'Antwerp pakt uit met oude bekende Overmars'

door
'Antwerp pakt uit met oude bekende Overmars'

Door gezondheidsperikelen moet hij het even rustiger aan doen, maar dat wil niet zeggen dat Marc Overmars zijn stem niet meer laat gelden bij Antwerp. Integendeel: de directeur voetbalzaken drukt duidelijk nog steeds stevig zijn stempel op het transferbeleid bij het stamnummer één. Al blijft het vooralsnog wel wachten op de eerste winteraanwinst.


Toch lijkt het slechts een kwestie van tijd vooraleer de Great Old haar eerste versterking officieel voorstelt. Recent bevestigde Sven Jaecques, die een deel van Overmars zijn takenpakket overneemt, namelijk dat Gyrano Kerk wel degelijk op weg is naar de Bosuil. "In principe wordt zijn komst maandag afgerond", aldus de CEO afgelopen weekend. Blijkbaar liep het dossier dus enige vertraging op, maar van een kink in de kabel lijkt momenteel geen sprake.

Via de officiële kanalen bevestigde zijn huidige werknemer Lokomotiv Moskou namelijk reeds dat de 27-jarige Nederlander de rest van het seizoen elders doorbrengt. Al wordt Antwerp daarbij nog niet bij naam genoemd. Volgens het gespecialiseerde Transfermarkt legt men in Deurne-Noord ruim een half miljoen op tafel om de polyvalente flankaanvaller de komende maanden te huren. Van een eventuele aankoopoptie in de deal wordt geen gewag gemaakt.

HAND VAN OVERMARS
Niet alleen wordt de Oranje enclave op die manier weer wat groter, Overmars – die eerder naast Daley Blind greep – heeft zo weldra opnieuw een oude bekende beet. In gesprek met Het Nieuwsblad onthult voormalig Anderlecht -en Genk-coach John van den Brom tenslotte dat hij Kerk, ooit ook op de radar bij Paars-Wit, al naar Ajax wou lokken toen die nog het mooie weer maakte in Utrecht. Met ook nog Yorbe Vertessen op de verlanglijst blijft Antwerp vooral actief op de Nederlandse markt.

LEES OOK: Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Denkt u dat Kerk een voltreffer wordt?

Meest recent

Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

13
13
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

177
177
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

72
72
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

201
201
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

286
286
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

92
92
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

216
216
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

280
280
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

54
54
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

490
490
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

393
393
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

158
158
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

474
474
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

432
432
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

83
83
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

368
368
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

597
597
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

222
222
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

263
263
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

315
315
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

385
385
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

564
564
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

204
204
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

316
316

Meer sportnieuws