'Zot gerucht: Anderlecht wil James Rodriguez'

door
'Zot gerucht: Anderlecht wil James Rodriguez'

Tijdens een mercato worden er de wildste geruchten verspreid. Ook deze maand. Eén van de allerzotste geruchten is de interesse van RSC Anderlecht in de Colombiaanse aanvallende middenvelder James Rodriguez. Gaat hij naar het Lotto Park afzakken?


Volgens niet bepaald betrouwbare bronnen zijn er geruchten dat Anderlecht Rodriguez willen aantrekken. De 31-jarige Colombiaan speelt momenteel voor de Griekse topclub Olympiacos waar hij een vaste waarde is en onlangs nog tot 'Speler van de Maand' werd uitgeroepen in de Griekse competitie. Rodriguez speelt er als tweede spits en was er dit seizoen goed voor 3 goals en 3 assists in 17 wedstrijden. De hoogdagen van de technisch vaardige linkspoot liggen echter al lang achter hem. Rodriguez heeft een aflopend contract in Griekenland, maar Olympiacos heeft wel een optie om dat contract met nog een jaar open te breken.

HEEL DUUR

Dit gerucht lijkt echter een kwakkel te zijn, want Rodriguez is een peperdure vogel. Anderlecht moet net besparen op de loonmassa en mede daardoor moeten jongens als Hendrik Van Crombrugge, Wesley Hoedt, Lior Refaelov en Adrien Trebel Brussel verlaten. Bovendien moet Anderlecht jonge talenten zoals Anouar Ait El Hadj en Julien Duranville verkopen om geld te innen voor transfers af te ronden. Zij moésten weliswaar verkocht worden omdat ze hun in 2024 aflopende contracten niet wensten te verlengen, maar dat geld dan spenderen aan spelers op hun retour zou complete waanzin zijn. Daarom lijken we dit gerucht toch met een heel grote korrel zout te moeten nemen.

Rodriguez - in de zomer ook al eens gelinkt aan een transfer naar PSV - speelde in zijn carrière naast Olympiacos ook voor Al-Rayyan, Everton, Real Madrid, Bayern München, AS Monaco, FC Porto en Banfield. 

LEES OOK: Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Geloof je dit gerucht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

0
0
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

3
3
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

31
31
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

18
18
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

21
21
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

13
13
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

69
69
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

51
51
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

64
64
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

299
299
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

24
24
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

58
58
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

172
172
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

28
28
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

53
53
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

215
215
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

110
110
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

47
47
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

225
225
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

146
146
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

385
385
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

152
152
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

209
209
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

244
244
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

342
342

Meer sportnieuws