'Antwerp pakt uit met oude bekende Overmars'

door
'Antwerp pakt uit met oude bekende Overmars'

Door gezondheidsperikelen moet hij het even rustiger aan doen, maar dat wil niet zeggen dat Marc Overmars zijn stem niet meer laat gelden bij Antwerp. Integendeel: de directeur voetbalzaken drukt duidelijk nog steeds stevig zijn stempel op het transferbeleid bij het stamnummer één. Al blijft het vooralsnog wel wachten op de eerste winteraanwinst.


Toch lijkt het slechts een kwestie van tijd vooraleer de Great Old haar eerste versterking officieel voorstelt. Recent bevestigde Sven Jaecques, die een deel van Overmars zijn takenpakket overneemt, namelijk dat Gyrano Kerk wel degelijk op weg is naar de Bosuil. "In principe wordt zijn komst maandag afgerond", aldus de CEO afgelopen weekend. Blijkbaar liep het dossier dus enige vertraging op, maar van een kink in de kabel lijkt momenteel geen sprake.

Via de officiële kanalen bevestigde zijn huidige werknemer Lokomotiv Moskou namelijk reeds dat de 27-jarige Nederlander de rest van het seizoen elders doorbrengt. Al wordt Antwerp daarbij nog niet bij naam genoemd. Volgens het gespecialiseerde Transfermarkt legt men in Deurne-Noord ruim een half miljoen op tafel om de polyvalente flankaanvaller de komende maanden te huren. Van een eventuele aankoopoptie in de deal wordt geen gewag gemaakt.

HAND VAN OVERMARS
Niet alleen wordt de Oranje enclave op die manier weer wat groter, Overmars – die eerder naast Daley Blind greep – heeft zo weldra opnieuw een oude bekende beet. In gesprek met Het Nieuwsblad onthult voormalig Anderlecht -en Genk-coach John van den Brom tenslotte dat hij Kerk, ooit ook op de radar bij Paars-Wit, al naar Ajax wou lokken toen die nog het mooie weer maakte in Utrecht. Met ook nog Yorbe Vertessen op de verlanglijst blijft Antwerp vooral actief op de Nederlandse markt.

LEES OOK: Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Denkt u dat Kerk een voltreffer wordt?

Meest recent

'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

19
19
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

16
16
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

82
82
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

78
78
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

295
295
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

35
35
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

441
441
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

380
380
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

142
142
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

205
205
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

584
584
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

794
794
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

337
337
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

112
112
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

293
293
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

283
283
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

631
631
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

350
350
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

738
738
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

699
699
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

848
848
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

155
155
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

603
603
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1534
1534
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

818
818

Meer sportnieuws