'Fredberg heeft duidelijk plan met Stassin'

door
'Fredberg heeft duidelijk plan met Stassin'

Bij RSC Anderlecht moeten ze toch vrezen voor het vertrek van heel wat Neerpede-boys. Onder meer Lucas Stassin geniet de nodige interesse van ploegen als Lille OSC en Sunderland. Wat zijn de plannen van Sports Director Jesper Fredberg met de jonge aanvaller?


Volgens La Capitale is Fredberg heel erg gecharmeerd door de 18-jarige aanvaller. Anderlecht zoekt een fysieke sterke spits, met de nodige présence, om wat meer gewicht in de schaal te brengen in het vooral lichtvoetige team van RSC Anderlecht. Maar dat wil niet zeggen dat de Brusselaars niet meer rekenen op Stassin, integendeel. Fredberg ziet Stassin als dé spits van Anderlecht voor de toekomst en Paars-Wit zal de komende weken proberen het contract van de aanvaller te verlengen. Hij ligt nog tot medio 2024 onder contract.

12 GOALS

Stassin zou ook baat hebben bij de komst van een targetspits. De jonge Belg is immers geen speler die nu al klaar is om alleen op te boksen tegen de vaak fysiek sterke centrale verdedigers in de Jupiler Pro League. Een bliksemafleider als extra spits zou daarom goed zijn om hem in de toekomst als tweede spits te gebruiken bij de eerste ploeg. Stassin, die fysiek zeker de nodige progressie maakte dit seizoen, doet het zeer goed in Challenger Pro League met de RSCA Futures.

Daar was hij al goed voor 12 goals en 2 assists in 17 wedstrijden. Hij toonde zich vooral als een roofdier in de zestien meter, die bijzonder doelgericht is. Een type aanvaller dat Anderlecht niet heeft in de A-kern. Gaat hij volgend jaar ook de nodige goals maken voor de A-ploeg?

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Gaat Stassin bijtekenen bij RSCA?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

32
32
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

21
21
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

22
22
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

24
24
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

416
416
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

220
220
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

358
358
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

124
124
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

203
203
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

173
173
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

130
130
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

91
91
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

104
104
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

68
68
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

298
298
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

149
149
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

148
148
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

513
513
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

375
375
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

522
522
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

460
460
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

389
389

Meer sportnieuws