Club Brugge maakt uitgaande transfer officieel

door
Club Brugge maakt uitgaande transfer officieel

In de laatste week van de mercato lijkt er nog één en ander te gaan bewegen bij Club Brugge. Het lijkt er momenteel niet meteen op dat Blauw-Zwart zich nog gaat versterken na de eerdere komst van Josef Bursik, maar wellicht zullen een aantal spelers nog vertrekken. Scott Parker gaf al aan dat het misschien wel makkelijker werken zal zijn met een kleinere kern en wordt wellicht op zijn wenken bediend


Een aantal spelers leek in aanmerking te komen voor een transfer, zoals Eduard Sobol en Ibe Hautekiet. Die eerste verliet West-Vlaanderen al voor een avontuur bij het Franse Strasbourg. Ook van Cyle Larin werd verwacht dat hij Club snel zou gaan verlaten. De Canadese spits haalde onder Parker de wedstrijdselectie nog niet en werd zondag al in Spanje gespot. Ondanks interesse van Cadiz en PAOK zou hij daar een overgang naar Real Valladolid afronden.

De Spanjaarden zouden Larin in eerste instantie voor de rest van het seizoen huren, maar er werd ook gewag gemaakt van een aankoopoptie in de deal. Eerdere berichten melden dat die optie onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht zou worden. Larin kan Club nog een aardige som opleveren, want volgens Sacha Tavolieri bedraagt de optie zo'n 2 miljoen euro.

DEAL ROND
Club Brugge maakt nu bekend dat de transfer van Cyle Larin helemaal rond is. De Canadees, die nooit een sterkhouder was bij Blauw-Zwart, verhuist op huurbasis naar Spanje. Valladolid staat momenteel 18de en verkeert daarmee in degradatiegevaar in La Liga. De landskampioen wenst de aanvaller veel succes.

LEES OOK: 'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Goed voor beide partijen?

Meest recent

JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

11
11
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

28
28
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

77
77
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

500
500
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

54
54
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

46
46
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

67
67
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

253
253
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

278
278
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

361
361
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

495
495
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

188
188
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

243
243
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

447
447
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

355
355
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

266
266
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

231
231
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

252
252
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

122
122
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

400
400
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

499
499
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

368
368
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

122
122
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

679
679
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

33
33

Meer sportnieuws