'Antwerp pakt uit met oude bekende Overmars'

door
'Antwerp pakt uit met oude bekende Overmars'

Door gezondheidsperikelen moet hij het even rustiger aan doen, maar dat wil niet zeggen dat Marc Overmars zijn stem niet meer laat gelden bij Antwerp. Integendeel: de directeur voetbalzaken drukt duidelijk nog steeds stevig zijn stempel op het transferbeleid bij het stamnummer één. Al blijft het vooralsnog wel wachten op de eerste winteraanwinst.


Toch lijkt het slechts een kwestie van tijd vooraleer de Great Old haar eerste versterking officieel voorstelt. Recent bevestigde Sven Jaecques, die een deel van Overmars zijn takenpakket overneemt, namelijk dat Gyrano Kerk wel degelijk op weg is naar de Bosuil. "In principe wordt zijn komst maandag afgerond", aldus de CEO afgelopen weekend. Blijkbaar liep het dossier dus enige vertraging op, maar van een kink in de kabel lijkt momenteel geen sprake.

Via de officiële kanalen bevestigde zijn huidige werknemer Lokomotiv Moskou namelijk reeds dat de 27-jarige Nederlander de rest van het seizoen elders doorbrengt. Al wordt Antwerp daarbij nog niet bij naam genoemd. Volgens het gespecialiseerde Transfermarkt legt men in Deurne-Noord ruim een half miljoen op tafel om de polyvalente flankaanvaller de komende maanden te huren. Van een eventuele aankoopoptie in de deal wordt geen gewag gemaakt.

HAND VAN OVERMARS
Niet alleen wordt de Oranje enclave op die manier weer wat groter, Overmars – die eerder naast Daley Blind greep – heeft zo weldra opnieuw een oude bekende beet. In gesprek met Het Nieuwsblad onthult voormalig Anderlecht -en Genk-coach John van den Brom tenslotte dat hij Kerk, ooit ook op de radar bij Paars-Wit, al naar Ajax wou lokken toen die nog het mooie weer maakte in Utrecht. Met ook nog Yorbe Vertessen op de verlanglijst blijft Antwerp vooral actief op de Nederlandse markt.

LEES OOK: Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

Denkt u dat Kerk een voltreffer wordt?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

59
59
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

100
100
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

46
46
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

199
199
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

258
258
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

54
54
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

134
134
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

178
178
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

133
133
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

394
394
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

582
582
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

150
150
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

729
729
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

398
398
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

194
194
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

137
137
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

436
436
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

203
203
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

37
37
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

245
245
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

104
104
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

398
398
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

393
393
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

60
60
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

970
970

Meer sportnieuws