te gaan en dat te leren, dan kan je daarin iets betekenen. Maar dat is heel ander leven dan op het veld staan. Dat is zoals trainer worden ook een métier is. Wie daarin te snel gaat, is meestal niet goed", besloot hij. 

LEES OOK: 'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Zie jij Mignolet een rol in het bestuur van Club Brugge bekleden?

Meest recent

Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

0
0
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

279
279
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

325
325
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

249
249
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

115
115
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

75
75
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

49
49
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

168
168
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

76
76
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

56
56
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

346
346
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

185
185
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

211
211
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

418
418
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

108
108
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

243
243
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

78
78
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

429
429
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

196
196
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

182
182
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

77
77
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

319
319
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

307
307
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

107
107
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

357
357

Meer sportnieuws