Evrard hakt transferknoop door na Gouden Schoen

140
Evrard hakt transferknoop door na Gouden Schoen

Net als bij de mannen ging de Gouden Schoen bij de vrouwen ook naar een sluitstuk. Nicky Evrard, de doelvrouw van OH Leuven, kreeg voor het eerst in haar carrière de prachtige trofee. 


Een Gouden Schoen doet dromen van meer, en dat beseft Nicky Evrard maar al te goed. De 27-jarige keepster van OHL kreeg de prestigieuze award voor het eerst en heeft dat, naar eigen zeggen, te danken aan één toernooi. "Het EK heeft erg geleefd in België. Ik denk dat dat toernooi toch de doorslag heeft gegeven", vertelde ze aan Sporza. "Het afgelopen jaar was tot nu een hoogtepunt in mijn carrière, maar ik hoop natuurlijk dat er nog veel hoogtepunten gaan volgen."

Evrard kreeg vorig jaar al een aanbieding om naar Engeland te trekken. Het OHL-sluitstuk denkt dan ook dat haar toekomst in het buitenland ligt. "Ik heb zeker nog de ambitie om een mooie transfer te maken. Ik ben 27 en moet dus geen tien jaar meer wachten. Ik ben wel benieuwd waar mijn toekomst ligt. Om een stap te zetten moet ik naar het buitenland. Jammer, maar zo is het."

ENGELAND
Als het aan de doelvrouw ligt, is de Premier League haar eerste keuze. De beleving tijdens het EK was volgens Evrard fantastisch. "Dat land heeft me tijdens het EK wel bekoord. De stadions waren meteen uitverkocht en het vrouwenvoetbal leeft daar. Dat is wel een sfeer die ik wil opsnuiven."

LEES OOK: OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Trekt Evrard naar het buitenland volgend seizoen?

Meest recent

'Talbi op zijspoor bij Sunderland: topclub wil toeslaan'

Chemsdine Talbi beleeft voorlopig een moeilijke periode bij Sunderland. De Marokkaanse Belg, die in ...

4
4
'Grootmachten willen Thiago, Club Brugge kijkt mee'

De prestaties van Igor Thiago blijven niet onopgemerkt in de Premier League. Zowel Tottenham als ...

18
18
Gillet: "Zijn verhaal was ten einde bij Anderlecht"

Thorgan Hazard maakte afgelopen zomer de overstap van Anderlecht naar RC Lens, maar voorlopig ...

24
24
'Negen clubs in de running voor Mauro Icardi'

Mauro Icardi zit momenteel zonder club. De 33-jarige Argentijns-Italiaanse spits is sinds 30 juni ...

11
11
Karl Vannieuwkerke voor schut gezet: bom ontploft aan zee

Karl Vannieuwkerke krijgt bij KV Diksmuide Oostende met een bijzonder explosieve situatie te maken. ...

27
27
Mika Godts krijgt plots gouden mogelijkheid bij PSG

Een opvallende wending kan Mika Godts binnenkort opnieuw uitzicht geven op speelminuten bij PSG. De ...

43
43
Jagiellonia op hoede voor RSCA-speler: "Gevaarlijke pion"

Youssouf Sylla kijkt met bijzondere belangstelling uit naar de Europa League-confrontatie tussen ...

62
62
Club-Lens: Gillet plakt percentage op Brugse zegekansen

Club Brugge wordt door de meeste waarnemers getipt als favoriet voor het Champions League-duel van ...

183
183
Courtois openhartig: straffe WK-onthulling én afspraak Van Bommel

Thibaut Courtois staat zondagavond andermaal oog in oog met FC Barcelona in 'El Clasisco'. In ...

134
134
'Monstertransfer Erling Haaland: drie grootmachten in gevecht'

Manchester City had Erling Haaland dinsdagavond niet nodig om in de Champions League met ...

148
148
Europees op TV: hier kijk je Anderlecht, Gent, Union én STVV

Donderdag wacht weer een drukke voetbalavond met een volledige speeldag in de Europa én ...

147
147
‘Italië kookt: Tresoldi maakt meest gehate transfer'

Na zijn hattrick in San Siro is Nicolò Tresoldi de man van het moment in Italië. Maar ...

241
241
Hommeles bij Anderlecht: Bruno krijgt veeg uit de pan

De spanning bij RSC Anderlecht is opnieuw bijzonder hoog aan het oplopen. Daarbij komt ook Vitor ...

366
366
De Bruyne verbaast bij Napoli: Italiaanse pers maakt U-bocht

In de Champions League heeft SSC Napoli dinsdagavond een cruciale zege geboekt tegen Bodo/Glimt: ...

282
282
Club-Lens: Leko hakt laatste zware knoop door in basisploeg

Een week na de straffe stunt in Milaan, moet Club Brugge opnieuw vol aan de bak in de Champions ...

185
185
Koppen lopen: deze topclubs sturen mannetje naar Club-Lens

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond opnieuw voor een belangrijke wedstrijd. Zo ...

392
392
Plooien gladgestreken? Allegri looft De Bruyne

De voorbije week stonden de Italiaanse kranten vol van de 'vete' tussen Kevin De Bruyne en ...

87
87
Flick doet goudeerlijke uitspraak na nederlaag tegen PSG

De voetballiefhebber werd dinsdagavond verwend in de Champions Leauge, met maar liefst 40 doelpunten ...

106
106
PSG wint spektakelstuk tegen Barça, knappe assist KDB

Het is dinsdag een spectaculaire avond geworden in de Champions League. Dé kraker was ...

60
60
Turken kijken met nieuwe bondscoach Rode Duivels in de ogen

De Rode Duivels staan er na vier wedstrijden vrij goed voor in de Nations League. Ze staan na vier ...

61
61
'Club siddert: grootmacht gaat in januari voor Tresoldi'

Club Brugge bijft ook na het vertrek van verschillende sterkhouders vorige zomer gewoon indruk ...

281
281
Volgend seizoen Genkse nummer 1? Leysen geeft hint

Vorig weekend liet KRC Genk geen steek vallen in de Croky Cup, want het ging gewoon met 0-2 winnen ...

146
146
Club kijkt oude bekende in ogen: "Lens is favoriet"

Club Brugge hoopt woensdag opnieuw een resultaat neer te kunnen zetten in de Champions League na de ...

459
459
Fenerbahçe met grote domper, Dortmund komt goed weg

In de Champions League stonden er twee matchen op het programma in de vooravond. Om 18u45 gaf ...

59
59
Union SG wint jackpot "20 à 25 miljoen euro"

De naam van Relebohile Mofokeng begint steeds nadrukkelijker rond te zingen op de Europese ...

74
74

Meer sportnieuws