'Zot gerucht: Anderlecht wil James Rodriguez'

door
'Zot gerucht: Anderlecht wil James Rodriguez'

Tijdens een mercato worden er de wildste geruchten verspreid. Ook deze maand. Eén van de allerzotste geruchten is de interesse van RSC Anderlecht in de Colombiaanse aanvallende middenvelder James Rodriguez. Gaat hij naar het Lotto Park afzakken?


Volgens niet bepaald betrouwbare bronnen zijn er geruchten dat Anderlecht Rodriguez willen aantrekken. De 31-jarige Colombiaan speelt momenteel voor de Griekse topclub Olympiacos waar hij een vaste waarde is en onlangs nog tot 'Speler van de Maand' werd uitgeroepen in de Griekse competitie. Rodriguez speelt er als tweede spits en was er dit seizoen goed voor 3 goals en 3 assists in 17 wedstrijden. De hoogdagen van de technisch vaardige linkspoot liggen echter al lang achter hem. Rodriguez heeft een aflopend contract in Griekenland, maar Olympiacos heeft wel een optie om dat contract met nog een jaar open te breken.

HEEL DUUR

Dit gerucht lijkt echter een kwakkel te zijn, want Rodriguez is een peperdure vogel. Anderlecht moet net besparen op de loonmassa en mede daardoor moeten jongens als Hendrik Van Crombrugge, Wesley Hoedt, Lior Refaelov en Adrien Trebel Brussel verlaten. Bovendien moet Anderlecht jonge talenten zoals Anouar Ait El Hadj en Julien Duranville verkopen om geld te innen voor transfers af te ronden. Zij moésten weliswaar verkocht worden omdat ze hun in 2024 aflopende contracten niet wensten te verlengen, maar dat geld dan spenderen aan spelers op hun retour zou complete waanzin zijn. Daarom lijken we dit gerucht toch met een heel grote korrel zout te moeten nemen.

Rodriguez - in de zomer ook al eens gelinkt aan een transfer naar PSV - speelde in zijn carrière naast Olympiacos ook voor Al-Rayyan, Everton, Real Madrid, Bayern München, AS Monaco, FC Porto en Banfield. 

LEES OOK: Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

Geloof je dit gerucht?

Meest recent

Pikante onthulling Brusselmans zorgt voor opschudding

Herman Brusselmans heeft opnieuw voor opschudding gezorgd. De schrijver staat bekend om zijn ...

0
0
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

5
5
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

156
156
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

61
61
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

190
190
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

19
19
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

38
38
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

48
48
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

231
231
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

232
232
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

102
102
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

486
486
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

300
300
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

392
392
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

289
289
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

151
151
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

314
314
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

244
244
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1275
1275
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

279
279
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

196
196
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1304
1304
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

481
481

Meer sportnieuws