'Antwerp pakt uit met oude bekende Overmars'

door
'Antwerp pakt uit met oude bekende Overmars'

Door gezondheidsperikelen moet hij het even rustiger aan doen, maar dat wil niet zeggen dat Marc Overmars zijn stem niet meer laat gelden bij Antwerp. Integendeel: de directeur voetbalzaken drukt duidelijk nog steeds stevig zijn stempel op het transferbeleid bij het stamnummer één. Al blijft het vooralsnog wel wachten op de eerste winteraanwinst.


Toch lijkt het slechts een kwestie van tijd vooraleer de Great Old haar eerste versterking officieel voorstelt. Recent bevestigde Sven Jaecques, die een deel van Overmars zijn takenpakket overneemt, namelijk dat Gyrano Kerk wel degelijk op weg is naar de Bosuil. "In principe wordt zijn komst maandag afgerond", aldus de CEO afgelopen weekend. Blijkbaar liep het dossier dus enige vertraging op, maar van een kink in de kabel lijkt momenteel geen sprake.

Via de officiële kanalen bevestigde zijn huidige werknemer Lokomotiv Moskou namelijk reeds dat de 27-jarige Nederlander de rest van het seizoen elders doorbrengt. Al wordt Antwerp daarbij nog niet bij naam genoemd. Volgens het gespecialiseerde Transfermarkt legt men in Deurne-Noord ruim een half miljoen op tafel om de polyvalente flankaanvaller de komende maanden te huren. Van een eventuele aankoopoptie in de deal wordt geen gewag gemaakt.

HAND VAN OVERMARS
Niet alleen wordt de Oranje enclave op die manier weer wat groter, Overmars – die eerder naast Daley Blind greep – heeft zo weldra opnieuw een oude bekende beet. In gesprek met Het Nieuwsblad onthult voormalig Anderlecht -en Genk-coach John van den Brom tenslotte dat hij Kerk, ooit ook op de radar bij Paars-Wit, al naar Ajax wou lokken toen die nog het mooie weer maakte in Utrecht. Met ook nog Yorbe Vertessen op de verlanglijst blijft Antwerp vooral actief op de Nederlandse markt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

Denkt u dat Kerk een voltreffer wordt?

Meest recent

Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

15
15
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

89
89
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

128
128
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

193
193
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

228
228
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

478
478
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

46
46
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

74
74
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

294
294
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

56
56
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

189
189
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

301
301
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

252
252
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

607
607
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

351
351
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

167
167
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

185
185
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

219
219
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

435
435
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

456
456
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

180
180
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

197
197
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

570
570
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

41
41
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

306
306

Meer sportnieuws