'Fredberg heeft duidelijk plan met Stassin'

1156
'Fredberg heeft duidelijk plan met Stassin'

Bij RSC Anderlecht moeten ze toch vrezen voor het vertrek van heel wat Neerpede-boys. Onder meer Lucas Stassin geniet de nodige interesse van ploegen als Lille OSC en Sunderland. Wat zijn de plannen van Sports Director Jesper Fredberg met de jonge aanvaller?


Volgens La Capitale is Fredberg heel erg gecharmeerd door de 18-jarige aanvaller. Anderlecht zoekt een fysieke sterke spits, met de nodige présence, om wat meer gewicht in de schaal te brengen in het vooral lichtvoetige team van RSC Anderlecht. Maar dat wil niet zeggen dat de Brusselaars niet meer rekenen op Stassin, integendeel. Fredberg ziet Stassin als dé spits van Anderlecht voor de toekomst en Paars-Wit zal de komende weken proberen het contract van de aanvaller te verlengen. Hij ligt nog tot medio 2024 onder contract.

12 GOALS

Stassin zou ook baat hebben bij de komst van een targetspits. De jonge Belg is immers geen speler die nu al klaar is om alleen op te boksen tegen de vaak fysiek sterke centrale verdedigers in de Jupiler Pro League. Een bliksemafleider als extra spits zou daarom goed zijn om hem in de toekomst als tweede spits te gebruiken bij de eerste ploeg. Stassin, die fysiek zeker de nodige progressie maakte dit seizoen, doet het zeer goed in Challenger Pro League met de RSCA Futures.

Daar was hij al goed voor 12 goals en 2 assists in 17 wedstrijden. Hij toonde zich vooral als een roofdier in de zestien meter, die bijzonder doelgericht is. Een type aanvaller dat Anderlecht niet heeft in de A-kern. Gaat hij volgend jaar ook de nodige goals maken voor de A-ploeg?

LEES OOK: Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

Gaat Stassin bijtekenen bij RSCA?

Meest recent

Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

2
2
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

3
3
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

36
36
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

101
101
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

51
51
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

50
50
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

515
515
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

67
67
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

114
114
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

68
68
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

31
31
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

337
337
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

362
362
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

346
346
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

311
311
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

77
77
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

340
340
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

129
129
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

45
45
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

322
322
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

205
205
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

61
61

Meer sportnieuws