Evrard hakt transferknoop door na Gouden Schoen

140
Evrard hakt transferknoop door na Gouden Schoen

Net als bij de mannen ging de Gouden Schoen bij de vrouwen ook naar een sluitstuk. Nicky Evrard, de doelvrouw van OH Leuven, kreeg voor het eerst in haar carrière de prachtige trofee. 


Een Gouden Schoen doet dromen van meer, en dat beseft Nicky Evrard maar al te goed. De 27-jarige keepster van OHL kreeg de prestigieuze award voor het eerst en heeft dat, naar eigen zeggen, te danken aan één toernooi. "Het EK heeft erg geleefd in België. Ik denk dat dat toernooi toch de doorslag heeft gegeven", vertelde ze aan Sporza. "Het afgelopen jaar was tot nu een hoogtepunt in mijn carrière, maar ik hoop natuurlijk dat er nog veel hoogtepunten gaan volgen."

Evrard kreeg vorig jaar al een aanbieding om naar Engeland te trekken. Het OHL-sluitstuk denkt dan ook dat haar toekomst in het buitenland ligt. "Ik heb zeker nog de ambitie om een mooie transfer te maken. Ik ben 27 en moet dus geen tien jaar meer wachten. Ik ben wel benieuwd waar mijn toekomst ligt. Om een stap te zetten moet ik naar het buitenland. Jammer, maar zo is het."

ENGELAND
Als het aan de doelvrouw ligt, is de Premier League haar eerste keuze. De beleving tijdens het EK was volgens Evrard fantastisch. "Dat land heeft me tijdens het EK wel bekoord. De stadions waren meteen uitverkocht en het vrouwenvoetbal leeft daar. Dat is wel een sfeer die ik wil opsnuiven."

LEES OOK: Vierde Gouden Schoen op komst? Vader Vanaken spreekt zich uit

Trekt Evrard naar het buitenland volgend seizoen?

Meest recent

Selectie Van Bommel: spectaculaire comeback bij Duivels?

Binnen anderhalve week maakt Mark van Bommel zijn eerste selectie bekend als bondscoach van ...

11
11
Meunier doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels nemen binnen twee weken een frisse start. In de Nations League beginnen ze aan een ...

9
9
Frank Raes zet Verhaeghe keihard met voeten op de grond

Voor Club Brugge is de campagne in de Champions League niet begonnen zoals verhoopt. Het ging in ...

70
70
Als enige JPL-club: opvallende transferconclusie Anderlecht

Anderlecht heeft er een drukke zomer opzitten, want de spelerskern ging stevig op de schop. Sportief ...

147
147
Van Bommel meteen onder vuur: "Eerste missie gefaald"

De Rode Duivels beginnen weldra aan hun volgende campagne in de Nations League. Met Frankrijk, ...

158
158
AA Gent droomt van Rode Duivel: "Van Bommel vroeg al"

Voor AA Gent kon het seizoen niet beter beginnen. Het overleefde in de Conference League drie ...

83
83
‘De Bruyne klaar met Allegri? Napoli-breuk dreigt’

Kevin De Bruyne begon de eerste drie competitiewedstrijden van Napoli op de bank. Tegen Arsenal ...

62
62
Pocognoli kiest voor oude bekende van Duivels bij Schotland

Sébastien Pocognoli moest na zijn ontslag bij AS Monaco niet snel zoeken naar een nieuwe ...

37
37
Courtois nog terug Duivel? Pfaff heeft verrassende mening

Volgende week maakt Mark van Bommel zijn eerste selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels, ...

249
249
AA Gent pakt nog uit met nieuwe aanvaller

AA Gent is uitstekend aan het seizoen begonnen. Het slaagde erin om zich te plaatsen voor de league ...

42
42
'RB Leipzig weigert héél verrassend voorstel voor Bakayoko'

Er speelde de voorbije periode iets rond Johan Bakayoko. De Belgische winger stond plots op de radar ...

66
66
'David Alaba op weg naar opmerkelijke transfer'

Er hangt iets in de lucht rond David Alba. Terwijl de transfervrije verdediger nog altijd zonder ...

19
19
Gullit vol lof over Courtois, Mourinho krijgt volle laag

De 2-1-overwinning van Real Madrid tegen Inter verborg volgens Ruud Gullit en Rafael van der Vaart ...

103
103
'Martial versiert alsnog zeer mooie transfer'

Anthony Martial staat voor een opvallende nieuwe wending in zijn carrière. De Franse ...

23
23
Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

De transferperiode ligt achter de rug. Eindelijk. De kernen worden jaarlijks (al te vaak) overhoop ...

247
247
STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries draaien mee in de subtop en ze maken zich klaar ...

79
79
'Westerlo laat toptalent nog vertrekken'

Bij Westerlo hebben ze er een zeer drukke transferzomer opzitten. De Kemphanen haalden maar liefst ...

95
95
'Club slikt dubbele blessuredomper voor Antwerp'

Club Brugge likt woensdag zijn wonden. Het slaagde er dinsdagavond immers niet in om zijn campagne ...

335
335
Club-fans perplex door opmerkelijke bromance van Tresoldi

Alexander Blockx schrijft op de US Open momenteel een bijzonder hoofdstuk in de Belgische ...

109
109
Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Woensdagavond staan nog de nodige wedstrijden van de openingsspeeldag in de league phase van de ...

73
73
'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

95
95
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

128
128
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

333
333
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

130
130
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

143
143

Meer sportnieuws