'Zot gerucht: Anderlecht wil James Rodriguez'

1324 stemmen
'Zot gerucht: Anderlecht wil James Rodriguez'

Tijdens een mercato worden er de wildste geruchten verspreid. Ook deze maand. Eén van de allerzotste geruchten is de interesse van RSC Anderlecht in de Colombiaanse aanvallende middenvelder James Rodriguez. Gaat hij naar het Lotto Park afzakken?


Volgens niet bepaald betrouwbare bronnen zijn er geruchten dat Anderlecht Rodriguez willen aantrekken. De 31-jarige Colombiaan speelt momenteel voor de Griekse topclub Olympiacos waar hij een vaste waarde is en onlangs nog tot 'Speler van de Maand' werd uitgeroepen in de Griekse competitie. Rodriguez speelt er als tweede spits en was er dit seizoen goed voor 3 goals en 3 assists in 17 wedstrijden. De hoogdagen van de technisch vaardige linkspoot liggen echter al lang achter hem. Rodriguez heeft een aflopend contract in Griekenland, maar Olympiacos heeft wel een optie om dat contract met nog een jaar open te breken.

HEEL DUUR

Dit gerucht lijkt echter een kwakkel te zijn, want Rodriguez is een peperdure vogel. Anderlecht moet net besparen op de loonmassa en mede daardoor moeten jongens als Hendrik Van Crombrugge, Wesley Hoedt, Lior Refaelov en Adrien Trebel Brussel verlaten. Bovendien moet Anderlecht jonge talenten zoals Anouar Ait El Hadj en Julien Duranville verkopen om geld te innen voor transfers af te ronden. Zij moésten weliswaar verkocht worden omdat ze hun in 2024 aflopende contracten niet wensten te verlengen, maar dat geld dan spenderen aan spelers op hun retour zou complete waanzin zijn. Daarom lijken we dit gerucht toch met een heel grote korrel zout te moeten nemen.

Rodriguez - in de zomer ook al eens gelinkt aan een transfer naar PSV - speelde in zijn carrière naast Olympiacos ook voor Al-Rayyan, Everton, Real Madrid, Bayern München, AS Monaco, FC Porto en Banfield. 

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Geloof je dit gerucht?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

17
17
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

17
17
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

17
17
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

63
63
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

53
53
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

69
69
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

54
54
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

83
83
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

27
27
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

82
82
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

142
142
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

215
215
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

493
493
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

170
170
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

435
435
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

846
846
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

120
120
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

356
356
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

174
174
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

689
689
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

592
592
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

176
176
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

372
372

Meer sportnieuws