'Zot gerucht: Anderlecht wil James Rodriguez'

1324
'Zot gerucht: Anderlecht wil James Rodriguez'

Tijdens een mercato worden er de wildste geruchten verspreid. Ook deze maand. Eén van de allerzotste geruchten is de interesse van RSC Anderlecht in de Colombiaanse aanvallende middenvelder James Rodriguez. Gaat hij naar het Lotto Park afzakken?


Volgens niet bepaald betrouwbare bronnen zijn er geruchten dat Anderlecht Rodriguez willen aantrekken. De 31-jarige Colombiaan speelt momenteel voor de Griekse topclub Olympiacos waar hij een vaste waarde is en onlangs nog tot 'Speler van de Maand' werd uitgeroepen in de Griekse competitie. Rodriguez speelt er als tweede spits en was er dit seizoen goed voor 3 goals en 3 assists in 17 wedstrijden. De hoogdagen van de technisch vaardige linkspoot liggen echter al lang achter hem. Rodriguez heeft een aflopend contract in Griekenland, maar Olympiacos heeft wel een optie om dat contract met nog een jaar open te breken.

HEEL DUUR

Dit gerucht lijkt echter een kwakkel te zijn, want Rodriguez is een peperdure vogel. Anderlecht moet net besparen op de loonmassa en mede daardoor moeten jongens als Hendrik Van Crombrugge, Wesley Hoedt, Lior Refaelov en Adrien Trebel Brussel verlaten. Bovendien moet Anderlecht jonge talenten zoals Anouar Ait El Hadj en Julien Duranville verkopen om geld te innen voor transfers af te ronden. Zij moésten weliswaar verkocht worden omdat ze hun in 2024 aflopende contracten niet wensten te verlengen, maar dat geld dan spenderen aan spelers op hun retour zou complete waanzin zijn. Daarom lijken we dit gerucht toch met een heel grote korrel zout te moeten nemen.

Rodriguez - in de zomer ook al eens gelinkt aan een transfer naar PSV - speelde in zijn carrière naast Olympiacos ook voor Al-Rayyan, Everton, Real Madrid, Bayern München, AS Monaco, FC Porto en Banfield. 

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Geloof je dit gerucht?

Meest recent

Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

3
3
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

13
13
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

137
137
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

68
68
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

116
116
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

210
210
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

110
110
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

99
99
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

449
449
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

136
136
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

89
89
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

109
109
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

31
31
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

78
78
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

298
298
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

41
41
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

55
55
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

122
122
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

228
228
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

77
77
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

230
230
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

32
32
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

90
90

Meer sportnieuws